Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Real je po odhodu CR-ja naredil preveč kapitalnih napak, da se to ne bi poznalo. Na srečo ima za sabo kar obetavne generacije v canteri, ampak z ZZ-jem na čelu se jih itak ne bo kaj preveč koristilo. Poleti bi bila potrebna temeljita prenova, ampak imam filing da se bo šlo v povsem napačno smer. Že podpis Alabe mi daje tak filing. Podaljšalo se bo pogodbe Ramosu, Vazquezu, Modriču mogoče za vtis dalo kakšnega canteranosa ali dva v prvo ekipo in to je to.

Povezava do prispevka
Vilinec reče pred 12 urami:

 

Ez rekel sem da snemam pogovor (telefon) je rekel da "ga boli kurac ker bo čez 5 minut pri meni in bo naredil *vstavi stvari*". Shranil posnetek, poklical policijo evo kazenski ovadbi za oba - ona je bila zraven hotela sta izsilit denar od mene 😂

 

Zelo pametno grozit in izsiljevat, ko veš, da te snemajo.:lol::avadodo:Očitno si je res pravega našla. 

 

A drugače še ima stik s hčerko? 

 

tiesto reče pred 6 urami:

Vsaka cast @Vilinec da se nis pustil jebat + resil si se te familije oz njene sestre :D

naj ti bo postlana ta indijanska pot :)

 

Edina škoda, da mu ni uspelo še zrihtat tvinčiju njene sestre preden je šlo vse v racku, bi lahko imeli mn3njalniško nadaljevanje zgodbe. :D 

 

Čeprav glede na tukaj napisano je ne bi privoščil niti najhujšemu sovražniku. :D 

 

K-man reče pred 3 urami:

Španci znajo :D

 

Ima se, može se. :mafija:

Povezava do prispevka

Kar se tice reala, upam da so se letos usaj naucili , da je potrebno it v sezono z dobro pokritimi vsemi polozaji in ne use razposlat po drugih klubih. Jebiga ce hoces napadat vse lovorike rabis sirok kader, tudi dobri igrauci morajo kdaj sedet. Npr. City in Chelseaa imata to dobro pokrito.

Povezava do prispevka

@ronaldinho Nekaj še ima ja, ampak se precej razlikuje od "bom skrbnica in vlekla preživnino". Lol nope, ona mora meni plačevat, čeprav mi je vseeno če mi ali ne. Ravno včeraj smo imeli sestanek na CSD na njeno pobudo, jo je ta njen tip čakal in samo sedel tam in gledal v tla :P.

 

@Weraziel Ta se je že pogovarjala s hčerko, eno uro nisem dobil nazaj telefona :D. Tak da ja, all is well, brezveze se je sekirat, vedno se lahko kaj novega najde :D.

Povezava do prispevka

Pa dobro, prva 2 meseca bom priznal da nisem bil ok :D. Potem sem pa se odločil dobit novo (boljšo) službo, se osredotočit na to, da hčerka dobi vzgojo in da se uredi predvsem njena psiha ob razhodu, nisem niti mislil na kako zvezo ali kaj podobnega, to je prišlo potem samo od sebe. Take stvari je brezveze silit ;).

 

Zdaj pa lahko delam kar hočem, imam čudežno več prihrankov, evo drug teden si grem po Passata bc I can :P. Pa danes lahko gledam fuzbal, brez da bi mi kdo težil kak je pa to bv ;). S "tanovo" imava iste interese, dosti bolj kompatibilna, pač v življenju včasih narediš napako. Ni se pa vredno s tem obremenjevat, nekaj se s tega naučiš in greš naprej.

 

Anyway, danes pričakujemo angleški finale ali bodo španci uspeli preko Arselola ? :P

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...