Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Pa kaj vam butlom gastarbajterskim spet ni jasno? Slovenijo ste zapustili, ker je v tujini vse boljše, lepše, hitrejše, ni da ni. V redu, bmk. Potem iz tujine dnevno kritizirate, da smo sredjni vek, idioti, balkanci, neizobražene budale. V redu, bmk. Zdaj spet, kar naenkrat ugotavljaš, da je pa v Sloveniji pa slovensko zdravstvo boljše od irskega. V redu, bmk. Pridi živet nazaj v Slovenijo, če ti kaj ni prav na irskem. bmk.

Povezava do prispevka
UFO reče pred 56 minutami:

Pa kaj vam butlom gastarbajterskim spet ni jasno? Slovenijo ste zapustili, ker je v tujini vse boljše, lepše, hitrejše, ni da ni. V redu, bmk. Potem iz tujine dnevno kritizirate, da smo sredjni vek, idioti, balkanci, neizobražene budale. V redu, bmk. Zdaj spet, kar naenkrat ugotavljaš, da je pa v Sloveniji pa slovensko zdravstvo boljše od irskega. V redu, bmk. Pridi živet nazaj v Slovenijo, če ti kaj ni prav na irskem. bmk.

Saj,  če ne verjames meni, pa lahko pogledalas razne mednarodne primerjave. Moj point je, da v Sloveniji ni taka katastrofa, ker ni bilo odprtih par več postelj ali, ker je tipična slovenska obsedenost, da se najprej pogleda koliko je kdo plačam in ne kaj so naredili/dosegli. 

 

Drugače pa sem se preselila, ker je moj partner Irec. Katera država je boljša je bolj ali manj nepomembno, obe imata določeni prednosti in slabosti. Samo pritozevanje, da je situacija zanič, ker je slovensko zdravstvo zanič pa ne zdrži primerjav. Ne trdim pa, da ni problemov. 

 

Pa malo manj histerije predlagam, ni dobro za zdravje. 

uredilo bitje ana
  • Račka +1 3
  • Trol 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
bleachedagnus reče pred 9 minutami:

Jst če bi mogu izbirat bi raje jj al pa astro kot pa mrna 

Sej je isto sranje, sam način kok genski zapis za spike protein pride v telo je drugačn. Nakonc pa pr mrna in vektorskih cepivih telo samo proizvaja spike proteine.

uredilo bitje cefizl
Povezava do prispevka

Tehnologija, ki je v widespread uporabi že 30+ let (proteinsko cepivo), eno leto 3. klinične faze, saponin za vzpodbuditev imunskega izziva namesto aluminija. 

 

No, pa celic abortiranga fetusa ne vsebuje xD.

uredilo bitje cefizl
Povezava do prispevka
cefizl reče pred 1 uro:

Tehnologija, ki je v widespread uporabi že 30+ let (proteinsko cepivo), eno leto 3. klinične faze, saponin za vzpodbuditev imunskega izziva namesto aluminija. 

 

No, pa celic abortiranga fetusa ne vsebuje xD.

Evo s tem se mogoče celo cepim, glede cepljenja mam plan najprej marca 2022, torej bolj al manj točno eno leto po prebolelosti. Prej sigurno ne, pa še to nisem prepričan, vsekakor le v primeru če bo do takrat že na voljo kako kolkor tolko normalno ne-eksperimentalno cepivo brez mrna-jev in podobnih pizdarij.

Povezava do prispevka
S_Adriano reče pred 2 minutama:

Evo s tem se mogoče celo cepim, glede cepljenja mam plan najprej marca 2022, torej bolj al manj točno eno leto po prebolelosti. Prej sigurno ne, pa še to nisem prepričan, vsekakor le v primeru če bo do takrat že na voljo kako kolkor tolko normalno ne-eksperimentalno cepivo brez mrna-jev in podobnih pizdarij.

 

Tale razloži mal več, pa še klinične študije ma zraven.

 

 

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 10 urami:


Kje pa si bil? Zelo podobno izkusnjo sem imel prejsnji teden al teden pred tem v Alicanteju. 
 

Nikjer (razen na letaliscu) niso preverjali PCT, ampak glese mask so zelo dosledni - se, ko greeo na wc, si dajo masko in jo umaknejo sele, ko so zopet za mizo (bat/restavracija). Nekateri so jih imeli tudi med kosilom, samo pri vnosu hrane si jo dajo pod brado. 
 

Imajo pa, vsaj tam, izjemno visoko precepljenost. In pri njih je covid povzrocil vecji problem kot pri nas, naš “lockdown” je bil priloti njihovem gasilska veselica. 
 

Pa je regija “zelena”. 
 

Leto dni nazaj si tudi zunaj moral nosit masko. 
 

Pa nikjer, vsaj kjer sem se sam zadrzeval, ni bilo folka z alufolijo na glavi :))

Tenerife trenutno, danes podobna zgodba, ga ni junaka da bi brez maske uletel v trgovino/gostilno/cerkev/mosejo/po polni ulici. 😂

Povezava do prispevka

Fak dokler bo tak svet ne mislim it na eno samo potovanje. Gledat to žalost in ne bit svoboden kot bi si želel... mi je stran vržen denar. Dve leti nisem bil nikjer in še 5 let ne bom, če bo treba. Magari tudi dlje časa... enostavno se ne počutim lagodno in mi je potem brez smisla.

 

Vsa sreča, da me zaradi vsega sranja niti ne vleče in niti malo ne pogrešam, kot to vidim pri kakih znancih, da jim je žal za to.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
bleachedagnus reče pred 2 urama:

A smo še vedno pri veri v maske?

In kaj alternativa? 

 

Najbolj je smešno, da večina ljudi niti približno nebi prepustila imunologu, da jih postriže. Vsi gremo raje k frizerju. Ko pa frizerji začnejo na Facebooku razlagat o cepivih ali maskah so pa verodostojen vir informacij. 

 

  • Račka +1 3
  • Trol 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...