Skoči na vsebino

[PS5] Returnal


gojc

Priporočeni prispevki

Evo obrnil igrico, 21 ur 16 smrti

 

Cel act 2 sem v enem runu obrnil; zadnjega bossa v prvo. Sreco sm mel z orozjem, oni neki rocket launcher  (auto fire, homing raket) + shieldbraker alt fire in je sam padalo kot nic. Od zacetka act 2 do zadnjega bossa sm naredil z lvl 15 orozjem, razn zadnjega bossa sm z lvl 30, ker je bil en rocket launcher na tleh, sam ni mel shieldbrakerja (vseeno za bossa). 

 

Men je carska igrica in bom se prespilal, edino za platino je mal bedno k je tok rng dependent. Npr mors met sreco da data cube najds pa pol se vecjo sreco da oni kamor das datacube najds

 

Pa res bi pasal en save game vmes, celo popoldne aka 14-19 sm spilal v eno in zdej sm srecen, k grem lahko koncno jest kosilo. Dober tek

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

@Ezoterik ma kako sem rushal?? Kako lahko sploh to rushas? Kaj da umrem nalasc :)))) dejansko te je edina zvrst pri kateri manj rushaa prej obrnes, bolj rushas prej crknes in vec rabis 🤣🤣

 

@[]D [] []V[] []D model.. obrni igrco al pa poglej videe na yt, meni je vseeno.. pol pridi sem in mi explejnaj konec zgodbe. Ce ti to vspe, se posebej ce bos sam iz prve ugotovil ti dam roko spostovanja in bos zame heroj in tudi ko bos streljal mimo ti bom dal prav vedno v lajfu

 

Mislim ze da sam igras in ti je jasno kaj se zgodi med 1 in drugom actom in kaj je res in kaj ni, mores bit IMO gadan, ceprav je logicno pol ko pogledas malo yt

 

 

Povezava do prispevka

mislim da je zgodba precej kul,..

Spoiler

Kolikor si jaz interpretiram je Selena ujeta v Chtulijevem loopu v zameno za tamalino življenje.

Vsekakor nebi imel nič proti še 1/3 in isto z dodatnimi sovragi,.. Ampak kar sem videl ja mislim da bom kar z veseljem preigraval,.. ker izgleda da se igra fenomenalno.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

Lol kdo mi pravi, ko je 3/4 foruma mu povedalo kako je pljuval po Got pa je kot vitez na belem konju trdil, da ni res... 

 

Ne, ne boš našel takih postov kot praviš. Če sem kje jamral in trolal pa pizdil je blo po igrah, ki mi niso ble všeč in sem zagovarjal svoje stališče. Da pa bi napadal koga, ki je realno opisal igro, ki je meni všeč, njemu pa ne... Pa boš težko našel. 

 

Saj nima veze. V glavnem mene je pred nakupom rešilo in prihranilo denar pisanje bigboss-a in bistsurugija... In ja... Ti napada bigboss-a kako on igra igre, da nima pojma kko igrat in da samo rusha pol pa gleda posnetke... Ne razumem kaj bi te brigalo kako kdo drug igra. 

 

Peace out ;)

 

Naj te moje pisanje sploh ne ustavi, ker jaz sem zadnji, ki lahko daje vtise, ker pač špila nimam, se pa rad pozanimam in bolj sprašujem tiste, ki to igrajo oz. sem si zadeve tudi prebral / se pozanimal. Ti pa povem, da ne glede na zasoljeno ceno, bi špil gotovo igral, če ne bi bila sreča v nesreči, da je ravno sedaj MH: Rise izdal res gromozanski kontent upgrade, tako da mi to krati čas trenutno :D 

 

Faktor cene pa je tako zelo subjektiven element, da velja za vsakega drugače in če mene vprašaš ni nobenega za obsojat, če se odloči ali ne odloči glede na ceno, ker ima vsak različne koncepte o vrednosti časa ali določene igre. Tako kot ne obsojam koga, če se odloči za ali proti kakšni mikrotransakciji v igrah. Pač vsak si je svoj denar zaslužil in ima pravico, da z njim dela kar hoče.

 

Sem pa (pozor: v tem trenutku!) malo razočaran (oz. škoda mi je), ker če bi bila igra pol daljša bi to bila med GOTY materialom zame. No, upam, da spremenim mnenje, ko igram. Ker igral bom, samo vprašanje še kdaj bo to :D 

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 15 minutami:

@Ezoterik ma kako sem rushal?? Kako lahko sploh to rushas? Kaj da umrem nalasc :)))) dejansko te je edina zvrst pri kateri manj rushaa prej obrnes, bolj rushas prej crknes in vec rabis 🤣🤣

 

@[]D [] []V[] []D model.. obrni igrco al pa poglej videe na yt, meni je vseeno.. pol pridi sem in mi explejnaj konec zgodbe. Ce ti to vspe, se posebej ce bos sam iz prve ugotovil ti dam roko spostovanja in bos zame heroj in tudi ko bos streljal mimo ti bom dal prav vedno v lajfu

 

Mislim ze da sam igras in ti je jasno kaj se zgodi med 1 in drugom actom in kaj je res in kaj ni, mores bit IMO gadan, ceprav je logicno pol ko pogledas malo yt

 

 

 

@bigboss82 Valda si me štekal, ne mislim pač to, da si hitro končal, sam da si tok hitr odnehal, a ti je bil res tok jadan špil, da se nisi hotu potrudt mal raziskat zgodbo, lore, različne pristope, layoute, itd. Pač to, da si šel konce gledat na youtube mi je res na polno cinično, sam ok sej vem da si pač tak :D Pač men je res genialen špil in eden unih, kjer tud ko wipas uživam, kr ene parkrat sm wipal, ker mi je blo neki preveč hudo in sm hotu sprobat. V tem oziru me res spominja na kakšen Dead Cells.

 

Drugač ma pa @bitsurugi in valda tud ti prav, da je špil relativno kratek, ne na tak klasičen način, ker je res ogromno contenta, sam pač recimo, ko igraš Hades je res miljone različnih pristopov in vsak run je zelo drugačen. Čeprav je pri Returnal tudi vsak run drugačen, razlika ni tako drastična kot je pri kakšnem drugem naslovu, saj vedno gravitiraš proti nekakšni optimizaciji. Zato tud špil zgleda, kot da ne bo mel, vsaj v tej prvi fazi, po končanju vsega contenta, enga tazga dolgotrajnega življenja. Sicer se lahko motim, predvsem pa računam na deve, da bodo držali napetost z dodatki, ki bodo špil dodatno osmislili in mu dali konkreten boost pri temu aspektu. Pomoje jim ne bo težko, že tko se imo igra daleč najboljše to generacijo in res pokaže kaj so nove konzole -igralno- zmožne. Instantno loadanje, buttery smooth strelanje, funkcionalno odlična grafika (se strinjam z našim bossom, da valda grafika zgleda mal bol indie, ne govorimo tuki o TLOU2, ampak tak niti ni bil budget).

 

Zgodba je pa res fantastična in ni neki nerazumljiva (daleč od tega), sam kot sem že cikal je bolj za fene teh mal bol intelektualnih sci fijev in se lahk bp kosa s filmskimi spektakli. 

 

Sicer še nism končal, mal sm pressed for time trenutno, sam bom mogoče danes, ratal se mi je prebit do zadnjega bioma, pa sm parkrat wipu. Mamo srečo, ker so špil silili v AA teritorij, ker je to res na polno boostalo production value, se vidi, da je verjetno šlo v osnovi za tehnično velik bol simpl špil.

 

Pač nek tak posrečen mix med big budget akcijado in roguelitom je. Neki res unikatnega.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Maaa...

 

Sej sem raziskal.. vsw 4 sekvence v hisi sem vidu.. 2 dodatnei mas v NG+  to sem pogledal na yt in tudi secret ending

 

Pa vseeno bom igral se naprej da obrnem se 1x

 

Pac rushal sem.. evo ti povem kaj sem rushal.. unih knjig v bajti niswm bral, nela grska mitologija, imena protagonisto ipd.. sam itak vseeno ne stekas nic

 

In nisem bral tistih kamnov ki jih mores desifrirat, tam pise dosti o tej alien kulturi kolko sem vspel na hitro razbrat

 

Drugo sem vse kaj.. audio loge vse kurac

 

Sej stekam dosti, priznam predvsem zaradi yt... sam vseeno kdor mi razlozi konec je zame heroj. Mislim itak nekako nek smisel je.. ceprav ni nobenih konlretnih dokazov in so samo indici ampak so mocni.. sam glede konca pa sam ajd caw.. in glede neke te alien vivilizaticje tudi, vse kar vem, je da se jim je sfukalo.. sam ok to sem res skippal 🤣🤣🤣

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 5 urami:

Kolk časa ste igral vam piše v ladji na konzoli. Da ne bomo spet imel mal na pošrek sem igral 3 dni po 4-5 ur pol bo pa v resnic krepko več ker je pač igra tko fun da cajt hitro mine.  Pa BigBoss je itak znan po tem da nič ne raziskuje v igrah ampak samo divja skoznje. ;)

 

Kaj uno ti steje stand by? Pomoje ne

Povezava do prispevka

Končal Act 1  :happy:

 

Nemesis šefa sem delal z nič lajfa (pot do njega me je zjebala) in z nekim gnilim lv. 8 orožjem :rofl:

Fak cel cajt je blo:

When there's one more person left in a match in fortnite | Among Us

 

Še dobro, da potem sledi dejanski checkpoint ! Tak tempo te čist iztroši :D

Drgač pa carski mindfuck zdej v Act 2 :worship:

 

 

 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 urami:

Lol kdo mi pravi, ko je 3/4 foruma mu povedalo kako je pljuval po Got pa je kot vitez na belem konju trdil, da ni res... 

 

Ne, ne boš našel takih postov kot praviš. Če sem kje jamral in trolal pa pizdil je blo po igrah, ki mi niso ble všeč in sem zagovarjal svoje stališče. Da pa bi napadal koga, ki je realno opisal igro, ki je meni všeč, njemu pa ne... Pa boš težko našel. 

 

Saj nima veze. V glavnem mene je pred nakupom rešilo in prihranilo denar pisanje bigboss-a in bistsurugija... In ja... Ti napada bigboss-a kako on igra igre, da nima pojma kko igrat in da samo rusha pol pa gleda posnetke... Ne razumem kaj bi te brigalo kako kdo drug igra. 

 

Peace out ;)

Oo takega odvetnika bi jaz mel vidis :)

 

Ma sej ni slaba igra, tipi me pac ne stekajo, ker se fokusiram bolj na negativne stvari oz pisem o njih, ker pozitivne highlightajo itak vsi ostali z Davidom na celu 🤣🤣

 

sej sm reku 85 .. to je kar ql oz to je zame spodnja meja res ql igrce.. gameplay je res dober in igra kr vlece igrat v rogue stilu ampak za 90 manjkajo doloceni elementi

 

Sam meni pac ne gre dol da jo folk hvali kao kot neki AAA 90 plus top vredna ful price. Mislim ni dalec od tega ma ni ne pizda. Pomislite malo kako se slisi AAA 90 cena vredno ful price.. to se meni slisi uno, hud spil na ravni Naughty Dog al neki 🤣 Sam to ni ne. Folk ki temu naivno verjame bo z lahkoto razocaran. Ce pa si mislis ne vem nek dober spil Roguelike preoblecen v AAA grafiko si lahko samo pozitivno presenecen.

 

Anyway ne da se mi vec. To sploh ni vazno ce jim je moje mnenje vsec al ne. jaz pisem zase ker me veseli ne da bodo drugi lajkali, kar ne pomeni, da mi ni vsec ko lajkajo 🤣 

 

Veste kaj je rws pomebno? Da stara sablja@Gatsu se ni obrnu 🤣🤣🤣🤣🤣 oz je David pred njim 🤣🤣🤣🤣

Povezava do prispevka

@bigboss82 a ti misliš da jst špilam kake barbie sim igre?! Kaj te preseneča :D Vse hardcore contente špilov nardim in večino platiniram (npr. solo no-death dungeon rune v destiny itd.) in igram na najjačih težavnostih. Pff. Bring it on :) zdej me že tri full rune v Returnalu niso niti enkrat ubili #gaymer

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 7 minutami:

@bigboss82 a ti misliš da jst špilam kake barbie sim igre?! Kaj te preseneča :D Vse hardcore contente špilov nardim in večino platiniram (npr. solo no-death dungeon rune v destiny itd.) in igram na najjačih težavnostih. Pff. Bring it on :) zdej me že tri full rune v Returnalu niso niti enkrat ubili #gaymer

Ne sej vem, da igras cel kup zvrsti na hard in platiniras in si proper kompleten gamer, mogoce je izpadlo tako ker hocem malo zajebavat Gatsuja, ki tip me drka da rusham a tipu je tudi gusht se dajat kdo bo prej samo noce priznat 🤣🤣🤣

 

 

Povezava do prispevka

Evo včeraj sem se odločil da je čas da pridem do konca in sem v prvem runu prišel do šefa z skor 300% lajfa, 25% protection, 35% wpn dmg, life leech puško tko da šef je padu z lahkoto. Ampak uni jebeni monstri k streljajo neke rdeče sledilne metke ki povzročajo malfunction so pa fucking nightmare, sploh če fašeš elite verzijo. NG+ je pa konkretno težji lol. Sploh nism vedu da se dvigne težavnost ko končaš tko da tole je krepko daljša igra od 15-25ur in mi je res smešno da se eni pizdijo nad prekratko igro za 80€ Jebena implementacija 3D zvoka in Dualsensa je vredna tega denarja ;)  

 

Btw REVIII je baje dolg sam 10 ur. A gremo v jok in na drevo? Aja igra je 10€ cenejša... What a big fucking difference lol. (da nau kdo mislu da je to diss čez RE igro, ker je to normalna dolžina teh iger in verjetno casual mode dolžina)

 

 

 

  

bigboss82 reče pred 8 urami:

Ne sej vem, da igras cel kup zvrsti na hard in platiniras in si proper kompleten gamer, mogoce je izpadlo tako ker hocem malo zajebavat Gatsuja, ki tip me drka da rusham a tipu je tudi gusht se dajat kdo bo prej samo noce priznat 🤣🤣🤣

 

 

Nikoli za ceno raziskovanja v igri. Ob izidu soulsborne iger sem vedno vzel dopust, zato sem bil velikokrat prvi do platine :whistle: Ur sem pa sigurno vedno naklepal krepko več kot ti.  Men je res največji gušt ko igra nagrajuje raziskovanje, zato tud obožujem metroidvanie, soulsborne, določene RPGje in tud Returnal spada med te igre. Men grejo razvlečene igre ala Skyrim, AC: Valhalla ipd na živce ravno zato ker stavijo na kvantiteto z mediocre gameplayem in ker nikakor ne morem da nebi vsega raziskal me potem po ene 20-30 urah mine ker ni nobenga napredka, igranje mi pa zarad ničesar kar bi vleklo naprej ni zabavno, ker mi pač gameplay loop ne sede.

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 29 minutami:

@Gatsu jst sm ze 3x na ng+ končal in nisem opazil, da je težje... a moraš kje vklopit kej? Po moje si imel kak bad spawn

 

Hmm men se je zdelo da ima vse ful več lajfa takoj od začetka pa že v drugi sobi sem fasal enga elita. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče Dne, 4. 5. 2021 at 7:42:

Btw REVIII je baje dolg sam 10 ur. A gremo v jok in na drevo? Aja igra je 10€ cenejša... What a big fucking difference lol. (da nau kdo mislu da je to diss čez RE igro, ker je to normalna dolžina teh iger in verjetno casual mode dolžina)

 

 

Komu se pa da vsaka jajca igrati po 30+ ur. Razen če gre res za največje bisere generacije.

Plus to da imajo krajše igrice fuuul večji replay value.

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Feget reče pred 2 urama:

 

Mefisto approved dolžina za igrico. Komu se pa da vsaka jajca igrati po 30+ ur. Razen če gre res za največje bisere generacije.

Plus to da imajo krajše igrice fuuul večji replay value.

15h +- sicer zame, ampak ja, rajši imam krajši špil kot daljši. Ne vem pa če se strinjam glede tega, da imajo krajše igrice večji replay value... bolj mi je to, če je gameplay tako dober, da te prime, da bi ponovno igral.

Glede na to, da Returnal (po prebranem) izpolnjuje zgoraj napisano, bi mi znal biti idealen špil. Je pa cena vseeno kar zasoljena.

Pa save naj porihtajo - nimam niti pod razno dovolj časa, da bi lahko končal v šusu - pa verjetno nisem edini.

uredilo bitje 1min3
Povezava do prispevka
Navedek

 Sony advertises this title by saying it's running at a dynamic 4K - a catch-all term it has used for all manner of upscaling solutions of varying levels of quality. At its heart, Returnal operates at a relatively low internal resolution, then uses a couple of techniques to boost the quality of the output. This starts with temporal reconstruction to 1440p, followed by a checkerboarding pass to deliver a 2160p output.

 

The end result is a presentation that looks better than the native 1080p pixel counts that tend to emerge from untreated geometry, but this can't really pass as a full-blooded 4K presentation, dynamic or otherwise - especially on certain textures with high specularity, such as wet ground and water surfaces, where you can sometimes see an obvious moire pattern. Image quality in general can sometimes look a little fuzzy or grainy in motion too, owing to the TAA upscaling and checkerboarding.

- Digital Foundry

 

Folk sam sploh ni opazo razlike dokler niso prebrali. Zdaj jih pa moti pa se pizdijo :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...