Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Demogorgon reče pred 1 uro:

Tale klovnska lovorika nima nobenega vpliva na uspešnost/neuspešnost sezone, tko da not a single fuck given, bi blo pa kul če bi ZZ zaradi poraza letel😁. Vidt ga ne morm več, zdj ali je tip prizadet ali pa to dela namerno, da bo odpuščen

Men gre isto na zivce model...dobesedno je igra nikakva skos neko drkanje zoge pa nobenga rezultata dobesedno proti zadnjima na lestvici niso pokazal nic in nic cudnega da je tako. 

Gledamo pa ta antinogomet zdej ze neki casa in lani je mel spet sreco da.so dobil ligo, mal tut po zaslugi VARa ampak tole je pac negledljivo, tezko prebavljivo sranje. 

Je pa tako kot sem ze parkrat reku...clovek ima vec zivljenj kot.macka, cim zagusti naniza par zmag in spet je vse po starem

Povezava do prispevka
ayrton79 reče pred 2 urama:

Nimam SK programov, tako da Reala nisem gledal že pol leta. Sem pa tule na forumu bral, da so zanič in se včeraj prepričal po 20 minutah, da je to res. Prav cel dan sem načrtoval okrog tekme, na koncu pa videl, da nič ne zamujam, ker ne morem gledat tekem.

 

Zakaj ne gledaš preko streamov? 

Povezava do prispevka

Prav nič ne zamujaš. Že tako je fuzbal pred praznimi tribunami (vsaj meni) nezanimiv, Real pa igra tako beden nogomet, da mi vsaka njihova tekma predstavlja na pol mučenje. Vse kar je imel Zidane so bile lovorike, ki so itak najpomembnejša stvar, ampak brez njih je pa totalen poden od trenerja. Igra antinogomet, forsira svoje ljubljenčke, razvoja mladih igralcev pa pod njim praktično ni. O tem, da bi dal šanso igralcem Castille sploh ni za razmišljat, ima pa že probleme z mlajšimi igralci prve ekipe.

 

Lahko rečem samo fuera in hvala za bogato bero lovorik, ampak res je čas za nekaj novega.

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 21 urami:

če bi ZZ zaradi poraza letel

 

vlaho reče pred 19 urami:

Men gre isto na zivce model...

 

njegovo pojasnilo rezultata?

 

'ne moreš vsako tekmo zmagat.'

 

škoda, da ni dal potem raje šanse igralcem, ki redko dobivajo prilike.

 

hvala Zizou za vse, čas je za spremembo.

 

Demogorgon reče pred 4 urami:

Že tako je fuzbal pred praznimi tribunami (vsaj meni) nezanimiv

 

OK, hvala Bogu, da nisem samo jaz tak. dobesedno se zaradi te uničujoče tišine težko spravim gledat katerikoli šport. zdaj se že prav sprašujem, ali sploh v normalnih razmerah gledam šport zaradi športa samega, ali bolj zato, ker so mi všeč ozračja, ki se ustvarijo okrog nekega športnega dogodka. :hmm:

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 2 urama:

OK, hvala Bogu, da nisem samo jaz tak. dobesedno se zaradi te uničujoče tišine težko spravim gledat katerikoli šport. zdaj se že prav sprašujem, ali sploh v normalnih razmerah gledam šport zaradi športa samega, ali bolj zato, ker so mi všeč ozračja, ki se ustvarijo okrog nekega športnega dogodka. :hmm:

Men isto. Včer je zgledal kot slovenska liga, pa niti ne prva.

Povezava do prispevka
Jude reče pred 12 urami:

 

lol hrčki, isto španci 29:29 proti brazilu

že tri nule :D naj se zdle razpucajo nule da jih pol ne bo ko bojo resni med sabo igral, ker zdle tole za stavit je glupost. čeprav js sm mel sicer tud brazilce na +6, pa sm pozabu gledat, sm mislu da je ob osmih :pinch: ni se za hvalit ker sm falil romo pa skoke ... dans sm mislu če bi egipt razbil makedonijo za več ko 5, pa sm se vseen raj odloču za baltimore nfl. pomoje ne bojo ustavl jacksona mi je čist vseen

Povezava do prispevka

tu se vidi problem kadar na treningu nimaš zunanje linije primerljive s temi rusi recimo, ka šele belorusi. naši trenirajo proti modernem rokometu, ker takega napadalno igramo. ko pride cepelin bombarderski ruski pa ne bo vredu. zdej vsaj niso dopingirani, v 55 minuti ne bojo več dihal, sam more bit 2-3 gole čene ne bomo zmagal, tile niso dost ogreti

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...