Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

also dynamo dresden je očitno popolnoma fucked

že tako so zadnji v drugi ligi, trenutno so edina ekipa ki je popolnoma v karanteni in ne trenira, po povratku bodo pa igrali 7 tekem v 18 dneh 

 

also also več ligue 1 ekip naj bi bilo blizu bankrota 

uredilo bitje Daffy
Povezava do prispevka

Jaz bi še za foro vrgel v igro 2 žoge, brez da bi povedal igralcem ali trenerjem... To bi bil kul finale. Tako bi vsako leto pripravil kakšno presenečenje - npr.: zadnjih drugi polčas igrate v temi, s ročnimi lučkami.

uredilo bitje black187
Povezava do prispevka
novi faust reče pred 58 minutami:

zadnjič mi je youtube predlagal posnetek kjer je cristano ronaldo iz ene tekme preden je prevzel ime ronaldo na hrbtu dresa. neki na c je bil priimek

 

ker nikjer ne najdem tega vas sprašujem a je to res ali ni in če kdo ve kaj o tem

On je bil zmeri ronaldo to ga je reziser sam zam3nju z soigralcem 

Povezava do prispevka
black187 reče pred 22 urami:

Kdaj bo sedaj finale LP,  a ne bi moral biti nekje konca maja?

 

Sleipnir reče pred 22 urami:

Enkrat proti koncu avgusta na enotni lokaciji v paketu s polfinalom

 

...in mislim da je bilo rečeno, da bodo vsi klubi odigrali po dve tekmi na teden. se pravi, v torek/sredo izločiš nasprotnika, v soboto/nedeljo že igraš z novim.

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

@Sleipnir vprašanje glede dolžine hlač pri obleki. Na boso nogo mi padejo v nulo, zadaj pri peti praktično do tal. Problem nastane, ko obujem čevlje. Ker so hlačnice zelo ozke, posledično ne padejo ful čez čevelj, tako da je spodaj kar nekaj "nabranega" materiala, kar potem malce kvari linijo oz. figuro. Zdaj je vprašanje, kaj je tle boljše, skrajšat hlače ali pustiti tako kot je? Kolikor sem malo gledal slike po netu ima folk kar pogosto nabran material spodaj, tako da se nagibam k nekrajšanju.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...