Skoči na vsebino

[PS5] Returnal


gojc

Priporočeni prispevki

dzaver reče pred 2 urama:


a si pozabil na Cyberpunk in največji fuckup AAA studia v zgodovini iger 😂 tko da AAA studio ni lih več merilo za kvaliteto

🤣 ja CP jim ne bo pomagalo niti 2 tedna ce pomislumo dobro

 

Ma dobro sej returnal ni tako bad.. 2 crasha sem imel do zdaj v 25 urah.. na sreco ni blo nekje na koncu

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 11 urami:

Men je verjetno zjebalo save, tako da če bom hotu platino, bom mogu vse od začetka. Manjkala sta mi dva collectibla. 
 

te devi so postali res za en kurac s temi patchi.

Bo treba podražit na 90EUR, da lahko plačajo testerje.

Povezava do prispevka

Ekola 1.3.4 patch notesi. A je kdo kle zgubu save?

 

 

Navedek

Patch 1.3.4 is now live. This patch reverts to a previous stable build (1.3.1), also addressing a known Trophies issue, and fixing a keyboard exploit.

Please stay tuned for info on Patch 1.3.5 in the near future.

With Patch 1.3.4, all save games are safe to be played now.

For those who suffered issues with their save game after installing Patch 1.3.3, please see the scenarios below for the latest info after our investigations:

  • Some game saves will have become corrupted with Patch 1.3.3, but maintained their file size. Players with those save games are able to safely continue their progress after installing Patch 1.3.4, without the need for using a backed up save game.

  • Unfortunately other save games will have been effectively "deleted" by Patch 1.3.3, with their file size reducing to 0KB. These save games are not directly salvageable by Patch 1.3.4, without a backup save game available.

  • In those cases, please try using a backed up save from PS+ if available, after installing Patch 1.3.4. With an intact save game from PS+, players can safely restore and continue playing with Patch 1.3.4 installed.

  • Depending on the console settings, the cloud save may have been overwritten by the "deleted" save game noted above. If this is the case, progress will remain unsalvageable, even with Patch 1.3.4.

 

Povezava do prispevka

Odprem topic tam par stvari nazaj da vidim kako se kej nažiga igrica, res si nisem mislil da me bo na ta januarski dan lajf počastil s tok epskim ezoterik tomazek beefom :D

 

Drugače pa očitno res temni časi za igračkarstvo. Zadnja resna ekskluziva CP popolna polomija. Prva na PS5 (sicer ne ista kategorija ampak dobro) in leti na 1080p. Sej ne da sem karnaenkrat ful občutljiv, itak je igralnost pomembna, ampak ne razumem zakaj ne naredijo 4k, je kakšen razlog? 

 

Dejte pls povedat kdaj bodo dodal nek normalen save ob quitu, da grem na Bolho. Trenutno nimam nobenih pogojev za 5 urno neprekinjeno seanso :D

 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 14 minutami:

Odprem topic tam par stvari nazaj da vidim kako se kej nažiga igrica, res si nisem mislil da me bo na ta januarski dan lajf počastil s tok epskim ezoterik tomazek beefom :D

 

Drugače pa očitno res temni časi za igračkarstvo. Zadnja resna ekskluziva CP popolna polomija. Prva na PS5 (sicer ne ista kategorija ampak dobro) in leti na 1080p. Sej ne da sem karnaenkrat ful občutljiv, itak je igralnost pomembna, ampak ne razumem zakaj ne naredijo 4k, je kakšen razlog? 

 

Dejte pls povedat kdaj bodo dodal nek normalen save ob quitu, da grem na Bolho. Trenutno nimam nobenih pogojev za 5 urno neprekinjeno seanso :D

 

 

Ma ni to nobena drama :D Če boš res mel 5 urni run boš tok vesel, da ti bo povsem dol visel, pač razen alienov v stilu dzavra smo ostali kr n00basti :D

Povezava do prispevka

Če si pri Housemarque igri v dvomu, ali bi jo igral, zato ker je 1080p ali pa 24k, potem ti predlagam, da igraš kaj drugega. Btw, zadeva izgleda fenomenalno in če ne bi nekdo napisal 1080p ne bi vedel o čem govorite.

uredilo bitje Hattori
Povezava do prispevka

Ja men tud ni jasno kaj folk priča, eden najlepših akcijskih špilov sploh. Pač sej to večinoma piše folk k ni igral sodeč po ne vem kerih komentarjih :D Reviewerji pa tud pač modelčki ala Digital Foundry so kr enotni, da je voodoo magic kle zadi, ker gre vseen za 'običen' Unreal4.

Povezava do prispevka

Ma grafika je res huda in clean no, spilam na 75 colarju s treh metrov in nikoli ne bi rekel da je zadeva "1080p", medtem ko sem na prejsnjem base ps4 lahko opazil manjso resolucijo spila od nativne tv resle...Pac interno laufa na 1080, temporal upsampling na 1440p in checkerboarded na 4k, ti algoritmi so danes lahko prekleto zmozni in impresivni. DF itak isce z lupo in potem folk v zrak, drugace pa ja, ce ne bi noben tega objavil, folk ne bi imel blage.

uredilo bitje Perza
Povezava do prispevka

Pixel count je itak največji bullshit zdej k maš tko kvalitetne CB in TI metode. V Returnal sploh v zadnjem biomu zna bit dobesedno cel ekran poln particle efektov ker maš lahk tud tri kugle hkrat k spuščajo res noro veliko stuffa vate. 

 

Anyway včeraj naredu še Act 3. Zdej sm končno nehal neki na silo levelat orožja in sem naredu včer 2 runa do konca ko sem vse pred sabo dobesedno zradiral. Najtežji kurci so itak uni droni v 5. biomu... Imam že tud 2 bioma s trofejo tak da bom probal čez vikend platinirat :) 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 32 minutami:

Pixel count je itak največji bullshit zdej k maš tko kvalitetne CB in TI metode. V Returnal sploh v zadnjem biomu zna bit dobesedno cel ekran poln particle efektov ker maš lahk tud tri kugle hkrat k spuščajo res noro veliko stuffa vate. 

 

Anyway včeraj naredu še Act 3. Zdej sm končno nehal neki na silo levelat orožja in sem naredu včer 2 runa do konca ko sem vse pred sabo dobesedno zradiral. Najtežji kurci so itak uni droni v 5. biomu... Imam že tud 2 bioma s trofejo tak da bom probal čez vikend platinirat :) 

Good luck with scout log 9 :D

 

če ti ga uspe najt, imaš največjo srečo ever. Jst sm naredil že 40+ runov prvega bioma in ga nisem še našel. 
 

manjka bi scout log 9 in trije glifi (en iz drugega sveta, ledenega in zadnjega). v vsakem biomu bil že 40+ in enostavno mi rng ne da

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
Hattori reče pred 19 urami:

Če si pri Housemarque igri v dvomu, ali bi jo igral, zato ker je 1080p ali pa 24k, potem ti predlagam, da igraš kaj drugega. Btw, zadeva izgleda fenomenalno in če ne bi nekdo napisal 1080p ne bi vedel o čem govorite.

 

bitsurugi reče pred 16 urami:

Ne razumem kritik glede grafike. 

 

 

Prašam zakaj v 2021 in pri 65-420 inč TVjih dobivamo 1080p igre

 

Ven pride da kritiziram grafiko (ki sploh ne vem kakšna je) in da zaradi tega nebi igral igrice

 

Bralno razumevanje 101. Meni je vprašanje na mestu, glede na to da govorimo o next gen ekskluzivi, bi človek mislil da bo to  standard ane. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
kemik reče pred 3 minutami:

 

 

 

Prašam zakaj v 2021 in pri 65-420 inč TVjih dobivamo 1080p igre

 

Ven pride da kritiziram grafiko (ki sploh ne vem kakšna je) in da zaradi tega nebi igral igrice

 

Bralno razumevanje 101. Meni je vprašanje na mestu, glede na to da govorimo o next gen ekskluzivi, bi človek mislil da bo to  standard ane. 

 

Ma sej so ti povedal, da ni to 1080p igrica v takem pomenu, pač poglej si kakšen videjo na svojem 65" tvju pa boš vidu o čemu govorimo, ni kot da te kdo napada :)

 

Gre za tehnično in grafično res izjemno napreden špil:

 

 

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Pač gre za kr hardcore roguelike akcijado, ne bom reku da grafika pri takih špilih ni pomembna, sam ker skoz shit poka je definitivno sekundarna, važn je da dela super gladko, pa kljub temu to ne pomen, da so kej žrtvoval, pač res so se potrudl, da špil zgleda izjemno tud ko greš 30-40ič čez kakšen biom, opaziš kakšne podrobnosti ipd.

Povezava do prispevka

Da, kot rečeno že zgoraj mi je igralnost vedno bolj pomembna kot grafika. 

 

Pustmo zdej da je roguelike, kdo je avtor, dejstvo da to v resnici ni pomembno itd... Gre za prvi PS5  only špil (a je?), pač že zaradi statementa in yoyo next gen je tukaj kje ste momci bi pričakoval od prve ekskluzive obligatory *60fps with 4k label* na faci :D In mislim da se tut zato dela tak big deal iz tega na netsih. 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 4 minutami:

Da, kot rečeno že zgoraj mi je igralnost vedno bolj pomembna kot grafika. 

 

Pustmo zdej da je roguelike, kdo je avtor, dejstvo da to v resnici ni pomembno itd... Gre za prvi PS5  only špil (a je?), pač že zaradi statementa in yoyo next gen je tukaj kje ste momci bi pričakoval od prve ekskluzive obligatory *60fps with 4k label* na faci :D In mislim da se tut zato dela tak big deal iz tega na netsih. 

 

 

 

 

 

Še Astro pa Demon Souls maš, drugač pa ne vem kaj pričaš prvi špili so vedno bli problematični, dejansko ma PS5 (pa tud XBOX), enga najbolj smooth launchev ever, vse dela u nulo glede na to kakšne štale so ponavad na novih konzolah. Kljub temu, da si lahk folk želi kar hoče pa Returnal ni nek Naughty Dog killer, ampak glorified indie igrica, tko da je res impresivno kaj so vn zvlekl, verjetno je koristil, da se je vmešal Sony in so jim dal ful neke tehnične podpore, da zgleda verjetno dost bolš kot bi drugač.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 4 minutami:

Ne vem kje je folk pobral, da je to prvi PS5 only špil. Ajde, štekam da gre za remake, ampak kako za vraga lahko zanemarjate Demon's Souls, ki izgleda fenomenalno (sicer pa je 1440p@60 in 4K@30).

 

Ga mam na polici in sem pozabil nanj :D

Jebiga tile rimejki, tut če so rimejki legend, so mi res iz danes na jutri, ful pozabljiva roba. 

 

Move on, vse je ok. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

To sploh ni debate itak da se opaz, sam ne pomen pa to, da ne zgleda (karkoli že to pomen) next gen. Pač mal wonky zgleda, pixelated, sam efekti pa pokajo levo desno, pa to AA al karkoli je ta temporaln shit nardi svoje, da u gibanju povsem pozabš. Če pa stojiš namir pa itak vidš.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...