Skoči na vsebino

[PS5] Returnal


gojc

Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 59 minutami:

Pobrat artefakt za boljsi melee blade attack. Zgleda kot 3 zobniki 

Evo to nism vedu, sm mel pa na sumu, sam nism dobil v zadnjih runih tega artefakta, da bi probal (sm ga pa dobil v enem od prvih runov, ampak nikol uporabu na rumenem forcefieldu).

To mi je drgac zlo lame, da mas neke dele mape nedosegljive, ce ti RNG ne da dolocenega artefakta.

uredilo bitje []D [] []V[] []D
Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

 

80 eur za roguelike špil :D

 

me zanima tudi kako bodo sprejete ostale ps5 ekskluzive s to ceno... Bomo že pri HZD 2 videli, I guess

 

A Demos Souls R se je dobro prodajal?

DES se je sigurno dobro prodajal,.. Jaz celo brez konzole,..Ker pač DES ,..Mislim zaradi DESa se kupi sistem,.. Tole mogoče 800K ,.. bo pa vsaj 2-3 milijone v petih letih. Če seka se prodaja,.. in očitno tole seka.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 urama:

To je res, sam za Force Fieldom ni ponavad nic kaj takega (kar bi rabil za platino)

 

Speaking of RNG, jaz npr mam vse 3 Acte narejene, pomojm ene 40ur igranja itd, pa nisem npr enega orozja se dobil 😄 onega k neko kislino mnde pljuva

Rotlobber je v prvem Biomu. Grapplat se morš nekam čez brezno in tam je zadeva na piedestalu

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 37 minutami:

 

 

Verjemi, da glede na to, da sem parkrat obrnil igrico in se probal biom 1 100% narest, mi ga ni vrglo se sploh

čudno, ker je ena od stvari, ki je na fixed lokaciji - bodisi dosegljiv z grapplom ali pa je za modrimi vrati (tudi to poroča folk). Jst sm ga dobil takoj, ko sem dobil grappling hook.

RNG bog te ne mara očitno :D

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Evo naredil sem true ending

 

Kako si vi razlagate story?

 

Spoiler

Kolikor je meni jasno imata Selene in njena mati nek slab odnos. Mati zeli biti astronaut in jo hcerka oz materinstvo pri tem ovira. Pol imata nesreco, kjer mati postane invalid. Selene postane astronaut pride na planet, kjer ugotovi, da je v nekem time loopu, sama sestrelila svojo vesoljsko ladijo, prav tako povzrocila avtomobilsko nesreco, kjer se je mati poskodovala.

 

Sicer med prvim in drugim actom pride nazaj na zemljo, ampk ko umre od starosti, pade s5 not v loop in se pnovno vrne na alien planet, kjer se ji pac razkrijejo vse zgoraj nastete zadeve v odnosu z materjo.

 

Zdaj zakaj je povzrocila nesreco in kako se je resila iz avta in ce je vse res al samo sanja, pitaj boga 🤣

 

 

 

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 12 urami:

Evo naredil sem true ending

 

Kako si vi razlagate story?

 

  Skrij vsebine

Kolikor je meni jasno imata Selene in njena mati nek slab odnos. Mati zeli biti astronaut in jo hcerka oz materinstvo pri tem ovira. Pol imata nesreco, kjer mati postane invalid. Selene postane astronaut pride na planet, kjer ugotovi, da je v nekem time loopu, sama sestrelila svojo vesoljsko ladijo, prav tako povzrocila avtomobilsko nesreco, kjer se je mati poskodovala.

 

Sicer med prvim in drugim actom pride nazaj na zemljo, ampk ko umre od starosti, pade s5 not v loop in se pnovno vrne na alien planet, kjer se ji pac razkrijejo vse zgoraj nastete zadeve v odnosu z materjo.

 

Zdaj zakaj je povzrocila nesreco in kako se je resila iz avta in ce je vse res al samo sanja, pitaj boga 🤣

 

 

 

 

 

Spoiler

Nope ne bo šlo čist tko ker maš Heliosa ki je njen sin in ta se je dejansko utopil in umrl v nesreči. Loop se pa imo dogaja v njeni glavi zaradi te travmatične izkušnje. 

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

 

  Skrij vsebine

Nope ne bo šlo čist tko ker maš Heliosa ki je njen sin in ta se je dejansko utopil in umrl v nesreči. Loop se pa imo dogaja v njeni glavi zaradi te travmatične izkušnje. 

 

Spoiler

Ja to sem bral da je Helios njen sin. Sam se ne strinjam. Nisem nikjer zasledil, da bi imela sina. To so neke spekulacije na netu. Lahko, da se motim. Zato bi z veseljem, ce mi poves kje tocno je namignjeno, da ima sina??

 

 

Po moje je

Helios je pac njeno plovilo, ki je tudi prispodoba za avto oz obe nesreci, ki jih je povzrocila sama zato, da pac ne vem, zaradi nekega "selfish" vzgiba pac

 

 

Je pa una teprija o sinu ql, sam res nisem nikjer zasledil, da bi imela sina

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 minutami:
  Skrij vsebine

Ja to sem bral da je Helios njen sin. Sam se ne strinjam. Nisem nikjer zasledil, da bi imela sina. To so neke spekulacije na netu. Lahko, da se motim. Zato bi z veseljem, ce mi poves kje tocno je namignjeno, da ima sina??

 

 

Po moje je

Helios je pac njeno plovilo, ki je tudi prispodoba za avto oz obe nesreci, ki jih je povzrocila sama zato, da pac ne vem, zaradi nekega "selfish" vzgiba pac

 

 

Je pa una teprija o sinu ql, sam res nisem nikjer zasledil, da bi imela sina

 

 

 

Spoiler

Kako ni blo nikjer da ima sina? Sej smo ga imeli pod nadzorom v par scenah v hiši. Na vratih sobe je pisalo Helios in iskal je tisto igračko hobotnico. Pa lepo ti pokaže sceno nesreče ko naš lik vozi avto in je zadaj fantek. In ko izplava na površje zavpije "Helios".

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

 

 

  Skrij vsebine

Kako ni blo nikjer da ima sina? Sej smo ga imeli pod nadzorom v par scenah v hiši. Na vratih sobe je pisalo Helios in iskal je tisto igračko hobotnico. Pa lepo ti pokaže sceno nesreče ko naš lik vozi avto in je zadaj fantek. In ko izplava na površje zavpije "Helios".

 

Spoiler

Ma ni.. tisti otrok v hisi je Selene. Pac spominja se otrostva in odnosa z mamo. Hobotnica je itak je njena frendica in itak tudi tej aljeni so vsi neke hobotnice. Tudi uni ki jo resi iz avta in jo spravi v ta loop IMO. 

 

V avtu sta Selene kot otrok in vozi njena mama. Vidis tudi po oceh in laseh ipd.. da je uno njena mama, ki ji je pac podobna.

 

Kako se Selene resi je skrivnost. Pomoje so ji pomagali Alieni, ki so jo ze takrar vedli, da ji je namenjeno prit na njihov planet v ta loop in v kontakt z njimi.

 

 

 

Mislim valda se nista zgodili dve isti nesreci z avtom najprej z mamo pol se s sinom ddd

 

Skratka to s sinom je imo orenk neka zapusena teorija hehe tocno tle sem hotel prit 🤣🤣

 

Skoda da nj vec Statica na forumu 🤣🤣🤣🤣🤣

 

Mislim to sem sekar siguren  da je tako. Edino kar mi ni jasno. Ker sem dosti skippal. Je lore, ki ga beres med igro in ki pojasnjuje, kaj se dogaja na planetu. Kdo so domacini, kako je prislo do katastrofe im ap izumrli in kdo so te hobotnice, ki ocitno imajo neke sposobnosti kot v fumlu Edge of Tommorow in anime All you need is Kill ipd... ki pac IMO s temi nekimi aposobnostmi loopanja osvajajo svetove

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Še en glyph v zadnjem biomu in sem rešen tega špila... do DLCja :D

 

Dons in včeraj sem mel kr srečo. Najprej dobil zadnji glyph v B1 v neki sobi, ki se mi je prvič spawnala, vsaj odkar imam grapling hook (https://youtu.be/Tq-jX2Y8blE?t=310 - čeprav je tip napisal, da je kao common room), potem dobesedno minuto za branjem Reddita, kje v B3 je nek redek sound log, se mi je na isti točki spawnal, dons pa še v B2 dobil dva manjkajoča glypha.

uredilo bitje weby
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...