Skoči na vsebino

[PS5] Returnal


gojc

Priporočeni prispevki

Jaz sem v prvem poizkusu prisel v 2. Svet in pol 5x umrl v prvem..

 

V glavbem kupze si uno da imaa 2. Chance.. to pomaga pri bossu pa itak vivec dmg

 

Za prvega bossa nardit omaga fecsam v krogu teces 80 posto napadov te zgresi

 

Drugace ne vem.. mene spominja ful na dead cells po nacinu.. bolj ko hades

 

Minus je res dolzina en svet lahko lagano delaa eno uro.. od pol do ene ure pol pomisli kolko rabia za obrnit.. pomoje od 2 do 6 ur ql vec v kosu.. to je malo prevec in edini minus do zdaj

 

Drugace gameplay je ql

Igra ni lih AAA ful price ampak ok

Grafika ni lih waw neki pa5 to je to in slusalke in bibriranje tudi ne.. pac ql je ma ni neki waw

 

Najjaci plua je gameplay minus pa dolzina in obsirnost levelov imo.. raziskovanja in stekanja rpg elemwnta je dosti

 

Tisti ki ste igrali dead cells si lahko predstavljaste.. ful je podpbno od power upow.. do buffov debuff.. do samega level designa kako dobis stvari.. sam da je malo vec vsega in pac 3d shooter

 

Tezavnost ne vem.. no zajebano edino boss ce ga be obvladas al nimaa pravih stvari je bala.. pa ko pridejo mini bossi tu pa tam

 

Pac kot pri dead cella.. najprej mores zastekat malo igro.. pol imet sreco da dobis prave stvari in imaa OP lika in samo gassa

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 58 minutami:

pride verjetno patch, ki bo umaknil zahtevo po metanju konzole v rest mode za nadaljevanje igranja... verjetn bo šlo za shranitev položaja ob izhodu iz špila.

Meni je neki neki zatrokiralo..

 

Sem prisel v 2. Svet offline

Pol mi je instaliralo patch in am na novo zagbal in vedno ko sm hotu v hiso al v 2. Svet mi je pisalo da more do konca downloadar neki kao.. ni pomagalo nic kot da zbrisem in na novo poberem 😬

Povezava do prispevka
fric reče pred 14 minutami:

A bi kdo po domače razložil nam peasantom kaj točno je ta špil? Seanse trajajo več ur in jih lahko izgubiš s smrtjo,... WTF is going on?

Ma ja.. ko te ubijejo gres od zacetka pac.. hardcore.. skill based. 

 

Vsak run imas razlicno postavitev dungeonov in power upe, orozja ipd enemy.. ma to je lih uno, da ni vedno isto in ne ves kje so kakani itemi vrsta njih pa je itak random. Pol odvisno od skilla in srece nabildas lik bolj al manj.. pac vsak run ga mores probar cimboljse nabuildat, da je cimbolj OP in pride cimdlje.. sproti odklepas tudi nove iteme, za dostopanja do tock, do katerih prej nisi mogel za hitrejse napredovanje.. tako da neke malenkosti ti ostanejo.

 

Se mi zdi da prvi trije leveli so act 1 drugi trije act 2 in ko prides v act 2 imaa checkpoint

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 1 uro:

pride verjetno patch, ki bo umaknil zahtevo po metanju konzole v rest mode za nadaljevanje igranja... verjetn bo šlo za shranitev položaja ob izhodu iz špila.

 

 

Upam da res, lih sm hotu napisat, ce lah dam v Rest Mode konzolo pa jutri  naprej, ker se mi ne da vec plus mel sm se enega astronavtka. Ma kurac, nasledn moment me neka 2 oklepna hrosca v puscavi zbombata upm fak

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 8 urami:

Dobra igrca je, sam zdj po 5h urah igranja sm dobesesno zjeban 😂

Kočevc reče pred 1 uro:

Sam te pa zjebejo te seanse igranja jezus. Ne bi priporical te igrce pre-From Software kekitom 

 

a ti je padu testosteron? zveniš ko en vegan

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 7 urami:

Meni je neki neki zatrokiralo..

 

Sem prisel v 2. Svet offline

Pol mi je instaliralo patch in am na novo zagbal in vedno ko sm hotu v hiso al v 2. Svet mi je pisalo da more do konca downloadar neki kao.. ni pomagalo nic kot da zbrisem in na novo poberem 😬

meni je hard crashnu špil ko mi je wi-fi ven zabrisalo... tko da bodo neki mogl popatchat

Povezava do prispevka

Nisem se še odločil, če mi je špil všeč. Zaenkrat love-hate. Roguelike element je po moje mal preveč unforgiving in bi bil lahko boljše izpeljan. Pri ostalih roguelike (Hades, Dead cells) se mi ne zdi, da mi gre čas v nič... tukaj se mi pa zdi waste of time, ko me po dveh urah ubijejo in nimam nobenih permanent upgrejdov, ki bi mi naslednji skozihod olajšala oz izboljšala.

 

Ena stvar je git gud, druga stvar je pa spoštovanje časa uporabnika. From software spili so tut unforgiving, ampak so tudi mal bolj rewarding.

 

Definitivno špil ni za vsakega.  
 

Aja pa to da špil nima pavze ali pa resume opcije je ful ful lame poteza. Spet se vidi nespoštovanje časa uporabnika in s tem kao višanje težavnosti. 
 

Sama igralnost (streljanje, updejti, feel orožja), zvok in slika štimajo in nimam pripomb :) 

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

@dzaver še dobro, da špil ni prišel poleti, ko so skozi nevihte, pa izpadi štroma :D 

 

Ma res mi ni jasno kako niso dali neko osnovno funkcijo save ko exitaš game, če je pozna ura ali pa če hočeš ti ali kdo drug igrat nek drug špil. Sej razumem kaj je namen tega, da igra nima klasične save funkcije, ampak po drugi strani ne moreš pričakovat, da bo folk vsakič delal 2-3 urne seanse v kosu brez možnosti shranjevanja. S temi dolgimi seansami tudi špil deluje krajši kot bi sicer deloval.

 

Po moje bodo prej ali slej s kakim patchom to dodali (recimo, da ko nardiš load game ti zbriše save z diska, da ne moreš scummat), ker folk se na veliko že buni, pa sem videl, da so na tweeterju namignili, da razmišljajo v tej smeri. Pa NG+(+++...) težavnost bi tudi pasala.

Povezava do prispevka

Mene manjek save funkcije zaenkrat ne moti tok, pac dam v sleep, drugih igric pa trenutno ne igram na PS5. Je pa res prizadeta odlocitev in verjamem da bojo popatchal ob prvi priloznosti.

 

Sicer pa kar se mehanik in prezentacije tice je igrica res carska zaenkrat, me pa malo moti to kar je @dzaver izpostavil, da nimas (al pa se nisem prisel do tega) nekih konkretnih permanentnih upgrejdov.

Povezava do prispevka

Act 1 narejen! Jebeno dober run mi je ratal v katerem sta v prvo padla dva šefa pa sem prišel še do četrtega ampak sem imel kar smolo z lootom tak da sm v drugi fazi crknu... 

 

Kapo dol devsom za tole igro ker res čist not padeš s slušalkami in odlično DualSense implementacijo. 

Povezava do prispevka

Začel perfekten run :w00t:

 

Padu je prvi boss, imel sem extra life, vplačan ''checkpoint'', posrečeno kombinacijo boostov in parazitev. Skratka jači od sudbine  :mafija: 

 

Pol pa sam random crash v drugi coni :hmm: 

 

Kako idiotski sistem shranjevanja. Čist umetno ustvarjen problem oziroma kvazi težavnost.

 

Drgač pa sam gameplay je :avadodo:

Dash sem pa spremenil na l1 

 

 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...