Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

jah če maš hud vertigo pol verjetno ni za ti, ma generalno ni nekega občutka nevarnosti

 

ma za andaluzijo maš dosti opcij in kombinacij ki so smiselne

mi sicer nismo šli ampak proti vzhodu zna bit tudi zanimivo, cabo de gata sem slišal da je uredu

Povezava do prispevka
Kamahl reče pred 20 minutami:

Sicer x postov na mesec ni obupna ideja, ampak itak bi to kmalu razpadlo na nabijanje postov za dostop do gnoja

 

sej pole bi se itak zaceli brisat use poste ki niso relavanti, folk bi se navelicu in evo konc foruma 😄 

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 55 minutami:

a september je pole kul za hodit tja? So ze bol normalne temperature?

meni so ble v nulo, tam okoli 24/25 iirc, dovolj da si lahko zvečer še v kratkih šel normalno ven

drugače pomoje težko fališ če greš v španijo konec septembra

 

me veseli da so dodali piv piv všeček v čast ac milanu

uredilo bitje Daffy
Povezava do prispevka

najbolj blesavo mi je to, da bi šefe rad kao spodbujal resne, aktivne debate in poaste s ful truda v namenskih temah in izbah, istočasno pa je za dostop do gnoja (ki je tko 80% dosedanjim uporabnikom nepogrešljiv del foruma) treba naspamat 200 postov, kar pol direktno rezultira v spamu in trivialnih objavah v vseh izbah

 

drugo je v direktnem nasprotju s prvim

Povezava do prispevka

pa hecno je pričakovat, da boš 2020 eno forumsko skupnost folka, ki je v povprečju star 30+ in na mn3njalu prisoten 10-20 let, 'prevzgojil' in prisilil v to, da pustijo navade in debate iz gnoja in aktivnost preseljo v namenske izbe, katerih večina je bla že na prejšnjem forumu neaktivnih že dolga leta...

 

 

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

ma ja, tak sistem bi mogoče lahko laufal zgolj z intenzivnim moderiranjem sam tega ni na mn3njalniku že ene 10 let in nevem zakaj se je pričakovalo da bo zdej to kr naenkrat  funkcioniralo 

 

ni pa zdej teh 200 postov baš neka meja realno, če si samo malo aktiven in ne rabiš gnoja takoj ta moment

shadow jih je nabil 86 v parih dneh lol, pa ni zdej da spama s tem namenom 

uredilo bitje Daffy
Povezava do prispevka
Jude reče pred 2 urama:

Če se briše gnoj potem zame ni uporaben, ker ga odprem samo zaradi longterm tem (šillex, korona, kšna medeninček/dnevnopolitična tema). 

 

Uporabniki gnoja pa ne bodo nikoli postal v namenskih temah in izbah, to bi mogl bit jasno vsakemu, ki je v zadnjih 15 letih 1x al pa 2x na leto odprl gnoj. 

Se strinjam z vlahotom, to je konec. 

 

sam realno, vse te teme bi lahko bile v kateri izmed drugih izb

 

se pa strinjam, da je vrjetno to začetek, tokrat resničnega, konca 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...