Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Nehi sam pizdit pa raje kaj pohvali ker razen dveh napak so odigrali zelo dobro tekmo. Grizmann se sploh dviguje že nekaj tekem, Pedri enako in glede na to kako smo začeli sezono saj zgledajo kot neka funkcionalna ekipa. Araujo se zelo lepo znajde in je točno ta fizikalnost ki nam fali že nekaj let v obrambi, ampak je težava ker ni nekoga ki bi vodil to obrambo, ker Lenglet je povprečen branilec. Alba je kiksal v obrambi, ampak vsi vemo da je rupa obenem pa je zrihtal oba gola po levi stran on

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 12 minutami:

ma ti si pijan. nobene kreacije, nič od igre pa taki kiksi v obrambi

 

Tebi se tok sanja o kreaciji kot meni o filozofiji, pogledal si današnjo tekmo in zdaj govoriš o barceloni izven konteksta v katerem je. Prosim, bodi tiho.

uredilo bitje Kamahl
Povezava do prispevka

Ker so vsa krila in ofenzivni vezisti postale špice, pravih vezistov ni več ker jih porinejo na zadnje vezne ali so pa nezanimivi. Vse se igra na fiziko in hitrost, kjer širino dajejo beki in brez njih izgledaš kot papak. Trenerji so pa Koemani in Zidani, ki so tam zaradi imena in avtoritete in ne ker vedo kako razviti igro in iskati rešitve, torej to kar bi trener moral biti. 

 

Kdo so glavni vezisti v top ekipa danes? Henderson, De jong in podoben profil. Modrić, Kroos in Gundogan izumerajoča vrsta vezista, podobno kot v zaključku Guardioline kariere, ampak kot je navada v nogometu se bo vse spet obrnilo. Pedri mi daje upanje, Puig ima nekaj ampak igra preveč rizično

uredilo bitje Kamahl
Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 7 urami:

sej je niso priigrali, barcelona jo je šenkala

Nism reku da so si zasluzili, ampak da jim privoscim lovoriko. Tekme nism niti gledu. 

 

Ko sm brau komentarje, ocitno imata Real in Barca podobn problem ko uporabljata to sezono 12-13 igralceu, ostali pa so pozabljeni. Za real je to velik minus, kako to upliva na Barco ne vem. Edino kar mi ni jasno kako je mozno da Pjanic nikoli ni starter. 

Povezava do prispevka

Ja ...

js pa obupujem nad našimi. puška uradno v koruzi. krivci v prvi vrsti švedjanini. od selekcije do menjav do taktike. vranješ bil moj najljubši igralec ko sm bil mali. za trenerja vidim da ni in tud se spomnem da sm se mu smejal že v klubskih vodah. da prideš brez menjave za cingija? pa ni to vujovičev cingi, to je fertik cingi, ne more špilat. drugi golman pa vujovič, nič od nič no

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...