Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

ronaldinho reče pred 5 minutami:

A niso naši balinarji tudi že nekajkrat osvojili naslove SP? :P

moj bratranec je evropski prvak v športu, ki ima 4-5 reprezentanc

 

slovensko (samo primorci )

hrvaško (samo istrijani in dalmatinci)

bosansko (hercegovski del)

italijansko (samo furlanija)

avstrijci (samo gradiščanska)

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 7 urami:

A niso naši balinarji tudi že nekajkrat osvojili naslove SP? :P

 

Pa ne sme se pozabiti se na Ireno Avbelj ki ima en kup naslovov s svetovnih prvenstev. 

 

Q: Sunderland till i die je boljši ker so pričakoval hiter povratek v Championship na koncu pa ni blo ne.. 

Povezava do prispevka
MihaKihot reče pred 20 minutami:

So what? 

Še vedno je šport z zanimivimi specifikami, ki se ga ne more it vsak gostilniški Joža (za razliko od futebol) 

Lol kera glupa logika

Formule se tut ne more it vsak gostilniski Joza

Al pa tist k z avioni letijo med nekimi stozci

Pac za te sporte z zogo rabis samo zogo pa folk in lahk spilas

Povezava do prispevka
MihaKihot reče pred 2 minutama:

in zato so popolarni

 

ni mi pa jasno, zakaj hejt do tistih športov, kjer pač rabiš več stuffa in so zatorej manj popularni; ja, smučarski skakalci nikdar ne bodo messi, še vedno so pa dobri športniki in njihovi rezultati niso ničvredni :D

Nism reku da so nicvredni in se strinjam po eni strani da ni cist isto brcat zogo al se pa odrint tam v jamo pod jebenimi pogoji. Pac ce bi mel skakalnce v vsaki vasi po svetu bi blo drugac :D je pa tut res kok je kao lagko nabijat zogo pa mamo med vsemi fuzbaleri na svetu verjetno 1% njih k se lahk s tem prezivljajo, pr skokih je pa to dost vecji procent :D

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 5 urami:

 

Pa ne sme se pozabiti se na Ireno Avbelj ki ima en kup naslovov s svetovnih prvenstev. 

 

Q: Sunderland till i die je boljši ker so pričakoval hiter povratek v Championship na koncu pa ni blo ne.. 

Prva sezona je res must watch TV, ker jim gre prakticno narobe cisto vse kar je mozno. Pa tiste scene Colemana z navijacem tudi ne bom pozabil nikoli.

"You calling me a prick? I'm a married man with six kids." :D

Druga sezona je sicer tudi dobra, ampak meni je prva ljubsa. Predvsem se nisem mogu nacuditi, kako lahko taki samozgledani idioti kot je bil Charlie Methven dobijo tako visoko pozicijo v klubu.

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 11 urami:

 

Pa ne sme se pozabiti se na Ireno Avbelj ki ima en kup naslovov s svetovnih prvenstev. 

 

Q: Sunderland till i die je boljši ker so pričakoval hiter povratek v Championship na koncu pa ni blo ne.. 

 

 

Ravno zdaj pogledal obe sezoni, prav smilit se ti začnejo navijači. Ko

 

Spoiler

Pustijo svojega daleč najboljšega igralca za 1.5 mils, ker niso hoteli agentu plačat miljona, potem pa vržejo 3 za Griggsa sem bil samo wow ok, yeah...

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...