Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Navedek

Ipak ne vidim konkretan razlog riječkog sunovrata u posljednja tri mjeseca. Donedavno su još, nema tome mjesec dana, bili u jako dobroj poziciji, u stopu prateći vodeće momčadi lige. Je li razlog u tome što je nastupima u Europa ligi igračima proradio ego ili je ritam utakmica bio previše žestok? Je li ponestalo motivacije ili se nešto gadno dogodilo između u svlačionici? Zasad možemo samo nagađati. Moguće je da je još prije tjedan dana početi pregovarati s Mariborom, a kad se za to saznalo, došlo je do gubitka povjerenja između njega i igrača. Sad to nitko neće priznati. Rožmanu nakon svega u Sloveniji sigurno nije pao ugled, dapače.

 

Šuler uničil še en klub. :D

Povezava do prispevka

Je pa treba rečt, da Hrvati zelo lepo o njem pišejo, ga cenijo bolj kot 3/4 MBFC foruma, samo dobro no, ni to ravno merilo :D.

 

Jaz mislim da Maribor z njim ne bi zgrešil, bi bilo zanimivo videt, kako deluje njegov sistem, ko mu ne razprodajo pol ekipe. Čeprav no, tega še ne vemo, kako bo s tem v MB če pride :D.

Povezava do prispevka

ma rožman je dober trener z modernim pristopom in jasno filozofijo, ima dovolj kilometrine in uspehov za sabo, da lahko to rečemo.

sem pa dobil vtis, da ima rahlo idealističen pogled na fuzbal in je kot tak mogoče primernejši za delo v klubu kjer se bolj ceni razvoj mladih in rezultat ni na prvem mestu.

 

je pa dejstvo, da še ni imel priložnosti delat v klubu kot je maribor, zato so to samo ugibanja. ne moremo vedet kako se bo odzval na tako situacijo.

Povezava do prispevka
wuzi reče pred 9 urami:

je pa dejstvo, da še ni imel priložnosti delat v klubu kot je maribor, zato so to samo ugibanja. ne moremo vedet kako se bo odzval na tako situacijo.

Misliš da je v Rijeki težje delati kot v Mariboru? 

Strinjam se s prejšnjimi zapisi, Rožman je sigurno moderen trener, igra napadalen nogomet in zna z mladimi. Ampak mene osebno moti njegov karakter. Je pa še mlad, res upam da se razvije v resnega trenerja od katerega bomo imeli korist v prihodnosti. Trenutno imamo kar nekaj super mlajših trenerjev ki tudi že delujejo v resnih klubih, in to veseli.

Povezava do prispevka

Res je, eden izmed teh je trener Brava Dejan Grabić, ki se zna razvit v zelo dobrega trenerja... Moje mnenje je, da je v Rijeki sicer težje delati kot v Mariboru, Hrvati so nenazadnje en poseben narod :D.

 

V Mariboru je sicer tudi klima takšna, da zdaj pa res več ne more biti težava v trenerju in tudi zaradi tega bodo imeli (določeni) igralci manj "kredita" pri navijačih kot so ga imeli prej. Najboljša opcija trenutno je pomoje Jurčić - njega bi vsi radi videli kako bi deloval brez pritiskov ŠD in s prostimi rokami, takoj za njim je pa Rožman. Šimundža pa naj kar ostane v Murski Soboto, prosim lepo, samo ne njega vlačit (no Luka$ tebi bi bilo to ok, ker si za Olimpijo če se ne motim :D ). Ante je za mene isto slaba opcija kot to, da bi se po nekem čudežu na klopi znašel Pušnik.

Povezava do prispevka
Vilinec reče pred 4 urami:

Moje mnenje je, da je v Rijeki sicer težje delati kot v Mariboru, Hrvati so nenazadnje en poseben narod :D.

Jaz pa se nebi strinjal. V Mariboru se pričakujejo rezultati in da si prvak. Trener je pod večjim pritiskom.

 

Lani v Rijeki je bil Rožman tretji. Pika mu je falila, da bi ujel drugo mesto in s tem kvalifikacije za Ligo prvakov. Neka jebena Lokomotiva, ki se letos bori za obstanek je bla boljša. Na koncu je osvojil pokal, ki je rešil zanič sezono.

 

Letos. Okej prišel je v skupinski del Lige Evropa. Samo v ligi pa spet katastrofa. Zdaj je bil z Rijeko četrti. Neka Gorica 11 pik pred njim na tretjem mestu.

 

Rožman ni blizo naslova že drugo leto zapored. Kar v Mariboru nebi nikoli odobravali.

 

v Osijeku je verjetno težje delati kot v Mariboru. Rijeka pa definitivno ne. Še posebej zdaj ko je Osijek z madžarskim denarjem boljsi in rival Dinamu so zahteve v Rijeki samo še nižje.

 

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
ayrton79 reče pred 25 minutami:

 

A kdo ve, kako je naslov komada, ki se začne pri 0:38?

 

meni se melodija sliši kot nekaj, kar bi bili v pohitreni verziji skupaj sposobni spravit pet show boys?

 

Tijuana reče pred 23 minutami:

Rijeka pa definitivno ne.

 

z vsem kar ste napisali se strinjam, ampak Reka je v zadnjih letih s porastom ambicij blazno zoprno okolje, kjer so po parih slabših igrah Armada kar hitro spravi nad igralce z grožnjami po batinah. nekaj igralcev je v preteklih letih že fasalo kakšno vzgojno, tudi zdaj po tekmi s Hajdukom sta recimo morala kapetana na 'zagovor' k navijačem.

 

tako da povsem brez pritiskov zagotovo ni. niso pa takšni, kot so v Zagrebu in Splitu. Osijek je IMO (trenutno še) zgodba zase, ker niso še nič osvojili in je zato tam bolj pritisk investitorjev Madžarov, ne toliko navijačev.

 

Povezava do prispevka
Luka$ reče pred 7 urami:

Misliš da je v Rijeki težje delati kot v Mariboru? 

Strinjam se s prejšnjimi zapisi, Rožman je sigurno moderen trener, igra napadalen nogomet in zna z mladimi. Ampak mene osebno moti njegov karakter. Je pa še mlad, res upam da se razvije v resnega trenerja od katerega bomo imeli korist v prihodnosti. Trenutno imamo kar nekaj super mlajših trenerjev ki tudi že delujejo v resnih klubih, in to veseli.

 

 

ciljal sem predvsem na to, kar je Tijuana omenil.

 

v mariboru je cilj naslov, če ne takoj visi služba na nitki. na hrvaškem je vseeno dinamo nad vsemi in lovorike niso tako velik faktor, kot v mariboru.

Povezava do prispevka

V mislih sem imel sicer bolj te "navijaške" fore tudi sam, predvsem glede na to, da so morali zadnjič igralci in spremstvo imeti policijo zraven :D. Kaj takšnega se v Mariboru vseeno ne bo zgodilo kaj hitro, lahko kar iz osebnih izkušenj povem, da trenutne Viole bi prej fasale kot kaj naredile, res pa so se prej že delili kakšni šamarji (Pavlovič, Drvo)...

 

Trenutna atmosfera okoli Maribora pa se mi zdi "kdorkoli samo Ante ne pa bomo mu že dali čas". Navijači že dlje časa govorijo o potrebnem remontu ekipe in sem prepričan, da bi večina z veseljem gledala kakšno leto brez naslova in potem "haranje" kot pa to mučenje, ki se ga gleda zdaj. Nekaj mladih igralcev sicer je zadaj, tu ciljam na Vipotnika, Maherja, pa tudi Bobarič na levem bočnem kaže dober potencial. Koblar mislim da ima Drvo sindrom, Uskoković pa je poškodovan več kot Hazard, ni pa drugače napačen. Vsekakor bo obramba za "porihtat", žalostno je da je v odsotnosti Mitrovića najboljši mariborski osrednji branilec Peričić haha...

 

Kaj bi še mogoče sam rad videl, Vipotnika v napadu, prebujenega Mlakaraj (not happening), da se uvede Maherja če Cretu res gre - kar ne bi bilo slabo za proračun, itak odigra eno tekmo dobro potem je pa slabši od Gravesena. Na krilnih položajih je... morda manjša težava, na desnem je pravzaprav najboljši Matko za katerega upam da še vsaj eno sezono ostane, menjava mu je... Santos ? Na levi strani RVP sicer dokazano ima talent igre pa niso ravno za 10ko Maribora, menjava spet... Bajde ? Repas tam ne more igrati. Kronaveter ima v nogah mogoče še kakšno sezono, tudi tu bo potrebno razmišljati o nečem "svežem". RB je ok, LB če Kolmanič gre bo pa kar slaba, po sili razmer lahko tam igra Klinar, Bobariča pa se počasi uvaja. Guerrico dvomim da bo sploh vključen v ekipo.

 

Še en manjši bonbonček, na neuradnem forumu NK Maribora se je naredila anketa, vključeni trenerji so Kruno, Rožman in Ante... Ante ima odličnih 0 glasov, medtem ko sta druga dva praktično izenačena - Kruno 21 Rožman 22 glasov.

Povezava do prispevka
Jude reče pred 12 urami:

Euro U21 brez gledalcev because rona

že na parih straneh in v parih izjavah sm zasledil da gre pri tem euru za "največji športni dogodek v zgodovini slovenije". vsakič sem se popraskal po glavi, bi se strinjali s to oceno? navsezadnje si delimo organizacijo še z eno državo tako da niti ne moremo claimat največjega dogodka za kompletno našega.

also ifi

idi

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...