Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Nodi reče pred 3 urami:

Kater talent bi rekel da je najmanj naredil iz svoje kariere, ampak da je bil res talent in nek hyped modelček...

 

meni sta dva taka ostala v glavi, kjer sem po ogledu dveh ali treh tekem rekel, evo, to je garant naslednji top 5 igralec ne ene, ampak parih generacij. 

 

prvi je bil Perica Ognjenovic v Crveni Zvezdi, ko so eno leto igrali kvalifikacije proti Laziu (ce se ne motim) in jim je delal take bucke, da ga sploh niso mogli ustavit. proti njemu je v tistih casih se Dejan Stankovic izgledal kot nek random papak iz sumadinske lige. kaj se je zgodilo potem, ves sam.

 

drugi je bil pa Real legend Royston Drenthe. ko sem ga gledal na tistem mladinskem SPju sem si mislil, da je tip najmanj reinkarnacija Gullita. dobesedno nic mu niso mogli. nic. se danes mi je misterij, kaj se je njemu pravzaprav zgodilo.

 

sem pa rahlo ponosen nase, ker sem relativno zgodaj prepoznal bullshit (ce temu sploh lahko tako reces, ker sta si vseeno naredila OK kariero), eden je Kezman, drugi pa van der Meyde.

 

Luka$ reče pred 2 urama:

Menda ima psihološko blokado in ne more več normalno udarjati :o Je govoril na Oprah šovu ko sta bila z MJom gosta. Naj bi pred tem bil zelo dober golfist.

 

poznam zgodbo, ja. :D model si je zrihtal Tigerja za coacha in se polno enih drugih profijev, na treningih tolkel dokaj OK, na tekmah pa - verjetno si si ogledal kup posnetkov. :D

 

tole kar kaze danes je neopisljiv napredek. 

 

ronaldinho reče pred 1 uro:

Kje igrajo? 

 

LoL, vsakic povejo, pa nikoli ne ujamem (delam se druge stvari zraven). skoda ker nisi ujel od zacetka, Payton je tako trashtalkal Barkleyja, da se je folk v studiu metal po tleh od smeha. tehnike se je slisalo v mikrofone, kako se naglas rezijo. :avadodo:

 

WoreH reče pred 1 uro:

hvala, zgleda dobr, a mislijo it 18 lukn ker to bi znal trajat

 

ko so igrali nazadnje marca/aprila, so imeli 9 lukenj. 

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 11 minutami:

pa dej no a ti fuzbalerji so preveč plačani da bi celo fakin penal zadeli?

stave? :D danes se stavi bol smučarske skoke in pa zmago zvečer WBAja. slaven ... i can feel it coming in the air tonight ... oh lord. :D

ronaldinho golf včer so igral v bližini tucsona. sj je blo kul, sam barkley je bil mrtu po šestih luknjah, curry pa tud se je sramotil

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 11 minutami:

ma dej pobit vse. nesposobne primadone. treba ena vojna da se spravi svet nazaj

MODEL JE ZGREŠU GOL

 

tle umiram na šihtu a te debili ne znajo gola za par miljonov nastrelat

 

mislim, da je konc z njegovo kariero

menjava je bolj zgledala, da je tipu vse dol padlo in se je samo usedel, kot pa neka poškodba, zaradi katere ne more igrat

Povezava do prispevka

kak lahk klopp kupi joto, tip je faking messi, mi pa kupimo cavanija, naj gre vse v kurac. drugač pa glede fuzbala so shackal skozi zgodovino finančno ja, igra sama pa ma tist wow element ki ga tekmovanje v drkanju nebi mel :D, recimo golaso al pa kake miniature. v basketu kako sramotilno zabijanje, banje, hot streak zadetih jumperjev, refleksni wow faktor takih podobnih stvari je tist kar določen šport obdrži

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 24 minutami:

sej itak ampak je pač nekaj kar je skozi zgodovino dobilo pomen. ampak še vedno to častimo kot neki od boga dani skill al neki

ker je na simbolni ravni seksualno in dominacijsko

ker pač ne moreš več it v sosedno "grofijo" odstranit sovraga ga v tvojem imenu 11 žogobrcarjev, penetrira in pobije

samo, da se je zaradi globalizacije, pomanjkanja lokalnih fantov ter posledičo nasprotnikov iz x delov sveta vse skupaj razvilo bolj domišlijsko z navideznimi sovragi

pa še zapakirano je družini prijazno in ni ravno la soule

 

če hočeš bolj pristno greš lahko vsak tretji teden v juniju (ko ni covida) v firence

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 29 minutami:

ne spomnim se, mogoče ... 

 

a si bil ti kdaj pameten. aja ne, to pa vem ... lepo se tu pogovarjam s sleipom a uleti neki debil pofukani in tle dreka v tri pm. 

A je giroud legenda? Je? OK. pol začepi za vedno preden ti uletim razbit faco debil debeli

 

razumem da tvoja preprosta glava ni sposobna razumet poante, še posebno ker je nisem napisal v slogu Ekipe ... pač tiho bodi ne se brukat pa razglašat da komaj znaš brat. Maš tam obreza pa njega posluši MENE PA PUSTI PRI MIRu

 

 

Haha 😘

Povezava do prispevka

To pa je  kazen, ko se mali in urejen klub dela budalo

najprej podpišejo s Pumo, da jim naredijo neke spačkaste drese, pa special edition in ne vem kaj

pa 11 milijonov zapravijo za neko journeyman propalico,  ki je igrala že povsod, da dela napake

 

nimamo kaj, mogoče sem pa znjixal :D

Povezava do prispevka

Meditacija je neizmerljiva, število žog ki konča za hrbtom vratarja pa. Pa kdo jo je tja poslal. Antropološko gledano, smo zneraj palili na mi vs. drugi, v teh ekipnih bojih pa so zmeri nekateri imel skillset, jajca in trmo, da so izstopali, kar je včasih prineslo občudovanje, najbolše kose mesa in lepe dekle za razplod, dans pa občudovanje, dobre avte in lepe dekle za razplod. Name of the game, sam igra je pač druga.

 

A je to tolk težko razumet al je treba še kakšnega nemškega idealista v debato privlečt da zakompliciramo 1+1=pussy

Povezava do prispevka

Tega ne trdim, lahko bi bil namesto nogometa tudi vaterpolo, metanje hlodov v daljavo, koza ščije.

 

Nogomet je pač presečna množica številnih faktorjev in neke sreče konckoncev da se je razširil od favel v južni ameriki, do travnih step azije v glomazni nadnacionalni šport, ki pritegne miljarde dolarjev. Pač je dost enostavna in poceni entry level eikpna igra, kjer lahko en talent iz ulic Kinshase pride s trebuhom za kruhom v Evropo. Dosti športov nima toliko pogojev izpolnjenih kot ravno nogomet. Al so kulturno specificni (lovljenje sira po hribu), cenovo nedostopni (formula 1) ali pa popolnoma nezanimivi za večino gledalcev (kriket). Ali pa celo vse od naštetega. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...