Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Na stadionu, kljub vmesni vrnitvi ni gledalcev tako da s tribun ni slišati kakršnihkoli pozivov ali žvižgov.

Verjetno pa vprašanje cilja na to, če je omajano zaupanje v Kloppa in se omenja varnost njegovega položaja? Za moje pojme menjava ni smotrna, vseeno je Klopp tisti ki je to zgodbo zgradil in trenutno so objektivne okoliščine te sezone (vključno s skoraj neobstoječo predsezono, ki je za Liverpoolov slog igre izjemno pomembna) verjetno tisto kar doprinese dobršen del k neuspešnim igram. V začetku sezone, ko je ekipa bila še v polni postavi, predvsem pred tisto tekmo z Evertonom, je igra delovala veliko bolje kot deluje danes.

 

Samozaupanje igralcev je načeto in videti je kot da bi ves čas igrali po istem kopitu, predvsem v oči bode velika neefektivnost z bekov, ki so ponavadi nosili ekipo. A za moje pojme manjka predvsem tista agresija, ki je Liverpool krasila v preteklih sezonah, intenzivnost v igri, tek na druge žoge, ki jih danes ni videti. Predvsem danes je bilo to očitno.

Ampak mislim da menjava trenerja v tej sezoni, ko so poškodbe, bolezen, pa tudi osebne tragedije že tako načele ekipo, lahko prinese zgolj še večjo nestabilnost. Z moje perspektive bi dal Kloppu čas do prve tretjine ali zimskega prestopnega roka v naslednji sezoni. Če občutnega izboljšanja rezultatov in igre do takrat ni pa nedvomno menjava bo potrebna.

Povezava do prispevka
Melaho reče pred 5 urami:

Na stadionu, kljub vmesni vrnitvi ni gledalcev tako da s tribun ni slišati kakršnihkoli pozivov ali žvižgov.

Verjetno pa vprašanje cilja na to, če je omajano zaupanje v Kloppa in se omenja varnost njegovega položaja? Za moje pojme menjava ni smotrna, vseeno je Klopp tisti ki je to zgodbo zgradil in trenutno so objektivne okoliščine te sezone (vključno s skoraj neobstoječo predsezono, ki je za Liverpoolov slog igre izjemno pomembna) verjetno tisto kar doprinese dobršen del k neuspešnim igram. V začetku sezone, ko je ekipa bila še v polni postavi, predvsem pred tisto tekmo z Evertonom, je igra delovala veliko bolje kot deluje danes.

 

Samozaupanje igralcev je načeto in videti je kot da bi ves čas igrali po istem kopitu, predvsem v oči bode velika neefektivnost z bekov, ki so ponavadi nosili ekipo. A za moje pojme manjka predvsem tista agresija, ki je Liverpool krasila v preteklih sezonah, intenzivnost v igri, tek na druge žoge, ki jih danes ni videti. Predvsem danes je bilo to očitno.

Ampak mislim da menjava trenerja v tej sezoni, ko so poškodbe, bolezen, pa tudi osebne tragedije že tako načele ekipo, lahko prinese zgolj še večjo nestabilnost. Z moje perspektive bi dal Kloppu čas do prve tretjine ali zimskega prestopnega roka v naslednji sezoni. Če občutnega izboljšanja rezultatov in igre do takrat ni pa nedvomno menjava bo potrebna.

Ista zgodba kot z BVB pred leti

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 12 urami:

na robu bankrota, najhujši škandali v zgodovini kluba, GOAT verjetno odhaja, tako da je v slačilnici najmanj turobno vzdušje - ampak še vedno pred Realom. :ododava:

Sem sem napisal nedolgo nazaj, da bo prišel čas, ko bo imela barca na koncu 19 pik, real pa bo kljub temu za njo. :D

Povezava do prispevka

komi čakam da bi liverpool terminiral kloppa :lol: nedvomno vas čaka stoletna suša, pogojno vam napovedujem še izpad v drugo ligo, to je preveč odvisno od tega kako bo trg izgledal. igralci v post klopp liverpool ne bojo sami od sebe hotl. že zdej ubistvu par let niste nč sposobni bli kupit razn odpadkov tipa ox chambo, thiago, minamino, stekleni jota

Povezava do prispevka

A niso pred kratkim (pred lansko sezono, če se ne motim) spreminjali pravil, da ni več pomembno, če je roka namerna ali ne? In če je v "naravnem" položaju? Čeprav tukaj je spet veliko prepuščeno prosti presoji. Če igralec stoji na tleh je naraven položaj roke bolj razumljiv, precej manj pa, če je v skoku ali pa če hoče blokirat strel pri tleh in ga žoga zadane.

 

Evo posnetek od včeraj.

 

 

 

Res ne vem, kaj bi lahko tukaj Gaya naredil, da bi se izognil situaciji. Ali naj si odreže roki, da ga slučajno žoga ne zadane? Sodniki bi res morali uporabiti zdravo kmečko logiko, ampak zdaj z VAR-om, kjer se vse gleda "pod lupo" in z upočasnjenimi posnetki je to skoraj nemogoče.

 

Saj potem penal za Valencio tudi bolj za lase privlečen. Guedes pa lep gol. 

 

Also, Villarreal že dva meseca brez zmage, 5 remijev v zadnjih 8 tekmah. 

Povezava do prispevka
coupet reče Dne, 5. 3. 2021 at 5:03:

Ista zgodba kot z BVB pred leti

 

Ja se strinjam. Sigurno se da povleči vrsto vzporednic.

Nisem pa ravno pristaš tega, da je ob dipu rezultatov in krizi v igri vse bolj pogosta rešitev menjava trenerja, sploh v primeru ko gre za trenerje ki so dokazali da znajo zgraditi in povleči ekipo na nov nivo. Razumem da je danes v nogometu preveč denarja in da npr. neuvrstitev v LP prinese hud finančni primankljaj. Ampak se mi zdi, da je včasih škoda da se trenerju tudi ob slabših igrah ne pusti časa da proba voz potegniti iz blata.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...