Skoči na vsebino

[PS5] Returnal


gojc

Priporočeni prispevki

[]D [] []V[] []D reče pred 32 minutami:

nope

nope

Jaz sem imel fall dmg in se malo lajfai n padem tam dol in mi ostane sw crtica.. kmalu bi dpzivel tvojo nesrecno usodo

 

Fora ki v vodi nimas fall dmg tudi ce ga imas sam tan na koncu pol ni vec vode in nisem sploh stekal

 

V glavnem za malo bi popizdil 🤣🤣

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 14 minutami:

 

Vsi enemyi v 6em biomu lahko povzročijo critical malfunction, tko da je verjetno to blo in ti je uničl figurco :D Kruto.

?

Kolikor vem je sam en izstrelek ki povzroči malfunction in ga uporablja več "elitov" v B6 - rdeča puščica ki ima še homing zapovrh. Ampak te rabi zadet 3x če nimaš nobenga malfunctiona (pač vsak malfunction po tistem ko imaš že 2 sproži critical malfunction in uniči en random artifakt. V večini primerov se kamot skrivaš za stebri, tam kjer pa ne je pa arena tako velika da samo laufaš v stran in ni šans da te zadanejo s tem.

 

  

Ronin.si reče pred 26 minutami:

To je blo isto ko sem jaz zadnjič spraševal, če je astronavt random oz vezan na biom. Ker sem tud crknu b2 pa ni trigalo ne astronavta ne check pointa v b1

Men je astronavt vedno delal tak ko treba. Sem ga pa vsaj 1x izgubil zarad critical malfunction. Kar se tiče reconstructorja pa deluje samo v istem biomu. Če greš v naslednji biom ga moraš spet najdet in plačat 6 etherjev.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče Pravkar:

?

Kolikor vem je sam en izstrelek ki povzroči malfunction in ga uporablja več "elitov" v B6 - rdeča puščica ki ima še homing zapovrh. Ampak te rabi zadet 3x če nimaš nobenga malfunctiona (pač vsak malfunction po tistem ko imaš že 2 sprožit critical malfunction. V večini primerov se kamot skrivaš za stebri, tam kjer pa ne je pa arena tako velika da samo laufaš v stran in ni šans da te zadanejo s tem.

 

Aja tko je :D Jst sm ves čas mislil, da je random. Vem, da se mi je pr bossu enkrat sprožu malfunction.

Povezava do prispevka

 

 

kmetek reče pred 2 urama:

Jaz pa ne morem prvega bossa :(

 

Za začetek si ponastavi kontrole. Jaz sem si recimo dal dash na l1 in skok na r1.

Skratka naštimaj si ju tako, da ti bosta ves čas na dosegu in da lahko istočasno tečeš in streljaš.

Brez obvladovanja teh dveh funkcij ne bo šlo skozi.

Povezava do prispevka

Jaz sem ga (jih) našel

Spoiler

takoj po tistem ogromnem mostu, ki ga aktiviraš. Po mostu je en bazen in v tem bazenu je spodaj fragment. Tu sem ga nasel 2krat, ker mi je v prvo unicil save file...

Aja, sem narobe prebral, sem mislil BIom 3... Poglej v Inventory, jaz prvega "nisem" našel potem sem pa videl, da ga ze imam v Inventoryju. Ostalih 5 je potem bilo vedno na istem mestu, kot sem jih nasel v "pre-corrupted" save filu. 

 

uredilo bitje Hattori
Povezava do prispevka

Zanimivo, ker meni osebno je UX v tej igri malce hit & miss. Npr. ikone na mapi še po 20+ urah komaj prepoznam, uporaba istih ikon za popolnoma drugačne stvari ipd... Ekran se ti flasha v rdečo, ko levelaš adrenalin, kar je tudi malo v nasportju z dobro prakso, ker rdeč flashing ekran ponavadi pomeni, da si prejel dmg ipd... ampak overall hud UI design. Najbolj moteče je pa prekrivanje zaslona, ko stojiš ob orožju, ki je poleg tebe na tleh... takrat se ne vidi nič in je lahko ful moteče ob situacijah.

Povezava do prispevka

  

kmetek reče pred 13 urami:

Napotki za 2 boss?

 

 

git gud? :devil:

 

Dejansko je pa tko k pr vseh šefih. Stalno se premikaj, ter dashaj skozi rdeče obroče. Ko te charga dasheš proč in to je to. Jaz sem ga v prvo sesu. Šefi so dejansko najlažji del te igre tbh. Imaš drone v B3 in B5 ki so težji od vseh šefov :rofl:

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 23 urami:

  

 

 

git gud? :devil:

 

Dejansko je pa tko k pr vseh šefih. Stalno se premikaj, ter dashaj skozi rdeče obroče. Ko te charga dasheš proč in to je to. Jaz sem ga v prvo sesu. Šefi so dejansko najlažji del te igre tbh. Imaš drone v B3 in B5 ki so težji od vseh šefov :rofl:

teli droni so pain in the ass... proti koncu B5, se mi spama 50 komadov teh dronov in sem brzinsko crknil po zelo dobrem runu...

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 42 minutami:

teli droni so pain in the ass... proti koncu B5, se mi spama 50 komadov teh dronov in sem brzinsko crknil po zelo dobrem runu...

A to mal pretiravas al mam jst nek easy mode, ker pr men jih pomojem ni blo nikol vec k 10 v posamezni areni.

 

Sam se vseen so mi bli bosi tezji kot posamezne arene, kjer se vedno lahko cheesas al pa laufas okol in se skrivas za ovire in se lahko bolj kot ne enga po enga sovraznika lotevas.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 20 minutami:

A to mal pretiravas al mam jst nek easy mode, ker pr men jih pomojem ni blo nikol vec k 10 v posamezni areni.

 

Sam se vseen so mi bli bosi tezji kot posamezne arene, kjer se vedno lahko cheesas al pa laufas okol in se skrivas za ovire in se lahko bolj kot ne enga po enga sovraznika lotevas.

Uf v tavelkih areanah v B5 pa definitivno ni sam po 10 dronov ampak vsaj enkrat toliko. Kadar te ne zaklene v areno itak najbolje da jih pulaš na vrata, ker če laufaš naokrog pa res celo armado nase pulaš :) Še najhujš je pa ko poleg teh dronov in kanonov fašeš še ene 2 severed prasca... Sam te arene majo ponavad več nivojev vertikalno in se z hookshotom pač hitro umikaš na varno višje in ko pridejo za tabo skočiš spet dol itd. Ko enkrat odkleneš perke na orožjih in dobiš tapravga je itak vse lažje. 

 

Šefi so bli pa men res neki najlažjega v tej igri prvi je padu v drugo, drugi in tretji v prvo, četrti v drugo in zadnji v drugo. 

 

 

Povezava do prispevka

Kot si reku ce ne laufas okol cele arene se ne spawnajo oz. te ne napadejo vsi droni/sovrazniki naenkrat, tko da mozno da jih je skupi vec kot deset sam se ne rabis nujno z vsemi naenkrat ukvarjat.

 

Prvi v drugo, drugi v drugo, tretji v prvo, cetrti v drugo (s tem da smatram da sm bil v prvo ogoljufan zarad buga, loh pa da sm res vmes ze proabu astronavta pa nism opazu, kar bi mi blo zlo cudno), zadnji v prvo. Damage siphon sem vedno sparal za bosse, ta item je OP easy mode IMO. Sm su zdele pogledat statistiko, deaths mi pise 8.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 1 uro:

A to mal pretiravas al mam jst nek easy mode, ker pr men jih pomojem ni blo nikol vec k 10 v posamezni areni.

 

Sam se vseen so mi bli bosi tezji kot posamezne arene, kjer se vedno lahko cheesas al pa laufas okol in se skrivas za ovire in se lahko bolj kot ne enga po enga sovraznika lotevas.

Dost je odvisn od sreče... en run sem jih mel 5, drugega pa 20, v tretjem pa sploh ni bilo dronov ampak uni smrtnjaški netopirji. Enako tudi z orožji (ko ti špil meče ven samo in le pištole, jap tudi to se zgodi :D ) in artefakti. Je pa dejstvo, da je prvi run v biomu z naskokom najlažji. Šefi so v primerjavi z določenimi miksi sob (malignant frost severed etc) mala malca.

 

pa Portal gun perk pri Hollowseekerju je dobesedno GOAT

 

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 53 minutami:

Kot si reku ce ne laufas okol cele arene se ne spawnajo oz. te ne napadejo vsi droni/sovrazniki naenkrat, tko da mozno da jih je skupi vec kot deset sam se ne rabis nujno z vsemi naenkrat ukvarjat.

 

Prvi v drugo, drugi v drugo, tretji v prvo, cetrti v drugo (s tem da smatram da sm bil v prvo ogoljufan zarad buga, loh pa da sm res vmes ze proabu astronavta pa nism opazu, kar bi mi blo zlo cudno), zadnji v prvo. Damage siphon sem vedno sparal za bosse, ta item je OP easy mode IMO. Sm su zdele pogledat statistiko, deaths mi pise 8.

 

Fak sam 8? Ti si čist predobr :D Tolkrat sem jaz umru sam od elite kurcev v malih "treasure luknjah" Da ne omenjam kako hitro crkneš če trmasto levelaš kaka orožja ki ti ne sedejo.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 1 uro:

Kot si reku ce ne laufas okol cele arene se ne spawnajo oz. te ne napadejo vsi droni/sovrazniki naenkrat, tko da mozno da jih je skupi vec kot deset sam se ne rabis nujno z vsemi naenkrat ukvarjat.

 

Prvi v drugo, drugi v drugo, tretji v prvo, cetrti v drugo (s tem da smatram da sm bil v prvo ogoljufan zarad buga, loh pa da sm res vmes ze proabu astronavta pa nism opazu, kar bi mi blo zlo cudno), zadnji v prvo. Damage siphon sem vedno sparal za bosse, ta item je OP easy mode IMO. Sm su zdele pogledat statistiko, deaths mi pise 8.

 

Jst sm večkrat umru preden sm prvi biom končal :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...