Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

@WoreH

sploh ne gre za noben hate

pač dejansko mi iz tvojih postov (sploh une stavniške avanture) že dolgo časa veje duh, da s tabo mogoče res ni vse v redu in bi se mogu pogovorit s kakim profesionalcem

niti ne zlohotno, tud so mi večinoma tvoji posti zabavni, če že skregani z realnostjo ala tole o zimskih športih

tud ne mislim, da si totalni psihič ala mambo ali Dejch, ki sta po zasebcih grozila s smrtjo 

tole okol mene in/ali Evite se niti spomnim ne, še manj me pa gane

Povezava do prispevka
WoreH reče pred 21 urami:

sej vsak lahk gre na psihiatrijo, sam diplome ti ne bojo dal nakonc :P Amare je več kot očitno Tim Gajser in ironizira moj post, zaradi hejterjev njegov šport obstaja.

Nimam nič proti tebi (iskreno večinoma niti ne berem tvojih postov), ampak priznaj da si naklanfal skupaj en tak brezvezen simpleton post na prejšnji strani. Btw, upam da ne trošiš dosti za športne stave, ker statistika ni na tvoji strani.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 49 minutami:

dobr človk, ni panike, men se je zdel da si se takrat obrnu proti men :D pred tem vem da sm še razne avadodote fasu od tebe :D carry on, vedi pa da od 27.11 stavim vsak dan z začetnim enim evrom ... še čakam da propadem, 7,5€ mam trenutno, pomaga pa mi tud noben ne :P boss fight pač

Povezava do prispevka
Amare reče pred 8 minutami:

Nimam nič proti tebi (iskreno večinoma niti ne berem tvojih postov), ampak priznaj da si naklanfal skupaj en tak brezvezen simpleton post na prejšnji strani. Btw, upam da ne trošiš dosti za športne stave, ker statistika ni na tvoji strani.

what i say???

 

ta je frajerska no, priznaj da si naklanfal brezvezn post. vredu, si še procente nabijem? zanima nas po kaki logiki smo brezvezneži krivi za tvojo visoko plačo, kej argumentirat se ti pa tak ne lub 

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka

Ne vem,  meni je že od časov pri Malagi všeč in sem čakal na njegovo "eksplozijo". Zadnja dva meseca je res bil v formi, ampak še vseeno ni fix starter, ker ima Lopetegui fetiš na De Jonga. Overall ima po mojem Benz še vseeno malo boljšo sezono, pa Aspas tudi, sploh po prihodu novega trenerja. Čeprav trenutno je poškodovan.

Povezava do prispevka

Atleti pa res dominantno letos, enostavno si zasluzjo naslou. Ce zmagajo se zaostali dve tekmi je to 10 pik razlike po polovici tekmovanja. 

 

Perez bo morau pa se kaksno leto pocakat, da bo njegovemu realu uspelo ubraniti drzavno prvenstvo, pod njegovim vodstvom Realu se ni usepelo. 

 

Ocitno bo treba letos navijat in upat na pokal v MikiMiska super pokalu in pokalu, kjer pa tradicionalno izgubijo proti kaksnemu palcku. 

Povezava do prispevka

Atletico ima  v prvem delu sezone še tekme proti Valenciji, Athletic Bilbau in Eibarju. Če vse tri zmagajo bodo naredili velik korak proti naslovu. Plus tega jim ni potrebno igrati dodatnih tekem v superpokalu, iz Cope so pa tudi že izpadli. Letos bodo gladko preferirali la ligo, me ne bi čudilo če bi v CL izpadli že v osmini proti Chelseaju.

Povezava do prispevka
Karim reče pred 5 urami:

Also, kaj se dogaja z Unitedom? Ole zaceu igrat al kako. Ne pomnim kdaj je biu United prvi na lestvici januarja, verjetno se pod SAFom. 

 

Po safu nikol več. 

 

Moje mnenje je, da je to prvič po SAFu ko ma United res dobro obdobje do te mere, da lahko realno upamo, da se je začela popravljat celotna slika kluba. Tudi LVG in predvsem Muri sta spacala skupaj dobra obdobja, ampak vseeno tisti čas ni bilo opaziti pretiranega napredka v stilu igre in v mentaliteti in res se je obema kmalu vse sesulo. Seveda verjetno to še ni dovolj, da konkuriramo Citiju in Liverpoolu za naslov to sezono, ampak vseeno. 

 

Ole in novi štab imata veliko vlogo, je pa glavni katalist Bruno. Marsikdaj sem si mislil (in pisal) o tem, da mi Unitedova ekipa po imenih niti ne zgleda slaba, ampak igrajo kot pasji drek. Bruno je s svojim norim doprinosom povezal igro na igrišču, mislim pa da z mentaliteto tudi v slačilnici. Upadel je iz Portugalske, ampak po mentaliteti izgleda kot član fergusonove zmagovalne ekipe; res dober zgled vsem tistim, ki bi to morali biti pred njim (rashford, pogba, de gea, lingard...). Pogba je v teh tednih dokazal, kakšen igralec je: daš ga v ekipo ki funkcionira in dobiš iz njega max, proti burneyu je poleg gola res konkretno oddelal svoje. Postaviš ga v ekipo ki ne funkcionira (in računaš, da jo bo on popravil) in bo konec z njim. 

 

Na drugem koncu palice je Ole popucal slačilnico. V tej ekipi bi marsikdo verjetno cvetel (Lukaku), ampak vseeno se je takrat  nabralo okoli kluba in igralcev toliko negativne energije, da je bilo zgleda res najbolje odpikat posamezne člene in štartat znova. Vidi se tudi, da Ole zaenkrat štaba ne trpa z nogometnim znanjem, ampak United DNAjem, s tem ko je pripeljal Fletcherja. Tudi SAF je bil najprej vrhunski  meneđer (in psiholog) in šele potem nek hud taktik.  

Potem je tu plačna politika: bruno je začel z čist normalno plačo in bo šele zdej dobu pay raise, tako da s pretiranimi plačami ostajajo samo še mislim da degeja in pogba, kar je odlično za grajenje ekipe v prihodnosti. Squad depth je karnaenkrat postal res res hud: na klopi ti sedijo Lindelof (Baily je like a new signing, ko je fit obramba izgleda čist drugače), Mata, Van de Beek, Greenwood, Cavani/Martial, Fred, Mctominay (oba noro dobra letos), Henderson... Pa tukaj sploh ne omenjam tistih, ki so v ekipi pa niti na klop ne pridejo. 

 

Lih včeraj sem gledal neke clipe iz LVG ere, v določenem momentu so bili v unitedu Van persie, Rooney, Falcao, Di maria :ododava::avadodo: na igrišču pa brukice. This was not the way. 

 

iN B4 čestitke unitedu za naslov

tenks 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...