Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

ronaldinho reče pred 1 uro:

 

Maratoncev ne moreš primerjat s šprinterji. To je nekaj takega, kot da bi nekdo, ki se nikoli ni resno ukvarjal s tekom (npr. moja malenkost) premagal Bolta na 5 km. Poleg tega Strel plava v rekah s tokom, ne v bazenih, tako da nam tole res nič ne pove.

a dej no model, v visoko tehničnem športu kot je plavanje bi moral profesionalec dobesedno kroge plavat okrog nekega amaterja k so mu parkrat pokazal pravilen zamah

to da ga je takrat hribar ruknil je samo bolj očitno pokazalo da je papak

Povezava do prispevka

Dobro, tudi Hribar ni ravno "od včeraj" Model je v mladosti poučeval plavanje in bil reševalec iz vode, republiški prvak v karateju. Neko motoriko in koordinacijo ima prevzgojeno. Na tole se je par mesecev pripravljal s top plavalnim trenerjem in Mankočem, 6x tedensko je imel 4 urne treninge, hc disciplino, ...

sicer o plavanju ne vem nič pa tudi ne trdim, da je Strel vrhunski športnik. Je pa vsekakor biološko čudo narave

 

 

 

Povezava do prispevka
Sleipnir reče pred 15 minutami:

Dobro, tudi Hribar ni ravno "od včeraj" Model je v mladosti poučeval plavanje in bil reševalec iz vode, republiški prvak v karateju. Neko motoriko in koordinacijo ima prevzgojeno. Na tole se je par mesecev pripravljal s top plavalnim trenerjem in Mankočem, 6x tedensko je imel 4 urne treninge, hc disciplino, ...

sicer o plavanju ne vem nič pa tudi ne trdim, da je Strel vrhunski športnik. Je pa vsekakor biološko čudo narave

 

 

 

Zakaj tok laže, od tega da je podpisal 100 milijonsko pogodbo do tega da se dnevno videva z bezosom do tega da je njegova ura nastopanja 250000 dolarjev... 

Povezava do prispevka
SpaWn reče pred 25 minutami:

Kristina je končno ozdravla. Ima da zdej padajo goli, drgač bo kriza.

 

heh, ravno danes sem bral o težavah z Dybalo; manjko igre, ne morejo se dogovorit za novo pogodbo,...se že pojavljajo rumorji, da bi bila mogoča menjava med Realom in Juvetom, omenjen je bil legenda Vinicius, haha. pa še Isca vam damo, jaz bi bil takoj za.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

 

heh, ravno danes sem bral o težavah z Dybalo; manjko igre, ne morejo se dogovorit za novo pogodbo,...se že pojavljajo rumorji, da bi bila mogoča menjava med Realom in Juvetom, omenjen je bil legenda Vinicius, haha. pa še Isca vam damo, jaz bi bil takoj za.

Hvala, ne! :D

 

Dybala rabi predvsem fizično prit v formo, vidi se, da hoče naredit pravo potezo, a ga telo ne uboga. Pol bo padu en gol in bo vse steklo kot v prejšnji sezoni.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...