Skoči na vsebino

COVID-19

osis

Priporočeni prispevki

shure reče pred 1 uro:

Anyhow, mi lahko kdo razloži zakaj nekomu, ki je prebolel in potem bil dvakrat cepljen velja potrdilo neomejeno in zakaj meni kot dvakrat cepljenemu in prebolelemu samo 180 dni?

Evo pa se je začel, cepljenci se bodo začel med sabo diskriminirat. Sem mislu da se bo začela diskriminacija s številom doz, se je pa začel s PCC proti CCP. Še dobr da vsi k mamo vozniškega smo  naredil CPP,  da še s tem ni težav. :)))) Ma ne se sekirat, sej bo stoka na kakšni seji tole mal premetala in prevetrila in bo spet drugač. Bojo mal scrabble preigral in bo naslednjič mogoče CCCP v čast našim bratom v Sovjetski zvezi, ki letijo v višave zaščitenosti s Sputnikom. Mogoče če boš mal več kostanj jedu  in ojačal imunski sistem, ti bojo priznal kakšno bonifikacijo.

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka
Mitsu reče pred 1 uro:

Evo pa se je začel, cepljenci se bodo začel med sabo diskriminirat. Sem mislu da se bo začela diskriminacija s številom doz, se je pa začel s PCC proti CCP. Še dobr da vsi k mamo vozniškega smo  naredil CPP,  da še s tem ni težav. :)))) Ma ne se sekirat, sej bo stoka na kakšni seji tole mal premetala in prevetrila in bo spet drugač. Bojo mal scrabble preigral in bo naslednjič mogoče CCCP v čast našim bratom v Sovjetski zvezi, ki letijo v višave zaščitenosti s Sputnikom. Mogoče če boš mal več kostanj jedu  in ojačal imunski sistem, ti bojo priznal kakšno bonifikacijo.

Kam pa CPC spada potem?

Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 12 urami:

hmmm, kdo je zdaj imun in kdo zdaj s svojim obstojem ogroža babico bomo morali raziskati povsem od začetka

LP

En špinel na dan odžene korono stran.

Pogoj THC+ za druženje when?

Make

Ganja

Legal

Again

🙃

uredilo bitje fokus
Povezava do prispevka
Tarr reče pred 10 urami:

Kam pa CPC spada potem?

CPC spadajo med zastarelo robo, ker so  prejeli čip iz tistega Amstrad CPC 464 računalnika in se noben ne ukvarja več z njimi, ker je težko kasete uploadat direkt čez internet. Hvalabogu da ni 666. Če bi bil samo PPP bi blo 666, če si pa samo CCC je pa 444.

maxresdefault.thumb.jpg.716399d0abaf3168a152de270b90392f.jpg 

in ko bo 5G mreža delala s polno zmogljivostjo jim bodo vseeno vstavili še digitalizirano glasbeno kaseto od Hoffa  in bodo ONI hotl, da bodo plesali tko kot bodo ONI rekli.

Ampak CPC-ji se bojo snel iz nevidnih okov in bodo z referendumom preprečili večdnevne 24 urne cepilne akcije. Kdo hudiča se gre cepit ponoč? To ni pravično do tistih ki se zgodaj zbudijo in so prvi v vrsti v cepilnem centru.

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka

Jah saj piše ane, več hospitalizacij zaradi omikrona v regiji, mama potegnila sodniku tiča or smth in evo ti rezultata. Antivax je še ok, če je moral pridigat folku po družabnih omrežjih pa jasno kaže na to, da fotr ni gladek in je boljš za otroka, da je pri mami.

@Feget bo potrdil mojo sodbo

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka
Kastor reče Dne, 6. 1. 2022 at 21:30:

Ej koliko je kvota da nole letos zmaga australian open?

N1.thumb.PNG.41047a4806254b9a3490d69603f917fa.PNG

Takrat sem mislil odgovoriti z "bistveno manjša kot da se jaz cepim", ampak se mi je zdel odgovor preveč egocentričen, da bi ga objavil in sem raje počakal na tole. Se je splačalo. :happy:

Povezava do prispevka
Avion reče pred 8 urami:

Komaj čakam na vse poživitvene odmerke, help me Lord.

10] Guy | Know Your Meme

:D

js čakam da pogruntajo da so gobice panacea za vse zdravstvene težave tega sveta

sicer so že resne raziskave za zdravljenje depresije,alkoholizma,doziranje pacientom v terminalnem stadiju raka ect...

#zaupaj naravi 

also

drugs are bad m'kaay :ninja:

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 10 minutami:

ja, sam to je vse pod orenk nadzorom terapevta, isto MDMA za depresijo in PTSD ...

Ja ja, smo v Ameriki vidl, kako folk krka opioide pod orenk nadzorom, he he he :3

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 15 minutami:

ja, sam to je vse pod orenk nadzorom terapevta, isto MDMA za depresijo in PTSD ...

vsekakor

sej laiki imajo/imamo pa sitterja 

al pa yolo :D

uredilo bitje Cinder
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...