Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Tarr reče pred 10 urami:

Kam pa CPC spada potem?

 

CPC spadajo med zastarelo robo, ker so  prejeli čip iz tistega Amstrad CPC 464 računalnika in se noben ne ukvarja več z njimi, ker je težko kasete uploadat direkt čez internet. Hvalabogu da ni 666. Če bi bil samo PPP bi blo 666, če si pa samo CCC je pa 444.

 

maxresdefault.thumb.jpg.716399d0abaf3168a152de270b90392f.jpg 

 

in ko bo 5G mreža delala s polno zmogljivostjo jim bodo vseeno vstavili še digitalizirano glasbeno kaseto od Hoffa  in bodo ONI hotl, da bodo plesali tko kot bodo ONI rekli.

 

 

Ampak CPC-ji se bojo snel iz nevidnih okov in bodo z referendumom preprečili večdnevne 24 urne cepilne akcije. Kdo hudiča se gre cepit ponoč? To ni pravično do tistih ki se zgodaj zbudijo in so prvi v vrsti v cepilnem centru.

 

 

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka

Jah saj piše ane, več hospitalizacij zaradi omikrona v regiji, mama potegnila sodniku tiča or smth in evo ti rezultata. Antivax je še ok, če je moral pridigat folku po družabnih omrežjih pa jasno kaže na to, da fotr ni gladek in je boljš za otroka, da je pri mami.

 

@Feget bo potrdil mojo sodbo

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka
Kastor reče Dne, 6. 1. 2022 at 21:30:

Ej koliko je kvota da nole letos zmaga australian open?

 

N1.thumb.PNG.41047a4806254b9a3490d69603f917fa.PNG

 

Takrat sem mislil odgovoriti z "bistveno manjša kot da se jaz cepim", ampak se mi je zdel odgovor preveč egocentričen, da bi ga objavil in sem raje počakal na tole. Se je splačalo. :happy:

Povezava do prispevka
UFO reče pred 15 urami:

 

N1.thumb.PNG.41047a4806254b9a3490d69603f917fa.PNG

 

Takrat sem mislil odgovoriti z "bistveno manjša kot da se jaz cepim", ampak se mi je zdel odgovor preveč egocentričen, da bi ga objavil in sem raje počakal na tole. Se je splačalo. :happy:

Damn na šihtu mamo blokirano stran, a se je kaj spremenilo :D 

Povezava do prispevka
UFO reče pred 3 minutami:

Zdaj bi morala slediti deportacija najboljšega tenisača na svetu, ki bi mu lahko tudi prepovedali vstop v Avstralijo za naslednja tri leta. 

 

Haha wat, zakaj bi mu prepovedali vstop za tri leta? :D Dobesedno sami so mu izdali vizo, s katero je legalno prišel v Avstralijo, na podlagi česa ga lahko zdaj fuknejo ven za tri leta? :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...