Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Demogorgon reče pred 32 minutami:

Evo gotovo s superligo :lol:. Če bi imela kaj integritete bi Perez in Laporta odstopila, ampak sanja svinja kukuruz.

 

Laporta ni nedolžen, absolutno pa ne moreš enačiti evil masterminda za vso to bedarijo in njega. 

 

Joan Laporta will not finalize Barcelona’s entry into the Super League until they have received the approval from the partners. Without their approval’, Barcelona won’t participate in the competition [tv3]

 

Moram sedaj še enkrat pogledati včerajšnji nadut intervju Pereza :rofl:

Povezava do prispevka

Laporta je isti ciganček kot ostalih 11 lastnikov, ki so podpisali pogodbe za Super ligo. On je na predvolitvah bil ful proti in on nebo v to hodo na koncu pa prišel na položaj in podpisal pogodbo. Ne zdaj iskat izgovor za njih ali jih branit. Vsi so cigani. Nobenemu oprostit.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
reder reče pred 1 minuto:

Ni nedolžen, je podpisal tudi on (vprašanje kako deleč je to pripeljal že Bartomeu). Če je res pripravljen dati to na referendum potem je to popolnoma druga zgodba. 

 

 

 

Če kaj je še večji cigan. Dva meseca nazaj je bil kategorično proti, nato je podpisal, sedaj bi pa kao dal na referendum. Ne me basat no :lol:

Povezava do prispevka

Sem 2x napisal, da nikakor ni nedolžen. Barco in vse ostale bi sedaj drastično kaznoval in vrgel iz LP za to in naslednjo sezono, če se mene vpraša. 

 

Popolnoma mogoče, da so to novico o referendumu dali ven sedaj ko je vse implodiralo. Ne verjamem nikomur od te gamadi. Vseeno pa se ve kdo je bil capo di banda :happy:

Povezava do prispevka

Itak so tile ki so med prvimi izstopili laufali backchannele z uefo/ligami predno so se dokončno odločili za izstop. Bi bil precej presenečen da bi sledile kakšne kazni. Edino vprašanje je zdaj glede te pogodbe ki so jo podpisali kot vas je že več omenilo in ki bi naj bila ironclad prosto po Perezu. ;) 

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka
Bog in batina reče Pravkar:

to niso bili plani....ampak ustanovljeno tekmovanje...in podpisane pogodbe.

posle jebanja...nema kajanja...

 

Aja, in UEFA bo kaj zaprosila klube za kopije teh pogodb in nato bo uveljavila 54. člen, ki prepoveduje klubom ustanavljanje tekmovanj? Bodi resen no, ne bo nobenih kazni, če pa bodo, jih bodo pa sodišča odpravila.

Povezava do prispevka
NightWind reče pred 2 minutama:

Cudi, kako so to klubi izpeljali. Se med pijanimi kolegi nekje v kleti/zidanici se sklene bolj zavezujoc dogovor, no :D

 

Jp, tole je zame ena najbolj bizarnih stvari v zgodovini športa. To je tisto, ko se na čase pogovarjamo kaj bi naredili z ekipo pa kdo bi moral igrati, potlej pa kdo reče ja kao da ti veš več od trenerja. Ma majke mi, da bi vsak na mnenjau bil sposoben tole bolje izpeljati :D

Povezava do prispevka
reder reče pred 53 minutami:

Barco in vse ostale bi sedaj drastično kaznoval in vrgel iz LP za to in naslednjo sezono, če se mene vpraša.

 

Demogorgon reče pred 49 minutami:

Ja lol, zakaj pa bi jih kaznovali? A je prepovedano dati ven plane o ustanovitvi tekmovanja? Pa sem bil 100% proti tej ideji, želim si da Perez odstopi, ampak dajmo malo razmišljat no.. :)

 

ena konsekvenca mora bit iz vsega tega.

 

nisem pravnik, ampak če ustanoviš ligo (baje so že podpisali pogodbe v soboto popoldne) in si v CELOTI pridobiš finančna sredstva za projekt, potem to ni v slogu 'smo se samo malo hecali'.

 

če ne bo konsekvenc, se bodo prijatelji zbrali ob letu osorej in to s takim planom, da bo UEFA lahko samo še gledala razpad sistematičnega evropskega fuzbala.

Povezava do prispevka

Ali je mar prepovedano ustanoviti ligo? Klubi so samostojni pravni subjekti in dvomim, da jih karkoli pravno omejuje, da ustanovijo svoja tekmovanja. Sicer možno, da so v pogodbi z Uefo kakšne take klavzule notri, ki to prepovedujejo, ampak nekako dvomim. Bomo videli kaj bodo rekla sodišča če bo do tega prišlo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...