Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

wuzi reče pred 1 minuto:

upam da zdaj folk dojame zakaj se madridiste tle kurčijo čez real zadnja leta.

 

negledljiv fuzbal.

Plesko mora iti sicer bomo v tem zacaranem krogu se dolgo casa

Je pragmaticen pa igra na rezultat sam kok se pa igra pa je obup

Povezava do prispevka
Vilinec reče pred 28 minutami:

 

Corona saves, sploh ne morem bit jezen :D

 

For realz tho, nisma več  skupaj, I ditched her in ja, sestra je mela nekaj zraven, zdaj pa haklam eno Kanadsko pol indijanko pol slovenko, bc I can :D.

 

Je imela sestra prste vmes pri tem, da sem ji rekel da naj spakira in odide, ampak če kaj nisem, nisem nek simp, ki bo pustil določene zadeve. Bom naredil ogromno za svojo partnerko, vse kar bo rabila, ampak ko pa prestopi eno mejo pa lahko samo vzame svoje stvari, dobi eno Merci bonboniero in odide ;).

  • Račka +1 7
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

@ronaldinho nima sestre, njena mama je iz Slo (Ljubljana, ampak o no) :D. Sem se že pogovarjal z mamo, dost zabavna babica.

 

Jep imava hčerko, ampak je mislila da ker je "ženska bo dobila otroka", lol nope, najel odvetnico, ki jo je pošolala kot 0. Potem ji je njen nov mujo grozil, da me bo offnil, no ko me je pa videl ni 0 naredil, tam je sedel ko pi..., sej kaj druga mu pri njegovih 48ih ne preostane, bi si še kolena polomil če bi prehitro vstal... :P

uredilo bitje Vilinec
Povezava do prispevka
Vilinec reče pred 11 minutami:

Sej ta 200IQ dečko je bil razlog da sem ji rekel adijo, s temi grožnjami je njene šanse čisto uničil ;). Ne samo to sicer, ogromno stvari proti njej, sej drugače itak ne bi imel šans.

 

 

Potem pa še dobro da si najdla takšnega, ki ti je dal otroka :D 

Povezava do prispevka
Kosinus reče Pravkar:

Kako to sploh dokazuješ?

 

Ez rekel sem da snemam pogovor (telefon) je rekel da "ga boli kurac ker bo čez 5 minut pri meni in bo naredil *vstavi stvari*". Shranil posnetek, poklical policijo evo kazenski ovadbi za oba - ona je bila zraven hotela sta izsilit denar od mene 😂

Povezava do prispevka

Hazard se je pa lepo smejal po tekmi. Res neverjeten fail od transferja. To sem razmišljal že pred kratkim, a so klubi sploh na kakršenkoli način zavarovani v takih primerih kot je Hazard? Pač tip podpiše milijonsko pogodbo, nato se pa odloči, da bo pet let lepo na lagano in ne bo opravljal svojega dela. V vsaki normalni firmi bi letel, v nogometu mu je pa klub pač primoran plačevati plačo vseh pet let ..

Povezava do prispevka

Je pa Chelsea včeraj bil vidno fizično boljši. Real je stara ekipa, tako telesno kot mentalno. Itak si vsi želijo novega naslova v CL, ampak če jih imaš že par v žepu ne boš tako grizel kot za prvega. Isto je pri navijačih, se mi zdi da so si Chelseajevi precej bolj želeli tega finala. 

 

Se bodo pa realovi navijači morali sprijazniti, da bo trajalo par let, da ekipa zopet pride na višji nivo. Naslednje leto bo sploh kurac, denarja zaradi Covida ni, na plačilnem seznamu pa bodo še naprej igralci kot so Isco, Marcelo, Bale, Hazard in ostali starčki. 

Povezava do prispevka

Chelsea bi znal biti tudi prvi konkurent Cityu v naslednji sezoni EPL. Res so pametno osvežili ekipo praktično čez noč. Škoda za njih, da niso takoj vzeli pravega trenerja. Je Tuchel pokazal, da je klasa, čez noč je preporodil iste igralce, ki jih je imel Lampard.

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Koliko so na koncu v resnici plačali zanj? 120 ali 160? Jebote tole je kar v rangu Coutinha. Toliko 120+ mio failov v zadnjih letih v Španiji, da se je težko odločiti kater je največji :D Coutinho, Griezmann, Dembele, Hazard, Felix je še mlad in pokaže vsake toliko kaj ampak daleč od te vrednosti...

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...