Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Kamahl reče pred 31 minutami:

Gajić pri 36 še vedno naš najboljši strelec, nimam pojma o rokometu sam to se ne zdi ok

 

penale strelja. pa še vedno je kvaliteta pač, čeprav je janc meni boljši igrač.

 

me pa zanima zakaj dolenec ni igral zadnjih 20 minut.

Povezava do prispevka
wuzi reče pred 6 minutami:

 

penale strelja. pa še vedno je kvaliteta pač, čeprav je janc meni boljši igrač.

 

me pa zanima zakaj dolenec ni igral zadnjih 20 minut.

Men tut ni jasno zakaj je cehteta tiscal na bok, ko pa lik ni pokazal dobesdno nicesar. Sut od zunaj je pa itak rak rana slo rokometa

Povezava do prispevka

ja. sej meni je načeloma všeč, da se proba tudi s cehtetom, vseeno doda neko drugo dimenzijo igri.

ampak deset minut do konca ko se lomi rezulatat boš valda dal v igro dolenca. sploh ker cehtetu šut od daleč ni stekel. vranješ uvali pa janca na zunanjega.

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 22 urami:

Od kje ste vsi tako na tekočem z jebači naših turistk? :D 

 

...če so pa takrat (tudi tuji) mediji naredili celo doktorsko dizertacijo o tem, ali ji bo njen intimni odnos z onim direktorjem Stocklija prinesel kakšen material, ki drugim tekmovalkam ne bo na voljo.:D

 

Nodi reče pred 5 urami:

rip larry king

 

...imel sem prižgan CNN v trenutku, ko je prišel 'breaking news'. Victor Blackwell in Christie Paul sta imela parih sekundah čisto solzne oči in vidne sledi polzenja solz po licu.

 

najbolj mi je žal, da sem bil premlad v času sojenja OJu, takrat je bil LK verjetno na vrhuncu popularnosti. vsak večer je imel (baje) 20mil gledalcev, kar so abnormalne številke še dandanes za talkshowe...

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...