Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Kaj za silvestrovo boš moral meti test ne glede na PC pogoj cel dan ali samo za silvesterske večerje? In pa gostinci lahko goste samotestirajo? :blink: Kaj si nor kaj se grejo haha... cel teden lahko hodiš po kafičih cel dan če ti paše in potem po prvem spet... ne na silvestrovo pa bo potreben test, tudi samotestiranje, ki ni starejše od 12 ur.

Povezava do prispevka

"Hrvaška desna opozicijska stranka Most je na novinarski konferenci sporočila, da so zbrali potrebne podpise pod referendumski pobudi. Usmerjeni sta proti pooblastilom štaba civilne zaščite v času epidemije, med drugim zahtevajo razpis referenduma o ukinitvi obveznih covidnih potrdil. Za razpis referenduma je na Hrvaškem treba zbrati 10 odstotkov podpisov vseh volilnih upravičencev, kar je 368.446 podpisov. V Mostu trdijo, da so jih zbrali 400.000, veljavne in preverjene podpise pa bodo 24. januarja predložili saboru."

Povezava do prispevka

Baje zdej za zaščito pred Omnikronom niso več dovolj nitrilne rokavice, ampak je treba prešaltat na tarot rokavice, ki vsebujejo tudi specialno antiOmmmmmmmmmmmikron polnilo. Spodaj so pa še navodila za uporabo rokavice (namesto tarot rokavice se lahko uporablja tudi rokavica za poliranje pohištva), da pošljemo Covid v vražjo mater. In ne pozabite naslednjih 14 zamahov z rokavico je ključnih.

 

 

Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 4 urami:

glej te ljudje zivijo v svojih glavah in ne v realnosti.

 

vsi na ulci se jim smejejo.

 

kokr dons enga na ciku poslusam,

 

oni se mal pretvarjajo, da majo ukrepi smisel in efekt

mi se mal pretvarjamo, da se drzimo ukrepov in da majo efekt 

in gre naprej.

 


LP

 

 

To me spomne na to, kar je Logar včeraj rekla za rtv: https://www.rtvslo.si/zdravje/mateja-logar-vladi-smo-odsvetovali-silvestrovanja-v-vseh-oblikah/606050

Navedek

Ob tem je spomnila, da je v veljavi še vedno odlok, ki govori, da združevanja zunaj družinskega kroga niso dovoljena.

 

Jaz sem kar malo pozabil na to, a se sploh kdo tega drži oziroma celo vsaj pretvarja, da se drži? :rofl:

Povezava do prispevka
MarioKing reče pred 11 urami:

"Ob rekordnem številu okužb z novim koronavirusom se je Italija odločila dodatno zaostriti ukrepe v državi. Od 1. februarja naprej bodo potrdila o cepljenju veljavna le še pol leta, in ne devet mesecev kot sedaj."

 

 

goodfellas-wiseguys.gif

P R I Č A K O V A N O

R

I

Č

A

K

O

V

A

N

O

 

Spet samo antivaxxerji presenečeni, lol. 

Povezava do prispevka
Flosar reče pred 19 urami:

 

ej

 

pazi to

 

js pa recimo še nisem bil cepljen niti enkrat

 

in pazi zdej

 

ne kažem nobenih znakov bolezni ter se počutim odlično

 

občasno kak prehlad/nahod, nič izvenserijskega za jesen/zimo, tle se pa konča

 

kaj bi mi torej v tem primeru svetovala teta ana, brž po 3-4 šute za preventivo in da bom spadal med tadobre ljudi, al sem že prepozen in mi kot morilcu babic alfabetagamadeltaomikron itak ne uide?

 

lp

enakega mnenja je bil znanec prejsni teden v torek. No v petek prejsni teden se je nalezel od sina in vceraj so ga pokopali. Star 42let 

Povezava do prispevka
Flosar reče pred 19 urami:

 

ej

 

pazi to

 

js pa recimo še nisem bil cepljen niti enkrat

 

in pazi zdej

 

ne kažem nobenih znakov bolezni ter se počutim odlično

 

občasno kak prehlad/nahod, nič izvenserijskega za jesen/zimo, tle se pa konča

 

kaj bi mi torej v tem primeru svetovala teta ana, brž po 3-4 šute za preventivo in da bom spadal med tadobre ljudi, al sem že prepozen in mi kot morilcu babic alfabetagamadeltaomikron itak ne uide?

 

lp

Nimam namena prepričevati ali svetovati. Racionalni argumenti ne delujejo pri nekaterih. 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 7 minutami:

enakega mnenja je bil znanec prejsni teden v torek. No v petek prejsni teden se je nalezel od sina in vceraj so ga pokopali. Star 42let 

Kaj, ga je avto zbil?

Ker od korone se ne umre v 3h, 4ih dneh. Da ne omenjamo, da bi smrt 42letnika v medijih povdarjal par tednov v vsakem covid članku....

Povezava do prispevka

Zanimivo, kako je anekdota enega ZNANCA legit primer in neovrgljivo dejstvo, da je smrt nastopila izključno zaradi covida, medtem ko se za vse morebitne primere stranskih učinkov/smrti po cepljenju tle piše "ja, jaz tudi poznam enega, ki je 3. dan po cepljenju padel z lestve in si zlomil vrat lol rofl lmao".

 

Sožalje v vsakem primeru. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...