Skoči na vsebino

Indiana Jones 5 in 6


BuDi

Priporočeni prispevki

keba reče pred 3 urami:

Holivud je popolnoma izgubil komaps in to se kaže praktično povsod.

 

Včeraj nekaj brskam po Netflixu pa mi vrže neko novo nadaljevanko in začnem gledat trailer in po parih sekundah vidim v glavni vlogi neka random črnka ob njej pa kitajka. In ta črnka je bila tako nenavdahnjena popolnoma brez igralskega talenta in ona bo vodila neko skupino, daj lepo vas prosim no, nje ne bi poslušal niti naivni otrok, kaj šele neki izkušeni starejši moški, ki so tam samo kimali ko eni imbecili, prav patetično za videt. Pa je lahko vse skupaj še bolj za lase privlečeno in vsiljeno? Po moje zelo težko. Če se že grejo neko rasno enakopravnost naj dajo v tako vlogo recimo Violo Davis, ona ima neko karizmo in talent. Ne pa neko 25 let staro punčko brez vsakega talenta. Potem sem zaprl vse skupaj in to je to. Prav več kot očitno je na kakšen način izbirajo igralce.

 

Lahko poveš še naslov da si ogledam to čudo ? Just for the shit and giggles

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
Ascender reče pred 38 minutami:

wtf happened to Bruce Willis

postal sinonim za B šlock :D

Da bi postal sinonim bi moral posneti dobre B filme, oziroma "best of the worst" ampak ne, snema popolnoma brezbarvne, nenavdihujoče b-filme na avtopilotu, kjer je videti kot bi bil na močnih antidepresivih.
Ni on niti Mel Gibson niti Scott Adkins, v bistvu je bolj poplnoma nezanimiv tudi proti  Vinnieju Jonesu, Armandu Assanteu ali Martin Sheenu, ki so dejansko sinonim za B. filme iz celega sveta - ravno to kar dela sedaj Bruce.

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
Medeninček reče pred 10 urami:

 

Dvome poraja predvsem to, da scenarij piše avtor raznih povprečnarij kot pozabljivi Solo z woke robotkom, kjer bo Indianin sidekick igrala feministka, ki je temu robotku posodila glas. Producentka Kathleen Kennedy je zadnja leta slavna predvsem po razočaranju SW publike in letos zaradi doslednega izvajanja cancel kulture. Disney pa itak skrbi le za delničarje.

Marsikdo tukaj bi mirno dopustil, da kar Indiano spremenijo v žensko, tako da omenjeno verjetno ni razlog za skrb.

 

cringeface.gif

 

ampak bom vseeno pogledal ta trainwreck od filma

 

mogoče bo kak svetel trenutek vmes

 

solo mi ni bil čisti trash je pa res ultra pozabljiv

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...