Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Victor Font, President Candidate, told @lesportiuCAT: “I have already told Ferran Soriano [City CEO] to forget about Messi, to look for alternatives to win the Champions League, because Messi will continue with us and win the Champions League with us” #ElectionsFCB
 

:lol:

 

Kot da ima kako besedo pri tem. Messi lahko že podpiše s Cityjem preden bo on izvoljen, če sploh bo. Res se z vsako svojo izjavo bolj sramoti. Nisem velik fan Laporte, a bi veliko raje videl njegovo vrnitev kot pa Fonta.

 

Pa upam, da kandidati ne bodo gradili svojih kampanj na tem, kako obdržati 34-letnega Messija, ki hoče iti namesto da bi se osredotočili na to, kako izboljšati finance kluba, da se bo lahko v čimkrajšem času spet zgradilo konkurenčno ekipo.

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 6 urami:

Messi lahko že podpiše s Cityjem preden bo on izvoljen, če sploh bo.

 

če verjameš, so se pri Cityju že odločili, da ga ne bodo vzeli. :ninja:

 

also, imenujta člana slovenske reprezentance v tem napadu...moj glas gre za Rudonjo in Osterca. :D

 

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
Kamahl reče pred 11 urami:

Po logiki bi tudi rekel da se je volumen in intenzivnost treningov precej dvignila pri Koemanukar bi lahko imelo negativne posledice na celotni ekipi če ni primerno dozirano, iskreno so se mi zdeli v drugem polčasu za 2 prestavi slabši od atletov. Težki, počasi, neodzivni.

 

Dobro, da zgledaš slabše fizično pripravljen od Atletov itak ni nič čudnega. V tem pogledu so verjetno že leta najboljša ekipa na svetu, sigurno pa vsaj top 3.

 

Tukaj pa tudi lahko vidiš, s kakšno intenzivnostjo trenira Messi. Nič čudnega, da ima potem v 60 minuti okrog 4 km "hoje", kolikor je pokazalo zadnjič med tekmo.

 

 

 

Dejansko mi je res vedno bolj žal, da ga Bartomeu ni spustil poleti. Sem upal, da bo (če bo to njegova zadnja sezona) kljub vsemu dal svoj maksimum in se na koncu lahko poslovil pred navijači na Nou Campu, kot se spodobi namesto da odide na tak način po blamaži z Bayernom. A prvo se očitno ne bo zgodilo, drugo pa prav tako malo verjetno. No, do maja je še pol leta in upam, da se bo korona do takrat umirila in bo vsaj določen delež navijačev lahko na stadionu ob koncu sezone, če je to res njegova zadnja sezona v klubu.

 

Po drugi strani je pa tudi povsem možno, da bo na koncu ostal, ker mu City ne bo več dal astronomske plače. Neymar bi ga morda lahko prepričal za PSG, kaj drugega pa dvomim. Ampak realno, če bo šel iz Barce bo po mojem samo v City zaradi Pepa. V Argentino se še ne bo vrnil, ker bo hotel še odigrati naslednjo sezono na top nivoju, da bo pripravljen še za svoj zadnji SP. 

Povezava do prispevka

PSG bi bil za Messija še najboljša izbira. Sicer je dokaj drvarska liga, ampak PSG je toliko močnejši od ostalih, da bi sigurno dobil kar nekaj lovorik + niso daleč od vrha Evrope. Prestop v City bi bil pa napaka, tempo je tam pač prehud in z njegovo fiziko (trenutno, pred leti bi jih šolal) tam po mojem mnenju nima kaj delati.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 15 urami:

also, imenujta člana slovenske reprezentance v tem napadu...moj glas gre za Rudonjo in Osterca. :D

 

 

ayrton79 reče pred 3 urami:

Iličič in Matavž.

 

Ko sta Rudonja in Osterc zajebala šanso je na odbitek v kazenskem štartal nekdo iz drugega plana in zabil žogo v gol (Zaho, Ačimovič).

 

Danes je pa žalost, noben ne štarta na žogo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...