Skoči na vsebino

[PS5] Returnal


gojc

Priporočeni prispevki

amnesia reče pred 18 minutami:

game journalists ze jokajo glede tezavnosti, hkrati pa obozujejo replicant, ker ima auto combat lol

 

tezko najdes bolj retardirano grupo "strokovnjakov" od opisovalcev iger


Ma ja, saj zato jaz te opise vzamem z veliko dozo rezerve.

Recimo zmagovalna cvetka mi je en opis, kjer kot minus napise “da mu ni vsec zanr Rouguelike”...wtf... to je kot bi opisoval Witcherja pa kot minus das da ti ni vsec rpg.

 

Meni se zdi igra na prvi pogled vrhunska, ena dalec najboljsih v tem “posebnem” zanru. 

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Sem gledal enega stremerja (ker valda so edini, ki lahko igrajo pred street datom, pfff) in moram reči, da če te zvrst totalno ne odbija, je to močan kandidat celo za kak GOTY. Nora muzika, setting in težavnost sploh ni nek bav bav kot pravi PowerPyx. Tip je prišel v prvo do polovice igre brez večjih težav. Pač bullet hell, ampak ni ne fair ali cheap.

Povezava do prispevka

Sem končno uspel pogledat gromozansko dolg Skill up review. Nekako TLDR glede pomembnih elementov:

- celovito dobra igra, priporoča

- težavnost zelo niha, večinoma easy mode, še posebej do ene 60% igre, pol pa iznenada prideš do kakega mini bossa, ki te popolnoma porejpa, potem spet lahko

- smrti so zelo demoralizirajoče, ker zgubiš več ur progressa, igra mu je dvakrat crashala in je zgubil več urne rune

- kritizira rougelike elemente, zlasti repetitivnost, saj se prehitro vse skupaj ponavlja in je v cca 30 urah 2x končal igro, če si kompletitionist pa ene 50 ur (sklepam za platino)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...