Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Ne vem, imaš ti mogoče podatke o log Covidu? (Sem pa brala, da so razlike med državami precejšnje. Ne zanikam, da so določeni učinki lahko psihološki, ampak to bolj malo pomaga ljudem, ki jih imajo). 

 

Kar se pa tiče tega komplicirana glede smrti z kovidom, zaradi kovida, zaradi vsega drugega, Slovenija ima lepo število več smrti kot leta pred kovidom, v manj kavbojski državah so razlike manjše. Ta telovadba je čisto brez veze, bolnice so polne in več ljudi umira zadnjih par let. Zaradi mene lahko to prištejte malariji, če vam bo potem lažje. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
ana reče pred 1 minuto:

Ne vem, imaš ti mogoče podatke? 

 

Kar se pa tiče tega komplicirana glede smrti z kovidom, zaradi kovida, zaradi vsega drugega, Slovenija ima lepo število več smrti kot leta pred kovidom, v manj kavbojski državah so razlike manjše. Ta telovadba je čisto brez veze, bolnice so polne in več ljudi umira zadnjih par let. Zaradi mene lahko to prištejte malariji. 

Kaj je bilo v zadnjih 2 letih drugače kot prej? Covid in ukrepi. Kako torej vemo a so presežne smrti zaradi covida ali zaradi ukrepov? 

Povezava do prispevka
bleachedagnus reče pred 3 minutami:

Kaj je bilo v zadnjih 2 letih drugače kot prej? Covid in ukrepi. Kako torej vemo a so presežne smrti zaradi covida ali zaradi ukrepov? 

Zaradi obojega, ampak moraš biti čisti klovn, če verjameš, da levji del ni zaradi kovida. V naslednjih letih se bodo pa verjetno še bolj povečale smrti zaradi raka in podobnega, ker so bile bolnice prepolne, da bi ljudje dobili diagnozo do časa. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
ana reče pred 3 urami:

 

Sem vedu, da stranski učinki sploh ne obstajajo. 

Folk si samo domišlja, kar je logično glede na to, da je cepivo varno in učinkovito!

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
maksi reče pred 2 urama:

You're missing the point, a si kaj zmanjšal smrtnost z lockdowni in PCT omejitvami?

Resno? 

 

Mimogrede Anglija sprošča praktično vse ukrepe. Boris skuša rešit svojo rit in sproščanje ukrepov je edina stvar, ki mu je še ostala. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka

Me zanima kakšna bo reakcija cepljenih Slovencev ko jim bo v roku meseca ali dveh poteklo PCT potrdilo, vsi podatki o omicronu pa kažejo na to, da cepljenje nikakor ni več potrebno za mlajšo populacijo? Pa tudi če se del teh hoče ponovno cepiti, zakaj bi se cepil sedaj in ne počakal na cepivo za omicron katerega pripravljajo?

Povezava do prispevka
Avion reče pred 5 minutami:

Ja ker imaš lahko 5000 ali pa 90000 mrtvih, vmes pa ni mogoče nič. 

  • Račka +1 2
  • Trol 2
Povezava do prispevka

In kako so zračunali da če imaš 480 000 naenkrat okuženih, bi jih 90 000 umrl? To bi pomenilo, da bi bil covid kar 18% smrten. LOL!

 

To ni nič drugega kot strašenje ljudi. To je pač najbolj črn med čnimi scenariji, ki se lahko zgodijo. Koliko je pa verjetnest tega scenarija je pa tam nekje 0,000001%.

uredilo bitje Wallux
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 1 uro:

Zracunal so da bi na vrhuncu blo okuzenih 480k, v celem trajanju epidemije bi jih pa 90k umrl. Ne da bi umrl 90k od 480k.

 

Ta vrhunec bi prišel zelo hitro, ker potem bi v Sloveniji že zmankal neokuženih. Torej, bi se morali vsi v Sloveniji okužit v razmahu enega tedna, da bi dobival take cifre. OK, pol bi bilo, da bi jih od 2 milijonov zbolelih, umrlo vsaj 90 000.

Še zmeraj pride umrljivost 4,5%, kar je way too much.

 

Kakor sem rekel, šli so delat najbolj črn od črnih scenarijev in ga predstavijo kot najbolj verjeten scenarij. Kar je zavajanje in strašenje.

 

 

bleachedagnus reče pred 53 minutami:

90k jih ne bi umrlo tudi če bi se 1. marca 2020 vsi okužili istočasno

Točno tako.

Povezava do prispevka
Lunco reče pred 4 urami:

Meni vedno, ko berem kakšne long covidaše na redditu, mi sam zgledajo kot da so blazno depresivni. 

 

no moj 32 letni kolega iz bolnice je pa po pljučni emboliji  novembra,1 mesec po "đabe" prebolenem Covidu, zdejle lepo še na Golniku na drenaži pljuč. 

Povezava do prispevka

Hrvaška bo tudi dokaj kmalu ukinila ausvajse... 

 

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2333692&index_ref=naslovnica_vijesti_prva_m

 

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2333715&index_ref=naslovnica_vijesti_prva_m

 

P.S. Češka tudi skenslala idejo o obveznem cepljenju...

uredilo bitje MarioKing
Povezava do prispevka
MarioKing reče pred 4 minutami:

Hrvaška bo tudi dokaj kmalu ukinila ausvajse... 

 

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2333692&index_ref=naslovnica_vijesti_prva_m

 

P.S. Češka tudi skenslala idejo o obveznem cepljenju...

Obvezno cepljenje nima smisla, ker bodo itak vsi, ki niso cepljeni okuženi. Preden bi spravili skozi zakonodajo bo omikron itak okužil več ali manj vse. 

 

Mimogrede tu je skoraj pol tistih, ki so v bolnici covid pozitivni noter zaradi nečesa drugega. Samo so pa ljudje cepljeni zato ne bi sklepala, da bo isto v Sloveniji.  

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...