Skoči na vsebino

[PS5] Returnal


gojc

Priporočeni prispevki

Hattori reče pred 1 uro:

Najbrž smo edini kreteni na svetu, kjer se debatira oz. dvomi o kvaliteti izgleda te igre...

 

Dvomi se o sirsi sliki samo noces dojet. 

 

Verjamem da returnal zgleda super kljub temu da ni 4k.

 

Razocaran ker smo ocitno se vedno svetlobna leta od tega, da bo 4k defolt resolucija, brez da bi sploh debatirali o tem. 

 

A bo? 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 18 minutami:

Dvomi se o sirsi sliki samo noces dojet. 

 

Verjamem da returnal zgleda super kljub temu da ni 4k.

 

Razocaran ker smo ocitno se vedno svetlobna leta od tega, da bo 4k defolt resolucija, brez da bi sploh debatirali o tem. 

 

A bo? 

Če mene vprašaš imam ful raje nižje resolucije z rock solid 60FPS, kakor neke uber grafične bombončke pri 4K @ 30FPS (po možnosti s kakimi dipi v low 20FPS ala RDR2).

V bistvu sem ful ful presenečen nad tem kar doživljam v novi generaciji. Čisto vse kar sem do sedaj igral od novih iger teče z butter smooth 60FPS (Upgrejdane PS4 igre, Penis Rising, Valhalla, Demon's Souls R, Dirt 5, etc.), z izjemo faking Bloodbornea, mrš.

Je pa res kar praviš, še vedno samo mraketinško nategujejo z raznimi 4K obljubami, kaj šele 8K glupostmi. Sam mene ne gane. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Hattori reče pred 23 minutami:

Zadeva je 16:9, tako da široka slika je že sedaj podprta.... Drugače pa, kaj vam bo 4k, če ste sami nekje na 360p razviti.

 

sej vem da mora biti teško, takole vreme pa korona pa menstruacija, ma vseeno bi ti priporočal malo bolj sončen attitude in bolj pozitiven odnos, boš videla takoj kok bo boljš pa manj tablet je treba jest

 

klele imaš celo sekcijo, res priporočam ogled pa še dostavo na dom imajo https://www.emka.si/webapp/wcs/stores/servlet/sl/emkasi/samopomoc-in-osebna-rast-13164

 

image.png.94fe8bbd36e8cb99da79ed4cfdc114d5.png   image.png.222838b12c1f8cf091c17d52104d1ef8.png   image.png.6fe41b1c14557df8f1a133a067793580.png      

 

 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 38 minutami:

Če mene vprašaš imam ful raje nižje resolucije z rock solid 60FPS, kakor neke uber grafične bombončke pri 4K @ 30FPS (po možnosti s kakimi dipi v low 20FPS ala RDR2).

 

 

Eni smo mel pričakovanja, da dobimo v večini primerov v next gen oboje, torej 4k + FPSji. 

 

It's called  next gen for a reason ffs :D

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 45 minutami:

 

sej vem da mora biti teško, takole vreme pa korona pa menstruacija, ma vseeno bi ti priporočal malo bolj sončen attitude in bolj pozitiven odnos, boš videla takoj kok bo boljš pa manj tablet je treba jest

 

klele imaš celo sekcijo, res priporočam ogled pa še dostavo na dom imajo https://www.emka.si/webapp/wcs/stores/servlet/sl/emkasi/samopomoc-in-osebna-rast-13164

 

image.png.94fe8bbd36e8cb99da79ed4cfdc114d5.png   image.png.222838b12c1f8cf091c17d52104d1ef8.png   image.png.6fe41b1c14557df8f1a133a067793580.png      

 

 

 

Did u just assume my gender?

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

 

Eni smo mel pričakovanja, da dobimo v večini primerov v next gen oboje, torej 4k + FPSji. 

 

It's called  next gen for a reason ffs :D

 

 

nice, bo treba počakat last of us remake remastered remastered (dodaten dlc kjer v 1ki igraš iz abbyine perspektive)

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 1 uro:

Did too

Lej vsi vemo, da je to fake master race urbana legenda, ki izvira iz nekih izjav kravatarjev, ko so probaval zagovarjat svoje produkte. V konzolec izbi jocker foruma pa noben ni tega propagiral, pa tut ce bi nek random posameznik to tu neironicno navajal je neumno zdej to posplosevat na celoten konzolec, tko da odjava desno zgoraj.

Povezava do prispevka

@Gatsu za scout log 9 sem ugotovil kaj je fora... ti bo prišparalo 40+ skozihodov.  Ne vem pa še v čem je fora glifov. Po en mi manjka v treh svetovih. Glede na to kako se odpre scout log 9 je mogoče vezano na kaj drugega.


sam ne znam dat spoiler taga :D

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

parasite si dajaj gor, ker mora bit research več kot 85%. Pol sem takoj naslednji run dobil level s tem scoutlogom

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

Končal Act 3

 

True ending je :rofl::blink:

 

Je pa zdaj prav užitek igrat, ko maš odklenjeno vso opremo, naključna orožja in artefakti pa se pojavljajo v vseh conah. Čisto nasprotje prvem skozihodu, ko je vse omejeno in se vsak run sprevrže v meta igro grindanja lajfa in ostalega.

Pa online del s trupli drugih igralcev še vedno ne deluje...

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...