Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

"Nikoli v življenju nisem videl kaj takšnega, pa sem videl marsikaj, ker sem bil odvetnik. Ed Woodward me je klical v četrtek in rekel, da je zelo zadovoljen s predlogi. Takrat se je že dogovoril za drugo stvar. Največje razočaranje pa je Agnelli. V soboto zjutraj me je klical, podprl reforme, rekel, da se slišiva, nato je ugasnil telefon.

Povezava do prispevka
Sovir reče pred 14 minutami:

 

nekateri od teh se še ne zavedajo, da je boljše biti nekdo, ki mora iti na cold rainy night v Stoke, kot pa postati Stoke, kamor morajo drugi hodit :D

 

true, sva se glih med kosilom o tem pogovarjala z Evito :D

ampak bodo pa bogat Stoke, to pa 

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 33 minutami:

Pomoje pa ni tak v izi kot si misliš. Veliko bolj zakomplicirano je. Jaz sem prepričan, da so modeli naštudirali situacijo v nulo v primeru, da morejo na sodišče.

 

Uefa ima tudi svoja pravila za svoja tekovanja ampak so še vedno na sodišču zgubli naprimer ko jih je PSG dal na sodišče ko so hoteli sprožit preiskavo proti njim ali ko so Cityju dali 2 letni ban in je City dal na CAS in je Uefa morala spustit City v LP nazaj podobna situacija s Milanom in je Uefa morala nazaj v Ligo Evropo jih spustit, ker je Milan zmagal na sodišču.

Na City primeru je delalo cca 500 odvetnikov, lahko si misliš kakšna mašinerija je šele tu zadaj...

Povezava do prispevka

Čeferin je človek morale,etike. Želi, da je vse karseda transparentno in kolikor se da pravično. To Uefa vsekakor ni bila vsa ta leta.

Ustvarili so monstruma,ki jim je ušel iz kletke in pobesnelo maha z repom in ruši vse pred sabo.

Sama CL že dolgo ni pravična in solidarna,še manj zanimiva...brezveze si metat pesek v oči.Čeferin je želel vse samo malo ublažiti.

Ko ima igralec tedensko plačo 300.000 funtov in klub za okrepitve porabi 300 miljonov,potem veš da je stvar zgubila vsak smisel in čar. Kot tudi nogometne lige.Prav je da je prišlo do tega,res upam da ljudje zgubijo zanimanje,da se jim stvar zagabi...in se postavijo neki novi temelji.

 

 

uredilo bitje Bog in batina
Povezava do prispevka
Bog in batina reče pred 1 minuto:

Prav je da je prišlo do tega,res upam da ljudje zgubijo zanimanje,da se jim stvar zagabi...in se postavijo neki novi temelji.

 

 

 

Js ne vem od kje to vlečete. Svetovno gledano bo ESL bistveno bolj popularna, kot CL ...

drugo je lokalno

Povezava do prispevka

Čeferin mora navigirati med zelo raznolikimi interesi moči, kjer hočejo imeti že dolgo časa glavno besedo najbogatejši in zato je tudi šel v reformo CL, kjer jim je šel precej na roko. Ampak težko se mu očita, da v primerjavi s preteklimi predsedniki UEFA in FIFA nima morale in etike, nenazadnje so ga izvolile manjše zveze, zato je šel tem mastodontom še toliko bolj v nos.

 

Kakorkoli, če se tale superliga uresniči, bom sam po vsej verjetnosti zaključil z nogometom na tej ravni. Že sedaj imam glede številnih stvari toliko osebnih zadržkov, da se mi je zadeva močno priskutila.

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 11 minutami:

Če bi Čeferin toliko pozornosti namenil tej situaciji in svoji izjavi kot jo slovenski politiki mogoče nebi izpado zdaj tak butthurt froc, ki grozi, da te bo mami povedal.

Se pravi, če poveš stvari kot so deluješ kot butthurt otrok? wtf? 

Povezava do prispevka
Navedek

UEFA's legal team is meeting to try to immediately EXPEL Real Madrid, Manchester City and Chelsea from the current edition of the Champions League. Same for Arsenal and Manchester United in Europa League.

 

UEFA je šla full retard. Pa kot rečeno itak se mi ideja o superligi gabi, pa tudi vsi udeleženi klubi, ampak če oni mislijo, da lahko iz tekmovnja vržejo ekipe zato, ker so napovedali organizacijo nekega novega tekmovanja..:avadodo:. To jih bodo pravniki pojedli, kot je rekel Nodi, že City je imel za sabo armado odvetnikov, tole je pa x10.

Povezava do prispevka
Majek reče pred 29 minutami:

Se pravi, če poveš stvari kot so deluješ kot butthurt otrok? wtf? 

Dej no. Ne moreš kot predsednik Uefe prit z izjavo in grozit in potrjevat, da igralci ESL-ja bojo banani na Svetovnem prvenstvu, ker sploh ni pod okriljem UEFE. Svetovno je od Fife in tu maš izjavo Fife in mi povej kje pri njih piše o bilo kakem banu igralcem. Fifa se ne strinja s Super ligo ampak hoče dialog in izpado bo kot totalni cepec, če pride do tega, da Fife najde dogovor s ESL-jem.

Torej preden se je sestal s odvetniško ekipo UEFE in razglabljal o sankcijah z njimi je tipson že napovedal kake bojo kazni.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 24 minutami:

 

UEFA je šla full retard. Pa kot rečeno itak se mi ideja o superligi gabi, pa tudi vsi udeleženi klubi, ampak če oni mislijo, da lahko iz tekmovnja vržejo ekipe zato, ker so napovedali organizacijo nekega novega tekmovanja..:avadodo:. To jih bodo pravniki pojedli, kot je rekel Nodi, že City je imel za sabo armado odvetnikov, tole je pa x10.

 

Recimo en scenarij, ki se zdi precej verjeten - ob predpostavki, da ne pride do dogovora oziroma konsenza - je recimo ta, da nacionalne zveze lahko nagajajo z delegiranjem tekem ob terminih, ko naj bi se igrale tekme super lige. To potem sploh ni več pravno vprašanje kot je bilo v zgoraj omenjenih primerih. Tekme so se sedaj delegirale v sodelovanju s klubi, glede na njihov ritem tekmovanja, obveznosti, potovanja, regeneracijo itd. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...