Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

lynx reče pred 21 urami:

No ja, čisto lepo pove, da ga bolj zanimajo druge stvari.

 

ja tako začne in ponovi, da je res tako, hkrati pa but it's more than that in zaključi, da se mu je že nekaj časa kuhalo v glavi in zato prispevek ne glede na ves tribalizem, kar men pove, da mu je pain in the ass že samo pogled na covid sfero, kaj šele iti v poskus objektivnega komentarja. sem pa na ta kanal bil prijavljen že pred covidom in tudi, če vsebina zna bit komično zapakirana je znanstveno orientirana in pač ja to nikol ni bil covid kanal. 

uredilo bitje moropfliposki
Povezava do prispevka

No sej, potem bi ti kot naročniku moralo biti že od prej jasno, da mu je res PITA. Po spominu je bil eden od tistih par COVID videotov samo na temo krhanja znanstvenih principov, kar mu je kot raziskovalcu kardiologu bližje kot sama epidemiologija. Kar je meni super, ker je že itak poplava enih pop-up pastrokovnjakov. To, da so pandemični videoti avtomatsko demonetizirani, pomoje ne igra vloge.

 

Ampak mislim, da se v osnovi strinjava. :)

Povezava do prispevka

Sicer se mi ne da gledat, ker sem ravno pogledala Dopesick (ja vem, da ni dokumentarec), ampak predvidevam, da ti potem ne jemlješ nobenih zdravil, ki jih proizvajajo farmacevti? Če slučajno stakneš nekaj resnega, predvidevam da boš to zdravil z zeliščnim čajem, ki ga proizvajaš sam ker so vsi alternativci tudi ena velika prevara za služenje denarja.

 

Res misliš, da smo ljudje naivni in slepo verjamemo, da je farmacevtska industrija Neja dobrodelna organizacija. Kakšno neumno podcenjevanje ljudi je to? 

  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka

Rofl no :avadodo: 

 

Mislm, saj je več kot očitno domet posameznikov jasen, če te označujejo za proticepilca, če imaš dvome okoli ENEGA (s številko: 1) cepiva, ampak ana res hoče dokazat, da je zmožna še bolj retardiranih primerjav. 

 

Pazi ta bizaren koncept v letu 2021: nekateri še vedno uporabljamo zdravila in cepiva po potrebi in ne po odloku. Noro, ane? 

 

Pa srečno novo leto.

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
ana reče pred 2 urama:

Če slučajno stakneš nekaj resnega, predvidevam da boš to zdravil z zeliščnim čajem, ki ga proizvajaš sam ker so vsi alternativci tudi ena velika prevara za služenje denarja.

 

Če staknem nekaj resnega... v prvi minuti požrem šop tablet, ki vem da mi bojo pomagale in preprečile bolezen. Res so ogromne razlike... Prvo kot prvo "resna bolezen", drugo kot drugo pa "učinkovito zdravilo" za to bolezen.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pač jaz res ne vem, a so razne ane resne v svojih pričakovanjih, da bom jaz zavrnil zdravniško oskrbo in protibolečinske tablete v primeru, ne vem, zlomljene roke, samo zato, ker ne čutim potrebe po enem cepivu? 

 

Kako tak folk sploh konča osnovno šolo je res beyond me. 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 1 uro:

Rofl no :avadodo: 

 

Mislm, saj je več kot očitno domet posameznikov jasen, če te označujejo za proticepilca, če imaš dvome okoli ENEGA (s številko: 1) cepiva, ampak ana res hoče dokazat, da je zmožna še bolj retardiranih primerjav. 

 

Pazi ta bizaren koncept v letu 2021: nekateri še vedno uporabljamo zdravila in cepiva po potrebi in ne po odloku. Noro, ane? 

 

Pa srečno novo leto.

A je slučajno odlok, da jih moraš. Ali pa samo napihuješ zadeve, da se narediš vecjo žrtev. Hočeš medaljo? Drugače pa kolikor vem obstaja več kot eno cepivo proti kovidu. 

 

Edit: samo še to bi dodala, da tu dobiš celo knjigo o cepivu, ko se cepiš. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
NixoN reče pred 1 uro:

Ma to so sam sprane ovčice chelavega, ki trolajo povsod in s tem poizkušajo spreti oz. deliti folk med seboj.

Newsflash, Janša nima nekega hudega vpliva na mojem koncu. To so bolj psihoze tranzicijskih držav, ampak če hočeš zdravstveno politiko obravnavati glede na frustracije okoli Janše, knock yourself out. Zato pa toliko ljudi umira v Vzhodni Evropi in na Balkanu. 

Povezava do prispevka
ana reče pred 22 minutami:

A je slučajno odlok, da jih moraš. Ali pa samo napihuješ zadeve, da se narediš vecjo žrtev. Hočeš medaljo? Drugače pa kolikor vem obstaja več kot eno cepivo proti kovidu. 

 

Edit: samo še to bi dodala, da tu dobiš celo knjigo o cepivu, ko se cepiš. 

Haha fak :avadodo: 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
ana reče pred 4 urami:

Newsflash, Janša nima nekega hudega vpliva na mojem koncu. To so bolj psihoze tranzicijskih držav, ampak če hočeš zdravstveno politiko obravnavati glede na frustracije okoli Janše, knock yourself out. Zato pa toliko ljudi umira v Vzhodni Evropi in na Balkanu. 

Pa verjamem, da chelavi nima nekega hudega vpliva na otoške prebivalce, vprašanje je kako vpliva nate. Ker glede psihoz kar obvladaš sceno. Če pa meniš, da je moje mnenje o neučinkovitev covid cepivu razlog za etiketo antivakserja inu sfrustriranega zblojenca okoli janeza se pa krepko motiš, mi pa gredo na organ osebki, ki radi pametujejo na daljavo...

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 10 urami:

 


Res predlagam ogled vsem. Ni dolg video.

Se pravi ... naj pogledamo en video ene ženske, ki drka farmacevta in zraven smrka?

 

Dejansko bi lahko enako vprašala za ene 70% zdravil, ki jih imajo. In bi bili odgovori enako skopi. Farmacevti niso hodeče enciklopedije vsakega zdravila, ampak dokumentacija, ki pride zdravila, bo jasno za lekarne obsežnejša, kot za average jane/joe, ker slednji pol stvari ne bi štekal(a) iz tiste dokumentacije. Pejt random inženirja spraševat kako je črno kalski viadukt zgrajen, bo isti efekt. 

 

Ženska je hotela ustvarit dramo spinn in to ji je ratalo. 

Povezava do prispevka
maksi reče Dne, 30. 12. 2021 at 11:53:

 

Tisti, ki pride na UKC kot cepljen primer (zaradi katerekoli bolezni) in tam ostane zaradi kovid komplikacij, potem pa mu vmes od druge doze poteče 6 mesecev, ga obravnavajo kot necepljenega.


A ni to nekaj najbolj logicnega?

 

Ce si ob tem, ko prides v bolnisknicno oskrbo zaradi klopnega meningitisa, bil celjen proti njem, te bodo ob sprejemu tretirali kot cepljenega, ki je vseeno fasal in te temu primerno tretirali. Ko mine efelt cepiva, recimo po 6 mesecih, bodo tretma prilagodili dejstvu, da efekta cepljenja na telo vec ni, torej te od te tocke dalje tretirajo kot necepljenega pacients (in, kot sem ze napisal, prilagodijo zdravljenje/terapijo temu). 
 

Zamenjaj cepljenost z alergicnostjo. Recimo da si ob sprejemu na zdravljenje alergicen na, kaj jaz vem, aspirin. Po sestih mesecih alergija izgine (cepivo neha ucinkovat). A naj te od takrat dalje se naprej zdravijo kot da si alergicen na aspirin, al kot nekoga, ki ni? 

Povezava do prispevka

 

https://odysee.com/@altmedia96:2/dr-robert-malone-joe-rogan-experience-1093:e

 

Navedek

Dr. Robert Malone is the inventor of the nine original mRNA vaccine patents, which were originally filed in 1989 (including both the idea of mRNA vaccines and the original proof of principle experiments) and RNA transfection. Dr. Malone, has close to 100 peer-reviewed publications which have been cited over 12,000 times. Since January 2020, Dr. Malone has been leading a large team focused on clinical research design, drug development, computer modeling and mechanisms of action of repurposed drugs for the treatment of COVID-19. Dr. Malone is the Medical Director of The Unity Project, a group of 300 organizations across the US standing against mandated COVID vaccines for children. He is also the President of the Global Covid Summit, an organization of over 16,000 doctors and scientists committed to speaking truth to power about COVID pandemic research and treatment.

 

toplo priporočam, razen quadruplevaxxmaxxerjem, ker si znate začet postavljat kakšna neprijetna vprašanja

 

lp

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...