Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Caffrey reče pred 12 urami:

Dali bomo vse od sebe

upajmo na najboljse

vazna je igra, rezultat pride sam po sebi

moramo biti potrpezljivi...

kar bo pa bo

 

Za vsak tak stavek sportnika bi moral nekdo spustit kaksno vzgojno. 

 

...razen, če je ugoden rezultat, potem je instant - 'v takih tekmah je važen rezultat, igra je drugotnega pomena'. pa če dodam k tvojim zapiskom še 'srce smo pustili na igrišču' - je to kar to. :D

 

pa za vsakega novinarja, ki vpraša 'kaj pričakujete' / 'kako ste zadovoljni s predstavo', bi morali dovolit športnikom da jim spustijo čelno brez konsekvenc.

uredilo bitje hawa meyta
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 14 urami:

...razen, če je ugoden rezultat, potem je instant - 'v takih tekmah je važen rezultat, igra je drugotnega pomena'. pa če dodam k tvojim zapiskom še 'srce smo pustili na igrišču' - je to kar to. :D

 

Haha, to je prav tisti 'prazne floskule fuzbalerskih izjav po tekmi' 101

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
WoreH reče pred 21 urami:

no no, verjetn najslabša grčija vseh časov, kosovo pa še eni tak slabi da sm pozabu keri so bli ... kek pa se je komi prešlepu ... nazaj kjer smo že bli in nikol ne bi smel izpadit. medtem je očitno zgradil kult reprezentance pa še poln slave zdej za debelega keka, itak gre sam za neko prodajanje headlinov, medtem ko velik folka niti gledat ne more te žalosti jim bojo probal prodat da nismo vsako tekmo slabši, pa smo. mamo pa oblaka tak da ti extremni luzarji nam gola pač ne morjo dat. bi razumel hype če bi se posledično pozival folk množično na tribune, tak pa tega ni in zgleda kot da se jim blede, obrezu v prvi vrsti

 

Se strinjam, da igra niti približno ni na nivoju, ampak še nedolgo nazaj smo izgubljali proti Ciprom s kao bolj izkušeno ekipo. Pod Kavčičem verjetno noben niti ne ve, kaj se je prav dogajalo, Kek je podedoval praktično razbito ekipo. Že to, da se je znebil Jokiča dosti pomeni lol.

 

Igra sama je slaba, res je, ampak realno gledano, kdo bi trenutno to lahko spravil na nek višji nivo? Mi ne pade na pamet niti ena oseba, prosim ne rečt Milanič :D

Povezava do prispevka

nekak preveč istih tipov igralcev je poklicu, al pa lahk rečemo da ni kvalitete v njih, pa bi blo bolš da so not vancaš lotrič pa kak poslovenjen hrvat. jokič pa je solidn igralec pa glas v slačilnici, js bi mu pustil bit kapetan dokler ne nardi cesarja. neki spoštovanja zlatim generacijam je treba dat, to so garači, milivoje pa je za brezveze zravn. tak tešk nardimo akcijo za gol da je lucky charma novogol dal bliz igrišča. neki rabimo da razbremeni iličiča tud da komentira ne po tekmah

Povezava do prispevka

To z razbremenitvijo Iličiča je seveda res, sicer se mi ta Lovrić ne zdi slab, ampak ostali vseeno preveč na Iličiča igrajo, to je res treba rešit.

 

Vancaš zaenkrat lahko verjameš, da niti približno ni na nivoju - ga gledam vsak teden v slo ligi, Lotrič bi bil opcija, ampak koliko ga spremljam je zelo toplo-hladno.

 

V napadu je problem, ker Vučkič ni ravno neka klasa, Šporar mislim da skoraj 0 ne igra, Berič pa ni bil vpoklican, dejansko smo v napadu izredno tanki. Ne vem, pomoje trenutno ni neke izredne kvalitete v naši reprezentanci, pa tudi sama igra se je spremenila od časa, ko je Kek prvič vodil reprezentanco. Koliko se norca dela z njega, bi Kampl dejansko naredil veliko razliko v sami igri, vsaj pomoje no.

Povezava do prispevka

V torek pride nov FM.

Valda 55 eur, čeprov na steamu 10 posto dol.

Imaš še touch verzijo za tablice (30 eur) in mobile (10eur).

 

Bo kdo kaj vzel? Sem se odločil za touch, bo ravno za vmes kdaj kej. Stari 2D pogon, lih prav bo. Touch verzija ima že 3D, polna verzija je pa itak too much za ta leta.

Povezava do prispevka
raven reče pred 11 minutami:

V torek pride nov FM.

Valda 55 eur, čeprov na steamu 10 posto dol.

Imaš še touch verzijo za tablice (30 eur) in mobile (10eur).

 

Bo kdo kaj vzel? Sem se odločil za touch, bo ravno za vmes kdaj kej. Stari 2D pogon, lih prav bo. Touch verzija ima že 3D, polna verzija je pa itak too much za ta leta.

jaz sem ga vzel, ker nazadnje sem špilal 2011 verzijo

 

sem igral dve uri pa sem msilim da glih en teden v igri imel lol

 

kot da bi se statistiko učil al neki, pojma nimam kaj delam

Povezava do prispevka
raven reče pred 1 uro:

V torek pride nov FM.

Valda 55 eur, čeprov na steamu 10 posto dol.

Imaš še touch verzijo za tablice (30 eur) in mobile (10eur).

 

Bo kdo kaj vzel? Sem se odločil za touch, bo ravno za vmes kdaj kej. Stari 2D pogon, lih prav bo. Touch verzija ima že 3D, polna verzija je pa itak too much za ta leta.

 

Ne kupuj na steamu. Sortitout.si ima ponavadi zelo ugoden steam key. 

Povezava do prispevka

Se spomnim, da sem bral o enem Tajcu, ki je igral z Arsenalom in imel prometno, ko je špilal v avtu na poti v službo.

Pa en, ki se je za finale lige prvakov oblekel v komplet obleko z kravato.

Pa en k je špilal na otrokovem PCju sredi noči, ker je samo takrat imel mir pred ženo.

 

Še knjigo imam nekje o prigodah.

Povezava do prispevka
Navedek

EON Sport ni več na voljo. V podjetju smo namreč sprejeli odločitev, da paketa ne bomo umestili v svojo redno ponudbo.

 

Welp, to je trajalo.

 

Jaz sem to leto, ko so dali free FM na Epic games odigral 3 sezone z Mariborom, prvo leto LP, vse zgubil razen zadnje tekme z ZEBRE 1:1, drugo leto izpadel proti Atletom v osmini, tretje leto osvojil v finalu proti Arsenalu (lol), ko je Lacazzette dobil rdečega v 42 minuti... Gole so dali 2x Erinaldo (nek brazilski regen), 2x Tin Hrvoj in en brazilec Flamarion. Fun times, je pa najboljši igralec v moji ekipi redno bil Tamar Svetlin, pa Ivan Kontek je dal na sezono 20 golov ker je bil tak dober v igri z glavo. V finale sem prišel prek man u (tam 1:1, pri  nas 4:3 v podaljšku dal gol požeg vancaš), Atleti po penalih 10:9 (obe tekmi 1:1) in Tottenhama, ki je bil brez Kana in Sona kar easy. Skupina je bila BARCA (2:1 doma, 1:1 tam), fener in braga, sem bil prvi v skupini.

 

Takoj sem se znebil malega Zahota, Peričića in Mešota... Na CAM sem imel enega Srba mladega, za katerega se zdaj res ne spomnim imena.

Povezava do prispevka

haha Anderson, največji nateg

tu sem se z vsemi kregal, Ravenu obljubil, da prebarvam na steno hiše grb od Manchestra, če bo tip naredil solid kariero

 

meni je fascinantno kako včasih svet podleže neki histeriji za random igralci, oz kako uspe enim izvest masovno prevaro

 

koga je takrat Anderson prehitel?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...