Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

To pa je res sramota... in potem še ne znajo pobrzdati svojih psov. Fak no... Prvo kar mi je padlo na pamet bi bil zaslužen metek njemu in psu. Ne moreš tak nad svoje državljane, če niso totalni zločinci. Ko bo kdo naredil pizdarijo proti takemu človeku in psu... pa bo pol evrope na nogah. Kdor to zagovarja zaradi takih zadev... je res totalno bolan v kepo. Verjamem, da se bo enkrat vse vrnilo.

Povezava do prispevka
viddek reče pred 2 urama:

Dej bo preberi cel clanek.

 

Tole je direkt pod tvojim quoteom

 

Screenshot_20220102-145916.thumb.jpg.c4c6810fce6341ce9b50ec5eda0314d7.jpg

>ni naredil nic revolucionarnega

 

 

>>stepping stone towards two of the most important vaccines in history

 

Al je eno al pa drugo, ocitno mu se tvoj clanek priznava vec kredibilnosti od tvojega povzemanja. 

 

uredilo bitje Avion
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Pustmo to nategovanje okol patentov pa intelektualne lastnine, se tvoj clanek sam mu priznava dosezke na tem podrocju, no, res, preberi si clanke ki jih linkas al nekej.

 

[...]of the mRNA vaccines THAT HIS RESEARCH HELPED TO ENABLE.

 

Ampak navaden pezde, hehe, ok.

Screenshot_2022-01-02-17-07-22-446_com.android.chrome.jpg

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

To pa je res sramota... in potem še ne znajo pobrzdati svojih psov. Fak no... Prvo kar mi je padlo na pamet bi bil zaslužen metek njemu in psu. Ne moreš tak nad svoje državljane, če niso totalni zločinci. Ko bo kdo naredil pizdarijo proti takemu človeku in psu... pa bo pol evrope na nogah. Kdor to zagovarja zaradi takih zadev... je res totalno bolan v kepo. Verjamem, da se bo enkrat vse vrnilo.

Uporaba psa ima izredno stroge pogoje in številna opozorila pred uporabo. Če vse po vrsto ignoriraš ... si sam kriv. Nekatere države sploh ne dovoljujejo uporabe psa brez nagobčnika sicer, druge pa imajo sicer manjše stopnje opozarjanja, toda še zmeri. Če vidiš psa in ti policaj reče, da ga bo uporabil, ... si precej sam kriv. Sej jih nimajo za okras tam. 

Povezava do prispevka
osis reče pred 14 minutami:

Uporaba psa ima izredno stroge pogoje in številna opozorila pred uporabo. Če vse po vrsto ignoriraš ... si sam kriv. Nekatere države sploh ne dovoljujejo uporabe psa brez nagobčnika sicer, druge pa imajo sicer manjše stopnje opozarjanja, toda še zmeri. Če vidiš psa in ti policaj reče, da ga bo uporabil, ... si precej sam kriv. Sej jih nimajo za okras tam. 

Silimo te da si poizkusni zajček za eksperimentalno cepivo -> če se upreš tukaj stoji pes ki ti bo maimal roko -> Ko je roka maimana - sam si si kriv ker se upiraš.

 

Skratka če poenostavimo enačbo: Vzami eksperimentalno cepivo ali pa bomo nad tabo naščuvali pse da te potencialno pohabijo.

 

 Če prav razumem ti ne vidiš kaj napačnega v tej enačbi?

uredilo bitje Galaksija
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Dej ne bluzi. Tisoče drugih je, ki ne želijo biti cepljeni, pa jih niso psi grizli. ... Ker pazi to  protestiraš na način da policija ne rabi uporabiti psov. Ne napadaš policistov in uničuješ javne infrastrukture. Greš pred parlament in skandiraš kar hočeš. V Sloveniji še v najhujših protestih ni bil uporabljen pes.

 

Uporaba psa je v nekaterih državah tam tam z uporabo paralizatorja ali celo orožja. Npr. poglej slovenski zakon. In če se policija odloči uporabiti psa ima precej dober razlog. 

 

Enačenje uporabo psa in cepljenja je idiotizem in ni enačb tu. Dokler ne bo pes zagrabil roko zato, da ti bo en policist zabil notr cepivo. 

Povezava do prispevka

Imaš prav ja, precej očitno je da sta policaj in njegov pes v tej situaciji v stanju samoobrambe, lol. Pa potem ko folk uleti pomagat tipu na tleh ki ga grize pes, policaji jih pa tepejo z teleskopkami.

 

Pač res ne štekam. Kdo prvotno pritiska na nekoga drugega, mu želi vsilit svojo voljo. Država s siljenjem v eksperimentalno cepljenje al ljudje ki se temu upirajo?

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Bil cepljen prvič. Vse vprašal, po cepljenju čakal 15 minut. Vse vredu. Zarad preventive šel takoj na dva piva. Posledice.....jih ni blo.

Bil cepljen drugič. Naredil enako kot prvič.

Posledice......jih ni bilo.

Bil cepljen tretjič. Naredil enako kot prvič in drugič in....

....seveda, nobenih posledic.

Razen to, da sedaj lahko berem SMS-je brez prisotnosti telefona (pri prvi in drugi dozi sta mi omogočila samo sprejemanje klicev).

Kar mi ne predstavlja neke težave.

Povezava do prispevka
osis reče pred 51 minutami:

Uporaba psa ima izredno stroge pogoje in številna opozorila pred uporabo. Če vse po vrsto ignoriraš ... si sam kriv. Nekatere države sploh ne dovoljujejo uporabe psa brez nagobčnika sicer, druge pa imajo sicer manjše stopnje opozarjanja, toda še zmeri. Če vidiš psa in ti policaj reče, da ga bo uporabil, ... si precej sam kriv. Sej jih nimajo za okras tam. 

Podobno sem jaz rekel ženi. Če te vidim izven kuhanje, večerja pa še ni skuhana, si si sama kriva za batine. 

  • Na jagodo +1 2
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 urami:

 

Nič od navedenega. Notri so ble samo 3 sestre in ena je vprašala, če so kake alergije in rekla, da vzameš kak lekadol če bo vročina... Če ne zgine po 3 dneh pa se treba oglasiti pri zdravniku. Malo počakajte zunaj... Nikoli nisem čakal. Pa nikoli nikomur niso pritiska merili in podobno. 

 

V lokalnem zdravstvenem domu to. Tretja doza pa je bla pri osebnem zdravniku... Ampak ga tudi nisem niti videl. Sestra me je piknila in sem šel. Enako še ostala dva, ki sta bla hkrati z mano tam. Po dveh tednih, ko sem klical za neke recepte, da rabim... Me je vprašala, če sem imel kake učinke. 

pri nas smo samo mogli čakat 15 min, če bi bila kakšna reakcija.

Povezava do prispevka

Tu smo po prvih dveh ceplenjih dobili nalepko z časom in smo čakali v prostoru 15 minut. Vedno je bil nekdo, ki je preverjal te zadeve, prisoten v čakalnici. Za booster so ukinili čakanje, če nisi imel reakcije po prvih dveh ceplenjih. Pri zadnjem ceplenju je cel postopek od takrat, ko sem parkirala do odhoda trajal 15 minut. Je pa res, da so tu odškodninske tožbe tako pogoste in za tako minimalne zadeve, da so bolj previdni. Praktično ni bilo skoraj nobenih alergičnih reakcij po prvih dveh ceplenjih. In do sedaj nisem zasledila še nobenih tožb zaradi cepiv. Glede na to, da je Irska verjetno EU rekorderka po zdrsih v trgovinah za katere se hoče odškodnine po 60k, je verjetno ceplenje bolj varno kot odhod v trgovino. 

 

Mogoče bi nekateri tu morali vprašati, če lahko pripeljete svojega mačka ali psa kot anxiety animal, da bi bil sam postopek manj stresen. 

uredilo bitje ana
  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka
Avion reče pred 39 minutami:

Cepljenje nikoli ni bil stresen postopek, siljenje v to pa je lahko. 

 

Upam, da sem ti pomagal (čeprav dvomim). 

 

Lp,

Upam, da si preživel tista ceplenja, ki so obvezna v Sloveniji brez večjih travm. 

 

Obvezno cepljenje za kovid je neumnost (po mojem mnenju), ni pa neumnost, da se skuša narediti javne prostore bolj varne in omejiti število ljudi v bolnicah, ki so še vedno večinoma necepljeni. Drugače pa povej svojim kolegom v tej temi, ki so prepričani, da bodo doživeli najmanj infarkt zaradi mrna, da ceplenje ni stresno. 

Povezava do prispevka
ana reče pred 1 uro:

Obvezno cepljenje za kovid je neumnost (po mojem mnenju), ni pa neumnost, da se skuša narediti javne prostore bolj varne in omejiti število ljudi v bolnicah, ki so še vedno večinoma necepljeni. Drugače pa povej svojim kolegom v tej temi, ki so prepričani, da bodo doživeli najmanj infarkt zaradi mrna, da ceplenje ni stresno. 

Kako cepljenje naredi javne prostore bolj varne, če pa ne nudi zaščite pred okužbo in prenosom? 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...