Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

glej njegovo mežikanje med govorom

 

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/10867313/

 

Navedek

Conclusions: The deficient habituation of the blink reflex and occurrence of the late R3 component seem to be both trait and state markers of a psychotic disorder. The results suggest that schizophrenia and psychotic depression share some common neurobiological mechanisms involved in the modulation of the startle reflex.

 

Povezava do prispevka
maksi reče pred 1 uro:

 

 

Hm, a pa je kdo čisto točno poslušal tega modela. Govori, da ukrepi in vakcinacija ščitijo Aboriginsko življenje. Wtf? Avstralcem je vedno dol visel za Aborigine in so jih tretiral slabš kot smeti. Zdej pa ta govori o zaščiti njihovih življenj. Ne vem, neki ne gre tuki skupaj, al sem pa kej narobe zastopu, ker tko zavija.

Povezava do prispevka
Mitsu reče pred 1 minuto:

 

Hm, a pa je kdo čisto točno poslušal tega modela. Govori, da ukrepi in vakcinacija ščitijo Aboriginsko življenje. Wtf? Avstralcem je vedno dol visel za Aborigine in so jih tretiral slabš kot smeti. Zdej pa ta govori o zaščiti njihovih življenj. Ne vem, neki ne gre tuki skupaj, al sem pa kej narobe zastopu, ker tko zavija.

BLM virtue signalling train

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 4 urami:

Brez cepljenja imam 99.7% šanso preživet.

Z cepljenjem 99.8%. 


Jaz osebno sem se odločil da se mi ne splača tvegat zapletov, in tukaj postavljam argument da je to moja človeška pravica. Se strinjaš?

 

in to je tist zarad česar so PROVAXXERJI penasti

 

če so tvegali oni, boš tudi ti

 

lp

Povezava do prispevka

"V Italiji bodo cepili s poživitvenim odmerkom cepiva proti covidu-19 pet mesecev po drugem odmerku, kažejo navedbe odbora italijanske agencije za zdravila Aifa."

 

"Italijanska vlada pod vodstvom Maria Draghija razmišlja tudi o skrajšanju veljavnosti potrdila o cepljenju, ki naj bi ga kmalu skrajšali z 12 na devet mesecev."

 

"V pokrajini Južna Tirolska bodo v sredo začeli veljati strožji protikoronski ukrepi; vrata bodo morali zapreti diskoteke in nočni klubi, v javnem potniškem prometu bo uporaba zaščitne maske vrste FFP2 obvezna za vse, ki so starejši od šest let. V 20 občinah Južne Tirolske bo v veljavi delno zaprtje javnega življenja, še navaja avstrijska tiskovna agencija APA."

 

A ni v Italiji vse top, večina precepljena, zakaj zaostritev?!

Covid-Ausweis bo ostal žal za vedno!!!

Povezava do prispevka

Tale kriza je uvertura za prehod v takšen sistem:

 

https://www.mladina.si/182679/od-leta-2020-bodo-nadzorovali-in-ocenjevali-vse-drzavljane-in-pravne-osebe/

 

2021-11-23_10-32-46.thumb.png.8de03b10d6c2c558b5ecf17f6606eef9.png

 

Tole je zdaj že štiri leta star članek in to kar se zdaj dogaja kaže, da gremo v to smer. Jest bi se vprašal zakaj nas hočejo s tehnologijo še bolj kontrolirat, če nam visoka stopnja tehnologije sedaj omogoča, da lahko iz predstavniške demokracije skoraj brez težav preidemo na direktno demokracijo? Izgleda da bi peščica rada kontrolirala večino in jih stalno pogojevala in izsiljevala, namesto da bi večina odločala za skupno dobro vseh.

Povezava do prispevka
Mitsu reče pred 31 minutami:

Jest bi se vprašal zakaj nas hočejo s tehnologijo še bolj kontrolirat, če nam visoka stopnja tehnologije sedaj omogoča, da lahko iz predstavniške demokracije skoraj brez težav preidemo na direktno demokracijo? Izgleda da bi peščica rada kontrolirala večino in jih stalno pogojevala in izsiljevala, namesto da bi večina odločala za skupno dobro vseh.

 

"folk je glup"

 

random pripadnik samooklicane elite

Povezava do prispevka

 

maksi reče pred 5 minutami:

Tehnologija nam to omogoča, samo ta tudi zahteva specializiranost, velika večina folka nima časa ne mentalnih kapacitet, da bi se ukvarjala s vsakdanjo politiko in njenimi odločitvami.

 

 

 

Se strinjam. Samo hočem rečt, da je vedno več možnosti. Servirajo nam pa samo eno in nas masovno programiranjo preko medijev, kot da obstaja samo ena možna rešitev. Tukaj mislim predvsem na to, da obstaja samo cepljenje in nič drugega.

Povezava do prispevka
maksi reče pred 28 minutami:

Tehnologija nam to omogoča, samo ta tudi zahteva specializiranost, velika večina folka nima časa ne mentalnih kapacitet, da bi se še ukvarjala s vsakdanjo politiko in njenimi odločitvami.

 

 

 

kako da ne

 

sam v oštarijo na random socialno omrežje pojdi

 

vsi pametni

uredilo bitje Ascender
Povezava do prispevka

Meni se kar nekako ne da po ta treti odmerek, če bi prišel nekdo na dom in mi ga dal ali pa da pridem do cepilnega mesta in v 5ih minutah dobim dozico, bi se mi še dalo:D

 

Ampak ko pa to postane pogoj za normalno življenje grem pa isti dan - enjoy your second rate chitizenship suckers. 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 minuto:

Meni se kar nekako ne da po ta treti odmerek, če bi prišel nekdo na dom in mi ga dal ali pa da pridem do cepilnega mesta in v 5ih minutah dobim dozico, bi se mi še dalo:D

 

Ampak ko pa to postane pogoj za normalno življenje grem pa isti dan - enjoy your second rate chitizenship suckers. 

3. doza je kar huda tbh. Jaz sem imel 1 dan po njej hud glavobol, vročino, bolečine v mišicah in sklepih in slabost. Zdaj je že skoraj 14 dni po prejemu doze in se je stanje normaliziralo nazaj.

Povezava do prispevka

dosti folka poroča, da so na tretjo dozo imeli dosti hujšo reakcijo kot na prvi dve

 

pač eksperimentiranje v real timeu, v normalnih okoliščinah bi se tako cepivo testiralo 10+ let, tak pa mamo to emergency use only approved sranje, katere edini namen je verjetno to, da odpira vrata za razne genske terapije v prihodnosti (čekirajte unnatural selection na netflixu)

 

cepite se

Povezava do prispevka
reder reče pred 1 uro:

FE4ISdYXsAgqnCn?format=jpg&name=900x900

 

Tole z 3.odmerkom pa pričakovano. Zgleda bo PCT pogoj kmalu izpolnjevalo kakih 20% Slovencev. 

Vidim, da država z super duper predsednikom zelo uspešno znižuje število starejših državljanov. Je to nova strategija Hrvaške spopadanja z odhodom delovne sile iz države?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...