Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

hawa meyta reče pred 4 urami:

 

kaj pričakuješ od jutrišnje tekme? glede na dosedanje individualne predstave bi morali pobrat še eno medaljo, ampak močno dvomim, da bo uspelo...

 

also, fsa tota leta sem mislil, da Zyla samo špila zadetega idiota, zdaj pa nisem več čisto prepričan. a se on sploh zna 'normalno' obnašat in pogovarjat? :D

Medalja bo. Če ne bo, bom neprijetno presenečen.

 

Žyla je meni vedno deloval pristno prismojen, ali s posebnimi potrebami ali z motnjo v duševnem razvoju ali je na kaj vem kakšnem spektru. Tole danes je bilo še nivo višje, slišal sem ga v dveh intervjujih RTVSLO.

Povezava do prispevka
Vilinec reče pred 13 minutami:

Verjetno, dokler se ga mariborske zvezdice ne naveličajo in bojkotirajo.

 

zdaj bodo imele te zvezdice se vecjega tezaka od njih samih v obliki Sulerja, to bodo sele scene.

 

to bo marsikaj letelo po slacilnici, haha.

 

Kosinus reče pred 2 minutama:

Medalja bo. Če ne bo, bom neprijetno presenečen.

 

Žyla je meni vedno deloval pristno prismojen, ali s posebnimi potrebami ali z motnjo v duševnem razvoju ali je na kaj vem kakšnem spektru. Tole danes je bilo še nivo višje, slišal sem ga v dveh intervjujih RTVSLO.

 

ravno zato sprasujem, ker imam enak obcutek tudi sam. po dosedanjih predstavah bi morala bit gladko kolajna, ampak saj ves kako to gre pri nas. 

 

haha, jaz sem vedno mislu, da se to zajebava, ampak fak, zdaj pa res mislm, da je neki narobe z njim. ze @dandzo je napeljal na to, haha.

 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 15 urami:

 

Nisem še gledal te oddaje, vedno pozabim. Je za kaj? 

 

Drugače imam pa rajši pomanjkljivo oblečeno Žagarco in njene plesalke kot pa Kuljajko. :D 

 

Eh, kar ena velika žalost. Sam dam uč res samo zaradi tega, da vidim kakšna je Jasna. Lendero in Zvezdana sta itak no-go. Nastopi so kr neki, dobesedno ne morš vedet kdo je kdo. In potem stresajo kr ene kvazi znane slovence iz rokava. Itak jim sugestirajo, kdo je možen. Sploh 1x je bilo, neko petje in potem en reče, to je športnik in gredo vsi za njim.

 

Une plesalke so bile malo mlade zate... :D

Povezava do prispevka
Vilinec reče pred 9 urami:

@hawa meyta srčno upam, Šuler zna bit dost zajeban karakter, nekako se mi zdi ta odstop Rožmana kar "planiran", čeprav njega je želel že Bogatinov. Gajser se mi za prvega trenerja žal ne zdi primeren, verjamem da je dober analitik itd, dvomim da pa je pravi za vodenje ekipe.

Meni se pa Rožman ne zdi material za Maribor. Upam, da se motim. Okej osvojil je pokal in prišo v ligo evropa. Samo v ligi pa nič posebnega. Lani je Lokomotiva bila pred njim v ligi in mu vzela nastop v kvalifikacijah v ligi prvakov. Letos je Rijeka četrta. 11 pik za neko jebeno Gorico. Hajduk s tekmo manj in tremi pikami manj mu je takoj za petami.

 

Tak, da rajši vidim, da je Gajser trener do konca sezone, če trenutno nič pametnega ne morejo dobit. Če na silo zj nekaj pa bo spet ista štala čez leto dni.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pa si Maribor sploh lahko privošči Rožmana? Lahko si mislimo kar si hočemo o hrvaški ligi ampak prvih pet klubov še vedno plačuje bogovsko. Sicer pa mene tip še vedno ni prepričal, deluje mi en tak nakladač ki fura neke new-age pristope in se mu userje na vsake toliko potem pa to monetizira, kao lejte kolk sem jak. Brezveznjak.

Povezava do prispevka

Privoščijo si ga pomoje lahko, tudi mislim, da ta odstop ni ravno naključje... Meni kot trener ni slab, je pa imel v prejšnjih klubih ravno to težavo, da so mu vedno razprodali vse najboljše igralce potem pa delaj naprej.

 

Glede na trenutno proste trenerje ne vem... Jaz bi vseeno rad videl Krunota "brez omejitev", se mi zdi za našo ligo dober trener, glede na to da je "nek" Jakirović skoraj uspel bit prvak... :D Gajser pa prosim ne, sej dečko je lojalen in vse, ampak enostavno mislim, da ni material za prvega trenerja. Med trenutno prostimi trenerji ali Rožman ali Kruno, Kosić dvomim da bi sploh šel v Maribor pa tudi mislim, da ne bi bil preveč uspešen... Ni pa slab trener, daleč od tega.

Povezava do prispevka
shure reče pred 7 minutami:

Anamarija sama prinesla kolajno.:avadodo:

je blo za prčakvat da bo Urevčevo pobralo, ker ima težave na zmehčanih progah

 

Anamarija pa taktično preverila progo na dveh krogih in je vedla, kjer it... edin škoda unega haklanja z američanko na vrhu brega

Povezava do prispevka
Luka$ reče pred 7 urami:

Sicer pa mene tip še vedno ni prepričal, deluje mi en tak nakladač ki fura neke new-age pristope in se mu userje na vsake toliko potem pa to monetizira, kao lejte kolk sem jak.

 

baje je model res profesor doktor nogometa, o njem ve dobesedno vse, se neprestano izobražuje in dela na sebi in svojem skillsetu.

 

ampak vsi vemo, da je poleg nogometnega znanja treba imet za trenerski posel zraven še kaj drugega. bit moraš psiholog, psihiater, imet karizmo, obvladat people management ipd. tukaj pa ne vem kako zelo močan je, ko začne škripat v garderobi. rezultati njegove kariere pa že dajejo en dober uvid v to...

 

kar mu je za štet v velik plus je dejstvo, da so mu v vseh dosedanjih klubih ob prvi opciji redno prodajali najboljše igralce, tako da dejansko res ni odigral niti enega koledarskega leta z isto ekipo. v Mariboru sklepam, da bi mu to celo uspelo izvest in mogoče bi bil potem tudi rezultat njegovega dela drugačen.

 

also...

 

https://youtu.be/7CWUdJw44Gk

 

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...