Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

junija ali julija pa v celje spet prihaja euro u-19 ženski handball. v zadnjih parih letih že tretje žensko U prvenstvo rokometa. meli smo vmes tudi U moška prvenstva. trdnjava. zdej določeni molimo na kolenih da bi takrat odprl dvorano da se tečnari rokometašicam :ninja:

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 20 urami:

never gets old. eden izmed top petih dogodkov vseh 30 let nase lige. :ododava:

Kaj bi še lahko spadalo zraven (predvsem pa, a se na to lestvico uvrsti še kdo drug kot ZZ)? :D Sam bi tukaj absolutno štel še "Smrdite kot ribe, smrdite kot meso, a niste ne eno in ne drugo." in pa "Počasi, sine moj. Koliko si star? Daj eno lepo vprašanje."

 

Za najbolj legendarno pressico v zgodovini slovenskega športa ("Da izvem po tekmi, da sem isti takšen k... kot sem bil igrač, da sem tudi trener.") je pa tudi ZZ kriv. :D

uredilo bitje dandzo
Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 9 minutami:

dejte men povedat a je ta vinicius jr. reikarniran milan rudonja?

 

dobro včeraj je zadel samo večjega -1 nisem videl od 2018 Kane-a. model zgubi vsako drugo žogo, finiša sploh nima, da o podajah ne govorimo. a to se res ne da natrenirat ker hiter pa spreten je za top top prospekta. ampak pizdo matrno no da ti jebem da pozabi vse kar zna v zadnji tretjini igrišča

he's rather fast black man

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 2 urama:

Pa eno vprašanje. Kdo mislite je trenutno najboljši nogometaš na svetu? Kr težko vprašanje imo. Nihče zares ne izstopa. Mogoče Son, Bruno Fernandes? Mbappe?

Bayern ma kul ekipo  ampak ne bi rekel da kdo zares izstopa. 

 

Gedion Zelalem

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 2 urama:

Pa eno vprašanje. Kdo mislite je trenutno najboljši nogometaš na svetu? Kr težko vprašanje imo. Nihče zares ne izstopa. Mogoče Son, Bruno Fernandes? Mbappe?

Bayern ma kul ekipo  ampak ne bi rekel da kdo zares izstopa. 

 

Gedion Zelalem

Povezava do prispevka
dandzo reče pred 3 urami:

Kaj bi še lahko spadalo zraven (predvsem pa, a se na to lestvico uvrsti še kdo drug kot ZZ)? :D Sam bi tukaj absolutno štel še "Smrdite kot ribe, smrdite kot meso, a niste ne eno in ne drugo." in pa "Počasi, sine moj. Koliko si star? Daj eno lepo vprašanje."

 

Za najbolj legendarno pressico v zgodovini slovenskega športa ("Da izvem po tekmi, da sem isti takšen k... kot sem bil igrač, da sem tudi trener.") je pa tudi ZZ kriv. :D

 

:avadodo::ododava:

 

naštetih umotvorov ne poseka prav nobena preostala verbalna bravura. še Bozgova 'ta noč ni bila naš dan' ne pride v isto kategorijo, ali pa Cimetova 'boli me koleno na nogi'. :D

 

komunikacija med pijanim Zahovićem in treznim Šilcem bi morala bit res nekaj izjemnega za poslušat. :rofl:

Povezava do prispevka
Tijuana reče Dne, 1. 3. 2021 at 14:54:

Jaz pa se nebi strinjal. V Mariboru se pričakujejo rezultati in da si prvak. Trener je pod večjim pritiskom.

 

Lani v Rijeki je bil Rožman tretji. Pika mu je falila, da bi ujel drugo mesto in s tem kvalifikacije za Ligo prvakov. Neka jebena Lokomotiva, ki se letos bori za obstanek je bla boljša. Na koncu je osvojil pokal, ki je rešil zanič sezono.

To ne pomeni, da nima imperativ rezultata v Rijeki, samo da so pričakovanja skladna z budgetom glede na konkurente.

 

Tisto je bila overachieving Lokomotiva - Dinamov feeder club z Goranom Tomićem na mestu trenerja, ravno ta bo Rožmanov naslednik, ker mu je propadel angažma na Kitajsko. Kader Lokomotive pa kot vedno je odvisen od tega, kaj potrebuje Dinamo in kaj bodo potegnili od njih, po tisti sezoni so vzeli najboljšega Kastratija, Ivanušec je pobran že prej. Letos so pa ostali tako brez trenerja kot brez nekaterih igralcev. 

Povezava do prispevka

Kaj pa letošnji overachiver HNK Gorica? Oni pa nimajo Dinama zadaj. Njim pa ne pošilja Dinamo svojih talentov. Majo manjši budget kot Rijeka pa so bli 11 pik pred Rijeko ko je bil Rožman trener. Zdaj trenutno so 14 pik pred Rijeko z tekmo več.

 

Vem, da so pričakovanja skladno s budgetom in konkurenco. Zato pa je težje delati v Mariboru, ki pričakujejo ,da si prvak vsako sezono. 

 

Rijeka dvomim, da bi sama fuknila Rožmana trenutno četudi ima v ligi katastrofalne rezultate glede na to, da so mu podaljšali pred dnevi.

 

Zdaj pač je sam ponudo odstop pa so sprejeli.

 

 

Povezava do prispevka

Gorica ni iz danes na jutri zrasla, je plod nekaj letne vizije pametnega vodstva. Vzeli so Litvanca Nikoliciusa nekaj let in s pametnim kadrovanjem so postali za hrvaške razmere soliden klub. Nato je vzel s sabo še odličnega coacha iz Litve, ki je dobil posel pri Ludogorecu, sam pa je od začetka leta pri Hajduku. 

 

Kar se pa samega teama Gorice tiče, bomo vidli kaj se bo zgodilo s team, ko se proda Lovrić in z novim vodstvom zdaj. 

Povezava do prispevka
HaBiBiAmish reče pred 9 urami:

z Goranom Tomićem na mestu trenerja

 

...ironija,- v svoji prvi tekmi na klopi je danes iz pokala v gosteh izločil Osijek. :D

 

Vilinec reče pred 1 uro:

Nika Križnar pa druga po prvi seriji.

 

še ena kolajna. :ododava:

 

mi gre pa (komentator) Potočnik čedalje bolj na penis. Jel'c dobesedno ENEGA pofukanega stavka ne more zaključit, brez da mu ne bi trikrat skočil v besedo z nekimi neumesnimi pripombami.

 

res mi ni jasno, kako mu tega nihče ne sugerira med prenosom.

Povezava do prispevka
Navedek
Ej, a lahko en v Sloveniji naredi šolo za športne komentatorje. Med vsemi opcijami so redke dobre.
Gre za nekaj vrst ljudi:
- komentatorji povsem brez imaginacije, slikovitosti in besednega zaklada in retoričnih spretnosti
- komentatorji povsem brez emocij, ki najboljše poteze spremljajo povsem zaspano
- komentatorji, ki res nimajo pojma o športu, ki ga komentirajo ali vsaj delu tega (recimo eni še kaj vejo o točno določeni ligi, ampak druge lige pa sploh ne poznajo).
- komentatorji, ki jim izgovorjave osnovih imen delajo težke preglavice. Valda se vsaj zajebe pa igra folk z abstraktnimi imeni samo, da pa čist simpl imena in priimka ne znaš prav povedat je pa smešno
- komentatorji, ki nimajo ne jajc ne znanja komentirat tudi najbolj očitnih sodniških zmot ali ne poznajo osnovnih pravil športa, ki ga komentirajo, potem pa nas pozivajo, da to presodimo sami.
- komentatorji, ki tekem sploh ne spremljajo. Vnaprej si pripravijo neke neskončne in brezvezne statistike, ki ne povedo NIČ o tej tekmi in ponavljajo.
- ob vsem pridejo še "strokovni komentatorji", ki govorijo samo traparije ali pa ne znajo govorit.
Mi je jasno, da na nacionalki tam vsak indijanec komentira nek šport. Tam nek Jelko Gros pri skokih nam govori, samo, da je nekdo prepozno odskočil (jaz itak ne vem tam nič, itak vsi skočijo en gre dlje in lepše in drug krajše) in ne pove nič, ne vem zakaj sploh je tam. Vsaka čast modeloma na kolesarstvu, ampak, da nacionalka nima niti enega resnega komentatorja za fuzbal in basket je pa smešno.
In potem pridem na gledanje NBA-ja, ker mi je crknil ekran že nekaj časa nazaj in gledam basket večkrat na TV-ju. A mi lahko nekdo pri zdravi pameti pove zakaj Robert Kukovica po 20 letih komentiranja ne pozna OSNOVNIH basket igralcev, ne zna izgovorit njihov imen in ne pozna njihovih karakteristik? Zakaj ta tip celo tekmo govori koliko je imel kdo povprečje v tej in tej ekipi leta tega in tega, ko je igral povsem drugo vlogo v povsem druge ekipi. Celo tekmo mi nabija neke statistike pa ne pove nič bistvenega. Ob tem tip še skozi govori, da upa, da bomo kmalu prenašali Dallas pa ne vem kaj. Boli mene kurac za Dallas, super, da gre Dončiću dober, ampak to ne pomen, da kar vsi (sploh basket feni, ki ponoči vstajajo za tekme navijajo za Dallas). Večina folka, ki jih jaz poznam navija za Chicago, Miami, GSW, Lakerse, Boston in Spurse, ker so pač rastl v času, ko so te ekipe trgale. Moja ekipa so Sunsi. Potem je tam Dani Bavec, ki res ne vem zakaj komentira NBA basket in se ne drži stvari, ki mu gredo boljše od rok. A lahko porihtate to na Areni vsaj, edini šport, ki ga še gledam ne televiziji pa, da moramo Kukovico poslušat pa enega falota, ki ne ve kdo je Hakeem Olajuwon (ALI OLAĐVAN mu je rekel) pa Danija Bavca. Kaj je to? Zakaj? A moram res basket na mute gledat in si dat muziko v slušalke. Štekam, da se nacionalki jebe za gledalce in uni tam lahko streljajo neverjetne modrosti, ampak, da pa televizije, ki naj bi živele od gledalcev (če ne bo nihče gledal ne bo nihče oglaševal), ljudi kar sami s svojimi groznimi komentatorji pošiljajo folk na streaminge in na NBA, je pa neverjetno. Vsaka čast tistim nekaj izjemam, ki so na nivoju. Leto je 2021 in mi smo en klik od tega, da gledamo drugje vse te športe, dajte se mal potrudit, no, pa pošljite Miloplakovića, Stareta, Kukovico, Branka Zupana, Urbana Laurenčiča za pult v Mercator ali pa jih izučite za medicinske brate, ker tega primanjkuje.

 

Povezava do prispevka
Kamahl reče pred 17 minutami:

Kateremu obskurnemu športu se že cel teden klanjate kjer osvajamo kolajne?

 

edinemu, kjer celo kaže, da znajo ženske parirat moškim

upam, da jim kmalu pustijo tud na letalnice

 

ne, da sicer drgač spremljam, sam k sem bil glih za vikend doma pri starših, nekak nisem mel izbire :D

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 2 urama:

 

...ironija,- v svoji prvi tekmi na klopi je danes iz pokala v gosteh izločil Osijek. :D

 

 

še ena kolajna. :ododava:

 

mi gre pa (komentator) Potočnik čedalje bolj na penis. Jel'c dobesedno ENEGA pofukanega stavka ne more zaključit, brez da mu ne bi trikrat skočil v besedo z nekimi neumesnimi pripombami.

 

res mi ni jasno, kako mu tega nihče ne sugerira med prenosom.

jaz pa sem mnenja da je jelko že parkrat malo preveč posegel v besede ostalih :closedeyes: enkrat sem si sam pri sebi rekel jelko, me ne čudi da slišim zgodbe o polno konfliktih. kar sem zadnjič poslušal na zaporednem drugem moškem veleslalomu je blo za v anale. nenormaln beef sm zaznal med lorenčičem ali lavrenčičem in sokomentatorjem. užival v vsaki sekundi. na neki točki sokomentator poskuša predvidevat kaj bo pokazu naslednji merilec časa, njemu se je zdelo da gre hitro, tekoče, pa ga je zajebal in pol je nekako do konca vožnje poskušal opravičevat zakaj je zgledal da bo hitrejše merjenje, nakoncu pa v neki sklepni misli vrže lorenčiča pod avtobus in reče ... jah ... kot svvvvaaaa prej narobe predvidevala ni bilo vse tako ... kot ... bi ...

:avadodo:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...