Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Pred 12 minutami, Sleipnir pravi:

uff to s spancem je lahko nevarno

ker greš samo max skozi 3 spalne cikle. prvi je sicer izredno močan, potem pa spustiš ostale

 

zdaj imam navado, da padem v spanec kot pokošen ob 22.00-22.30. potem me pa med 5.00 in 5.30 fukne v zrak in se lahko samo sladko jebem z nadaljnim spancem. 😞

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

je pa dejansko novi forum precej bolj živahen teh prvih par dni

me zanima kako hitro bo zmanjkalo zaleta/se bo vse skupaj spet steklo v gnojišče

 

pa kdaj bo zaraf uletel za ta avtentični 2012 feel

uredilo bitje Daffy
Povezava do prispevka
Pravkar, Daffy pravi:

je pa dejansko novi forum precej bolj živahen teh prvih par dni

me zanima kako hitro bo zmanjkalo zaleta/se bo vse skupaj spet steklo v gnojišče

 

pa kdaj bo zaraf uletel za ta avtentični 2012 feel

 

mmm pa vsi bilanovi navijaci

 

aja so se zmeri za en kurac, jih se ne bo 😄 

Povezava do prispevka
Pred 18 minutami, Daffy pravi:

je pa dejansko novi forum precej bolj živahen teh prvih par dni

 

btw Daffy, podpišem se pod tvoj post o Malagi. jokam se, kako lepi spomini me vežejo na to mesto. če bi le imel jajca...

 

Pred 17 minutami, Shadow pravi:

jst se pred 23 ne spravim 

 

pa potem pred 5 zjutro v lufti 😄 

 

zavidam ti, če zmoreš to shendlat. jaz od operacije naprej potrebujem minimalno 9h/dan, če ne imam take glavobole, da z glavo tolečm v steno.

Povezava do prispevka
Pred 51 minutami, hawa meyta pravi:

jaz sem pred parimi tedni začel pred spanjem srkat po glaž viskija, da sem si mal umiril živce

 

Priporočam ti metin čaj. Pomirja in omogoča lažji spanec. Veliko ljudi mi je reklo, da jim je ta čaj pomagal. 

 

Also, sem pa zadnjič razmišljal, kako je ta premor od nogometa zjebal našega Iličića. V trenutku, ko je postal top 5 nogometaš na svetu, zabil 4 gole na izločilni tekmi lige prvakov, se je zgodila ta večtedenska pavza. Vprašanje v kakšni formi se bo vrnil zdaj nazaj... Škoda, nikoli ne bomo vedeli, kaj bi bilo s takratnim ličičem in Atalanto, če bi se nogomet nadaljeval v normalnem ritmu. 

uredilo bitje twEEneR
Povezava do prispevka
Pred 2 minutama, twEEneR pravi:

Priporočam ti metin čaj. Pomirja in omogoča lažji spanec. Veliko ljudi mi je reklo, da jim je ta čaj pomagal. 

 

Also, sem pa zadnjič razmišljal, kako je ta premor od nogometa zjebal našega Iličića.

 

s čaji imam problem, ker moram potem skoz hodit na - 2 deci. 😄

 

Pravkar, Shadow pravi:

trenutno mi gre,  nvem kako bo cez 10 let 😄 

 

prjatu, to kar pa ti delaš, svaka čast. 😄

 

ob 2h zjutraj mal popizdiš čez Cousinsa, ob 5.40 pa že pišeš o Red Wingsih. :avadodo: 

Povezava do prispevka
Pred 1 uro, hawa meyta pravi:

 

jaz sem pred parimi tedni začel pred spanjem srkat po glaž viskija, da sem si mal umiril živce (sem izredno slab pivec, zato si lahko predstavljaš kakšen je bil efekt - spal sem kot dojenček). zdaj sem se pa tolk navleku tega sranja, da sploh ne morem zaspat, če ga ne srknem. 😄

Jas pa lidl pivo

 

Imperial stout, 7,5% 

 

Is noice

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...