Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Flosar reče pred 47 minutami:

 

s čim mislite, da držijo tele late night >komike za jajca, da morjo proizvajat take krinđe?

 

lp

Kako je to sploh dovoljeno? 

 

Še dobro, da so cepiva varna in učinkovita, ker drugače bi se znalo zgodit, da bi čez nekaj let brali take novice:

A judge in Oklahoma on Monday ruled that Johnson & Johnson, Moderna and Pfizer had intentionally played down the dangers and oversold the benefits of opioids vaccines, and ordered it to pay the state $572 million in the first trial of a drug manufacturer for the destruction wrought by prescription painkillers booster shots.

Povezava do prispevka
svit reče pred 1 uro:

Kako globoko je padel Colbert, to je neverjetno... Model je postal karikatura samega sebe.

 

Pomoje samo kaže absurdnost vsega tega sranja, tko kot tisti video s Fallonom. Glede na vse neokusnosti, ki si jih privoščijo bi komu počas že moral kapnit....... Evo tukaj pa še en video od enga mazača, da mal uravnotežimo zadevo  :)))))))

 

 

 

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 1 uro:

Pritiski z ukrepi diskriminacija necepljenih in ljudje ki poizkušajo vsilit obvezno cepljenje so najbližje posrednem vzroku smrti teh ljudi.

Kaj, ce bi se najprej posvetili neposrednem vzroku smrti in vprasnjem kako je tezji dostop do podpor med pandemijo poslabsal zivljenje zrtev nasilja na domu. Tole tvoje je samo opravicevanje umora stirih ljudi. Lep primer kako se morilca predstavi kot zrtev in opravicuje njegova dejanja.

 

Tu je primer podobnega zlocina (na mojem koncu jih je kar nekaj), kjer je pomocnik ravnatelja umoril svojo druzino dan pred zacetkom sole. Bi po tvoji logiki morali zapreti sole, da nekdo ne bo triggerd v umor svoje familije? To je bilo pred pandemijo, jih je bilo pa nekaj najbolj grozovitih tudi med pandemijo, ce se ne motim vsi pred ceplenjem. Ce kaj, je verjetno bolj odprta druzba zaradi ceplenja verjetno pomagala pri dostopu zertev do pomoci. 

uredilo bitje ana
  • Račka +1 4
  • Trol 5
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
ana reče pred 15 minutami:

Kaj, ce bi se najprej posvetili neposrednem vzroku smrti in vprasnjem kako je tezji dostop do podpor med pandemijo poslabsal zivljenje zrtev nasilja na domu. Tole tvoje je samo opravicevanje umora stirih ljudi. Lep primer kako se morilca predstavi kot zrtev in opravicuje njegova dejanja.

 

Tu je primer podobnega zlocina (na mojem koncu jih je kar nekaj), kjer je pomocnik ravnatelja umoril svojo druzino dan pred zacetkom sole. Bi po tvoji logiki morali zapreti sole, da nek ne bo ne bo triggerd v umor svoje familije? To je bilo pred pandemijo, jih je bilo pa nekaj najbolj grozovitih tudi med pandemijo, ce se ne motim vsi pred ceplenjem. Ce kaj, je verjetno bolj odprta druzba zaradi ceplenja verjetno pomagala pri dostopu zertev do pomoci. 

Opravičevanje umora? Kdo je to napisal?

 

Nehaj se šopirit tu in mi polagat besede v usta.

Povezava do prispevka
nekdo reče pred 5 minutami:

Dve leti maltretiranja ljudi ima posledice, kdo bi si to lahko mislil. Kaj pa o tem pravi stroka?

Seveda so posledice, mislim sa je precej objavljenih raziskav in anket javnega mnenja, ki ocenjujejo močan vpliv pandemije na duševno zdravje in tudi na zdravje okoli drugih bolezni. 

 

Zato je toliko pomembneje, da se naredi vse za umiritev pandemije in cepiva so eden od orodij, nova zdravila upam bodo tudi. Pretvarjati, da je vse ok, če ne naredimo nič in odpravimo ukrepe, je pa čisti idiotizem. 

  • Račka +1 7
  • Trol 4
Povezava do prispevka
ana reče pred 3 minutami:

Seveda so posledice, mislim sa je precej objavljenih raziskav in anket javnega mnenja, ki ocenjujejo močan vpliv pandemije ukrepov na duševno zdravje in tudi na zdravje okoli drugih bolezni. 

 

Popravljeno.

 

Tole življenje bi bilo tudi rešeno, če bi bil model cepljen ane. Oh, sveta preproščina, kako enostavno je to ...

https://www.24ur.com/novice/tujina/na-nezakoniti-zabavi-med-begom-pred-policijo-umrl-mladenic-zupan-zahteva-premislek-o-smiselnosti-lockdowna.html

Povezava do prispevka
Haderach reče pred 18 minutami:

 

Popravljeno.

 

Tole življenje bi bilo tudi rešeno, če bi bil model cepljen ane. Oh, sveta preproščina, kako enostavno je to ...

https://www.24ur.com/novice/tujina/na-nezakoniti-zabavi-med-begom-pred-policijo-umrl-mladenic-zupan-zahteva-premislek-o-smiselnosti-lockdowna.html

Organizirali so zabavo v hotelu in nekdo jih je prijavil zaradi hrupa. Kaj sedaj predlagas, da se prepove prijave policiji zaradi hrupa? Mimogrede v nekem drugem clanku pise, da jih je osebje prej prosilo, da prenehajo in so jih ignorirali. Tole je nesrecen dogodek ampak poisci pijane padce z balkonov v Spaniji in bos videl kaj je glavni razlog. Zacne se z a...

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Balconing

uredilo bitje ana
  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka

Pol drzave bi raje vec ukrepov kar je noro. V zadnjih dneh so dodali nekaj omejitev, uradno zaradi omnikroma, ampak po moje je razlog lanski bozic, ko so v dveh tedih ali nekaj takega stevilke na dan sle s 300 na 6000 (irska verzija proslavlanja bozica v druzini vkljucuje vse sorondike, njihove otroke in sosede). Za moje pojme brez veze, ampak imajo zdravstveni svetovalci navado, da poslejo svoje predloge najprej novinarjem in potem prisilijo vlado v ukrepanje. Se vedno je odprto vse razen nocnih klubov, je pa nekaj omejitev pri stevilu ljudi. 

  • Račka +1 2
  • Trol 2
Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 1 uro:

idi prvo po prvo pa drugo pol pa se bomo dalje menli

 

pa lep dan

 

Glede na izgled trenutne situacije, bi jest prej rekel, da ko se odločiš za "zaščito" greš lepo po dozo in potem zdrži tolk in tolk mescev (iz dveh doživljenskih doz - zdržijo doze vsakič manj-lep napredek znanosti), tko da ne vem če ta tvoj sistem še deluje, da je treba it najprej še po prvo in drugo dozo. Sej zdej so tko napovedal za tiste ki bi radi imeli kupljeno svobodo, oziroma green pass-e (ki upam da bo čim prej passe), da bodo abonirani na periodično naročnino na šuse. Ne vem zakaj bi se blo treba zdaj it cepit za nazaj, sej še vedno cepijo z istim sranjem tudi za naprej. A se lahko zdej dalje menimo?

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka

Moja žena marca prebolela covid skupaj z mano. Oba sva se jeseni dvakrat cepila. Včeraj ona pozitivna na PCR na Covid. 10 dni karantene. Jaz, ker sem prebolel in 2krat cepljen, se lahko prosto gibam, tko pravi teta iz NIJZ.

Ona kašlja non-stop, glas je slab, malo smrka.

Jaz sem imel enake simptome 14 dni nazaj, ampak vse v milejši obliki. Nisem šel na test. Ker sem samo malo kašljal in bil na slabem glasu.

Njena QR koda še vedno deluje tko da bi šla lahko kamorkoli.

 

Pozabu sm še napisat, doma se je še danes testirala z HAGT, ne pokaže nič.

uredilo bitje Spidi
Povezava do prispevka
Spidi reče pred 53 minutami:

Moja žena marca prebolela covid skupaj z mano. Oba sva se jeseni dvakrat cepila. Včeraj ona pozitivna na PCR na Covid. 10 dni karantene. Jaz, ker sem prebolel in 2krat cepljen, se lahko prosto gibam, tko pravi teta iz NIJZ.

Ona kašlja non-stop, glas je slab, malo smrka.

Jaz sem imel enake simptome 14 dni nazaj, ampak vse v milejši obliki. Nisem šel na test. Ker sem samo malo kašljal in bil na slabem glasu.

Njena QR koda še vedno deluje tko da bi šla lahko kamorkoli.

 

Pozabu sm še napisat, doma se je še danes testirala z HAGT, ne pokaže nič.

 

Čista kovid erotika.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

No Ana.. ne da bi komurkoli želel kaj slabega. Ampak ne prehitro govoriti... Sedaj pri nas številke padajo, pri vas pa rastejo. Nikoli ne veš kam bojo šle številke v bolnišnici in številke umrlih, če se bo tak trend rasti nadaljeval drugje. Mogoče smo mi najhuje dali skozi, drugje pa šele prihaja. Enostavno ne vemo tega.

 

Upam pa seveda, da bo povsod začelo padati.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...