Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Kamahl reče pred 14 urami:

v el clasicu ni utrujenosti, forme ali poškodb sploh letos ko smo oboji v yoyo formi vsako tekmo

 

Jap, govoriti o favoritih na El Clasicu je brezveze, tudi če je ena ekipa prva, druga pa zadnja na lestvici je vse mogoče.

 

Sem pa kljub tej slabši tekmi v ponedeljek optimističen. Po reprezentančni pavzi je skoraj vedno tako, sploh Messi, ki dva tedna ni igral se po dolgi pavzi navadno nikoli ne znajde najboljše. 

 

Overall forma je že nekaj mesecev v vzponu, vzdušje v ekipi tudi mora biti temu primerno, začetna enajsterica dobro deluje, problem je pač ta, da se je rezerviste premalo uporabljalo in so izven pogona, če bo treba koga od njih uporabiti oz. težko je od njih pričakovati čudeže, ko vstopijo s klopi. To je tudi moj največji očitek Koemanu. Zdaj ko je našel to enajsterico, ki deluje jo non-stop uporablja in obstaja verjetnost, da bo kdo izgorel pred koncem sezone in bo prišlo do poškodb.

 

Druga stvar, ki me rahlo skrbi pred El clasicom je, da Koeman ne bi ponovil napake s prve tekme proti PSG in dal nepripravljenega Piqueja v postavo. ČE bo dobil zdravniško zeleno luč naj se ga vrže v napad za zadnjih 10-15 minut, če bomo rabili gol, drugače pa naj ostane na klopi/tribuni. Tudi Araujo dvomim, da je pripravljen za vseh 90 minut in zanj prav tako boljše, da pride noter v 2. polčasu (po možnosti namesto Busija) in gre Frenkie naprej. Seveda odvisno od tega, kako bo tekma potekala.

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 5 urami:

To sem govoril 2 tedna nazaj ko se je pisalo kak jača je Barca in kak noro slab Real a med njima je tej bla 1 pika razlike haha.

 

Tisto za navijače o jokanjo pa tak so Barcelonini isti. Pred reprezentančno pavzo so bili najboljši, gladko bo naslov. Po prejšni tekmi ko so s malo pomoči in sreče zmagali pa kak so slabi spet.

 

Kdo je to rekel? 

 

Eno je hvaliti dobro formo, drugo pa napovedovati naslov, ko ni vse v tvojih rokah, kar je bilo še vedno res pred tem zadnjim porazom Atletica. Tudi če bi Barca zmagala vse tekme (vključno derbi z Atleti) do konca in bi Atleti dobili svoje preostale tekme so imeli takrat še takšno prednost, da bi bili oni prvaki.

 

Zdaj ko ima Barca usodo v svojih rokah verjamem, da naml ahko uspe. Ne bo pa lahko, a tudi sestaviti tega niza 19 tekem brez poraza ni bilo lahko. Zmaga na El Clasicu bi veliko pomenila, ne samo s psihološkega vidika, ampak ker bi se oddaljili od Reala za 5 točk. In ker je Real še aktiven v CL (in z dobrim rezultatom včeraj) bi se lahko ob morebitnem porazu bolj osredotočili na le-to in bi morali v ligi "skrbeti" samo še za Atlete, ki pa tudi niso pravi. Tako da bi mirno lahko rekli, da bi zmaga na El clasicu postavila Barco v vlogo favorita, tudi če bo po tem krogu Atletico še spredaj na lestvici, če premagajo Betis.

 

V ponedeljek smo pač komentirali slabšo tekmo proti Valladolidu. Kar pa nima nobenega vpliva na to, kako bo ekipa zgledala v soboto ali pa v naslednjih tednih do konca sezone.

 

reder reče pred 51 minutami:

Sem relativno nov na forumu pa sem mislil, da se gre pri tem jokanju za kakšno interno foro, ne za resno mnenje :D

 

Sem kar precej siguren, da merengueji, predvsem Karim mislijo resno s tem svojim jokanjem. :) 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Danes je Pirlu zgleda nekdo drug sestavil postavo in pol še povratek Dybale. Zgleda bo obdržal službo še vsaj en teden. Ne vem, ali je samo psihološko, ker ga je tolk slišat, a z Buffon v vratih je igra boljša.

uredilo bitje SpaWn
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...