Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Wow Inter prodaja Skriniarja, ker ga Conte ne vidi v svojem sistemu

 

A edini kupec Tottenham, k itak ne bodo dal pol tok kokr je vreden

 

A je pol cudn ko je obramba brez De Vrija ..... Kolarov, Bastoni in D'ambrosio lol in dobimo 3 gole

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Koliko pa misliš, da je realno vreden na tem post-corona trgu? Drugače se mi pa zdi, da sem pred časom nekje bral, da se tudi PSG zanima zanj.

 

Also, načeloma sem za to, da se trenerju da vsaj malo proste roke pri transferjih (boljše kot pa zapravljati keš za igralce, ki jih potem ne bo uporabljal), sploh če je dejansko plan, da bi ostal dolgoročno, a pri Interju se mi zdi, da bo Conte navlekel v klub te svoje "starine" kot  Vidal in Kolarov namesto potencialno dolgoročnejših rešitev ala Tonali, ko bo čez leto ali dve šel bo pa klub (spet) jebal ježa. No, če mu bo na tak način uspelo prekiniti dominacijo Juveta in dobiti Serie A potem bodo njegove odločitve upravičene, drugače pa vprašanje.

 

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

 

 

Povezava do prispevka

Mene zanima, če mislijo na bavarskem še koga pripeljati, ali je to to. Odhodov je bilo ogromno: coutinho, perišič, thiago, baje gresta tudi martinez in cuisance.

Na drugibstrani pa se je pripeljalo zgolj saneja, tako da mi res ni jasno, kako se bo furalo hansijev visokointenzivni presing z nikakvo globino ekipe.

Povezava do prispevka

Mislm, da je menjava za Thiaga kr Kimmich, je pa zdej na desnem beku sam Pavard. Pomojem se bo bol uporabljal tud Tolissoja, k lan ni nc igral,

ne vem pa v kakšni formi je... Za Martineza se govori ze vsaj dve sezoni, o Cuisancu so govorice potihnle. Mas ksn vir?

Drugac pa ja, na am in cm/dm bi rabil se kakega vezista oz dva, da se lahko rotira.

Povezava do prispevka

Cuisance naj bi bil na poti v Leeds za 20M €.

 

Ne moreš izgubiti 3 vezistov, pa nobenega pripeljati. Ravno tako 2 tipa, ki lahko igrata na krilih, pripelješ zgolj enega. Coman je itak vedno razlomljen, če se polomi še eden izmed dvojice Gnabry/Sane smo že na zelo tankem ledu.

 

Ne vem kaj razmišljajo Brazo in kompanija...

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 2 urama:

Koliko pa misliš, da je realno vreden na tem post-corona trgu? Drugače se mi pa zdi, da sem pred časom nekje bral, da se tudi PSG zanima zanj.

 

Also, načeloma sem za to, da se trenerju da vsaj malo proste roke pri transferjih (boljše kot pa zapravljati keš za igralce, ki jih potem ne bo uporabljal), sploh če je dejansko plan, da bi ostal dolgoročno, a pri Interju se mi zdi, da bo Conte navlekel v klub te svoje "starine" kot  Vidal in Kolarov namesto potencialno dolgoročnejših rešitev ala Tonali, ko bo čez leto ali dve šel bo pa klub (spet) jebal ježa. No, če mu bo na tak način uspelo prekiniti dominacijo Juveta in dobiti Serie A potem bodo njegove odločitve upravičene, drugače pa vprašanje.

 

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

 

 

 

Če trka angleški klub na vrata, potem je vreden tistih 65mil iz prejšnjega poletja, ko je bilo več klubov zainteresiranih. Jaz bi rekel, da ni ravno na nivoju Van Dyka, zato vem da ne bomo lih nekih rekordov podirali z njegovim odhodom, samo je pa vseeno kar carski centerback za formacijo s 4imi branilci.

 

Dovolj hiter, precej močan, vedno se bori do konca, edino kar je treba rečt je to, da ga pri nas De Vrij in Bastoni naščijeta glede podajanja in holdanja žoge nasploh. Eden izmed ljubših igralcev, sem bil prepričan, da bo naš kapetan ko odide Handa, ampak zdej pa ne vem če bo sploh ostal. Lani sta se z Godinom stalno menjala na RCB, na LCB je pa Bastoni preprosto predober, sploh ker zna tudi z levo igrati. Če še njega ven vržemo, pripeljemo pa Darmiana, .. đizs krajst

 

 

Edit: Zorz, kako to da niste Brozovića sunli iz Interja? Pomoje ga dobite s popustom za kake 20, on je kot Thiago lite, samo da malo več teče

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 4 urami:

Wow Inter prodaja Skriniarja, ker ga Conte ne vidi v svojem sistemu

 

ronaldinho reče pred 3 urami:

a pri Interju se mi zdi, da bo Conte navlekel v klub te svoje "starine" kot  Vidal in Kolarov namesto potencialno dolgoročnejših rešitev ala Tonali, ko bo čez leto ali dve šel bo pa klub (spet) jebal ježa.

 

točno to, kar praviš, ronnie. trener ki bo nadomestil Conteja se mi smili že sedaj, ker bo podedoval relativno staro, iztrošeno in verjetno nemotivirano ekipo igralcev. zdaj so se pojavili še neki rumorji, da naj bi vztrajal pri prihodu čela iz Parme...:avadodo:

 

Zorz reče pred 1 uro:

Mene zanima, če mislijo na bavarskem še koga pripeljati, ali je to to.

 

Zorz reče pred 52 minutami:

Ne vem kaj razmišljajo Brazo in kompanija...

 

a ni tako, da ima Bayern zadaj nek kup noro dobrih mladincev, ki jih bodo počasi spromovirali v prvo ekipo? ravno zadnjič sem na Indexu videl nek mini intervju z Bracom, ki je omenjal to možnost. kupovali bodo samo v primeru, da se po dobri ceni pojavi kakšno res močno ime, ki bi takoj lahko pridoneslo k igri.

 

Weraziel reče pred 38 minutami:

Edit: Zorz, kako to da niste Brozovića sunli iz Interja? Pomoje ga dobite s popustom za kake 20, on je kot Thiago lite, samo da malo več teče

 

Brozović si je (še posebej) v zadnje pol leta nabral toliko slabega prizvoka, da si ga nihče ne želi vzet v ekipo. najprej se je napil in se zaletel z avtom, potem se je hotel še tepst v bolnici, vzeli so mu vozniški izpit, potem so ga pa čez nekaj dni spet dobili pijanega za volanom.

 

nihče ni tako neumen, da si takega debila privlečeš v svojo slačilnico. :D

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 7 urami:

Koliko pa misliš, da je realno vreden na tem post-corona trgu? Drugače se mi pa zdi, da sem pred časom nekje bral, da se tudi PSG zanima zanj.

 

Also, načeloma sem za to, da se trenerju da vsaj malo proste roke pri transferjih (boljše kot pa zapravljati keš za igralce, ki jih potem ne bo uporabljal), sploh če je dejansko plan, da bi ostal dolgoročno, a pri Interju se mi zdi, da bo Conte navlekel v klub te svoje "starine" kot  Vidal in Kolarov namesto potencialno dolgoročnejših rešitev ala Tonali, ko bo čez leto ali dve šel bo pa klub (spet) jebal ježa. No, če mu bo na tak način uspelo prekiniti dominacijo Juveta in dobiti Serie A potem bodo njegove odločitve upravičene, drugače pa vprašanje.

 

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

 

 

tbh angleži še vedno yolo prek svojih zmožnosti, naj jim nabivajo ceno dokler lahko

Povezava do prispevka
SpaWn reče pred 5 minutami:

Evo se je začelo, v Genoi je 14 pozitivnih (me igralci in ostalimi). Čestitke tistemu, ki jim je pustil igrat proti Napoliju.

https://genova.repubblica.it/cronaca/2020/09/28/news/genoa_choc_13_positivi_al_covid-268823997/

 

fak, šli so igrat kljub temu, da sta bila dva pozitivna

BRAVO

BRA VO

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...