Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 23 minutami:

Evo Inter osvojil ligo po 11tih letih, pa še 4 kroge do konca

 

borba za CL mesta bo kar napeta, škoda da Napoli ni premagal Cagliarija dons

 

Čestitke za naslov! Je bil že čas, da nekdo prekine vladavino Juveta. :) 

 

Zdaj pa upam, da bo še Lille dobil Ligue 1. 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 48 minutami:

 

Čestitke za naslov! Je bil že čas, da nekdo prekine vladavino Juveta. :) 

 

Zdaj pa upam, da bo še Lille dobil Ligue 1. 

 

tud jst upam, da Lille zmaga, #fuckIcardi

evo, pa se je le splačal letet ven iz Lige Prvakov

Povezava do prispevka
SpaWn reče pred 7 urami:

Tole ni cel video, ki ga je objavili Corriere (se mi zdi), je blo 20min materiala in tip zna italijansko boljše kot kak Italijan tipa Inisgne. Ta "škandal" je vedno bol velika farsa, oz. so dal Suareza noter samo za reklamo.

 

ne bom preveč pameten, ker se mi ne da delat google researche,- sem pa v parih resnejših časopisih prebral, da tip ne zna niti osnov italjanščine (kar potrjujejo tudi preiskave). bolj kot karkoli drugega mi je smešen način, na katerega je 'pisal izpit'. :avadodo:

 

pa Insigne itak ni Italjan. :ninja:

 

Weraziel reče pred 1 uro:

Evo Inter osvojil ligo po 11tih letih, pa še 4 kroge do konca

 

še večja nagrada kot dejanski naslov je dejstvo, da so se igralci odrekli vsem premijam za letošnje uspehe.

 

torej, klub bo očitno le preživel, pričakujem pa kar nekaj odhodov nosilcev igre. za Lukakuja sem prepričan, da ga bodo prodali.

 

kemik reče pred 1 uro:

Navijaci uniteda vdrli na stadion, derbi pod vprasajem

 

Fuck glazers!! 

 

RESPECT folku. dovolj je bilo tega sranja.

 

pizda, kdo bi si mislu, da bom na stara leta simpatiziral z nemškimi klubi in z vsem srcem zagovarjal navijače Uniteda. :avadodo:

 

tiesto reče pred 34 minutami:

 

 

tukaj bo pa težka prijatelj tiesto, tega se pa lahko znebimo samo ko bo teta Matilda rekla tako.:ninja:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
carek reče pred 6 minutami:

Ene 15 let prepozno iz tremi demonstracijami... Kje so bili, ko so prevzemali klube? Kaj folk misli, da drug lastnik ne bo gledal na profit/dobiček? Folk je glup

 

IMO se ne gre zato, kar opisuješ.

 

dejansko se je izkazalo (pa saj ne da mi tega ne bi vedeli že prej), da so ameriški lastniki najslabši lastniki zato, ker ne razumejo niti najbolj osnovnih principov delovanja evropskih klubov in kaj ti klubi direktno pomenijo za bližnjo in daljno geografsko okolico in ker dosežki in rezultati nikoli niso najvišja prioriteta, temveč je to marketing, svetovni branding in iskanje novih virov prihodkov.

 

ameriški lastniki se ne vedejo kot lastniki, temveč kot neki random delničarji, ki v posel vtaknejo denar in potem bi samo vlekli dividende.

 

zato IMO arabski in ruski lastniki nikoli ne bodo tako pod udarom. njihova percepcija poslovanja je sicer identična, ampak klubi so za njih resna (!) igračka in ne zgolj nakup neke 'športne franšize', ki jo bodo lahko čez 15 let prodali po par miljard višji ceni.

 

also, čestitke barcelonetam za osvojeno CL. :)

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 3 minutami:

 

IMO se ne gre zato, kar opisuješ.

 

dejansko se je izkazalo (pa saj ne da mi tega ne bi vedeli že prej), da so ameriški lastniki najslabši lastniki zato, ker ne razumejo niti najbolj osnovnih principov delovanja evropskih klubov in kaj ti klubi direktno pomenijo za bližnjo in daljno geografsko okolico in ker dosežki in rezultati nikoli niso najvišja prioriteta, temveč je to marketing, svetovni branding in iskanje novih virov prihodkov.

 

ameriški lastniki se ne vedejo kot lastniki, temveč kot neki random delničarji, ki v posel vtaknejo denar in potem bi samo vlekli dividende.

 

zato IMO arabski in ruski lastniki nikoli ne bodo tako pod udarom. njihova percepcija poslovanja je sicer identična, ampak klubi so za njih resna (!) igračka in ne zgolj nakup neke 'športne franšize', ki jo bodo lahko čez 15 let prodali po par miljard višji ceni.

 

also, čestitke barcelonetam za osvojeno CL. :)

 

 

arabcem je to točno to, kar si rekel. igračka. pa merjenje kurca etc. američanom pa biznis. samo neumno si je govoriti, da bo naslednji lastnik rešitelj. k dandans je fuzbal biznis. časi se spreminjajo. ampak ljudje nočejo/ne morejo to dojeti. 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...