Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

vse 3 tekme k je dohtar komentiral so žabice popušile :D

 

drgač pa prvoščim jesenicam k so z miljonkrat manjšim proračunom usul napihnjene žabe, ki so po zmagi v vaški alpski ligi napovedoval da bojo povozl vse pred sabo in naslednje leto uspešno pariral v EBEL, kjer pa bodo oni seveda kanonfutr

Povezava do prispevka

@Shadow Ja, 600k je uradno registriranih, drugače pa čez 1,1m moških nad 15 let igra + 100k žensk. No, vsaj tako je pisalo v tistem viru, ki sem ga včeraj bral.

 

@reder Ja, podaljšal s Kobejem do 2023. V bistvu sem presenečen, ker sem bil siguren, da se bo upokojil, bi pa verjetno to Japonci drugače "napovedali" plus v španskih medijih bi sigurno kaj ven prišlo, pa ni tega nihče omenjal včeraj.

 

Upam, da se bo uspešno vrnil po poškodbi in še pokazal Japoncem, kako se igra. Potem se pa lahko počasi vrne v Barco kot vodja La Masie ali kaj podobnega. Mislim, da je pred časom rekel, da ne bo nikoli trener.

 

Aja, drugače je danes njegov 37. rojstni dan, tako da je dobil tudi lepo darilo. :)  

 

@Kamahl Ja, vem, da je toliko registriranih igralcev.

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Lahko se motim, ker ga seveda ne poznam, ampak mislim, da je preveč miren in pošten za trenerja. Me ne bi presenetilo, če se bo enostavno vrnil domov, fural vinoteko in ne bomo več slišali kaj veliko o njem. Pri njem me je še najbolj presenetilo, da je sploh šel v Azijo. 

 

vlaho reče pred 1 uro:

vse 3 tekme k je dohtar komentiral so žabice popušile :D

 

drgač pa prvoščim jesenicam k so z miljonkrat manjšim proračunom usul napihnjene žabe, ki so po zmagi v vaški alpski ligi napovedoval da bojo povozl vse pred sabo in naslednje leto uspešno pariral v EBEL, kjer pa bodo oni seveda kanonfutr

 

Res je, sploh pa ker zna biti zadnji naslov za nekaj let glede na to, da grejo žabarji stopničko višje, AHL in posledično Jesenice pa v še večji amaterizem. V kolikor se v par letih ne zgodi čudež in na Jesenicah najdejo denar za IceHL bo razliko vedno večja. Jebiga, tako je ko olimpijo skoraj izključno financira država, Jesenice pa nihče. Je pa kar verjeten scenarij kak nov stečaj in vrnitev v "drugo ligo" tudi v Ljubljani. 

Povezava do prispevka

dohtar je bil čist potrt po golu v podaljšku, lahko tudi bi malo pokritiziral Olimpijo, ta naslov bi morali dobit najmanj 3:1, glede na to kako so sami sebe hvalili in glede na ekipo (čeprav so imeli kar dosti poškodb) 

 

Olimpija bo dobila denar za igralce za icehl od SŽ? 

Povezava do prispevka
apovsic reče pred 18 minutami:

Kolikokrat je drgač ta hokejska olimpija propadla? A ni to že četrta verzija al neki?

 

 

Po spominu prvič tam nekje okoli 2000, drugič pa pred parimi leti ko so bili zadnjič v EBEL. Jesenice pa 2012 in mogoče letos. Lahko bo nadaljeval trenutni HDD Jesenice, lahko bo člansko ekipo prevzel sedaj mladinski HD Jesenice, mogoče se kluba združita čeprav težko, v vsakem primeru bo pa bolj revno vse skupaj. 

 

V hokeju, kjer ni drugih lig, itak ni nobenih posledic. Odpreš klub, se zapufaš, greš v stečaj, odpreš nov klub in si itak spet v prvi ligi. :D

 

Povezava do prispevka
reder reče pred 45 minutami:

Po spominu prvič tam nekje okoli 2000, drugič pa pred parimi leti ko so bili zadnjič v EBEL.

 

Kaj ni Olimpija ko je bil tam Sekelj prenesla vse na nek drug klup (kao iz HK Olimpija v HDD Olimpija ali nekaj podobenga), pa potem se je par let nazaj nekaj podobnega zgodila, pa še tisto okoli leta 2000 al sem to jaz zdaj vse pomešal?

 

Drugač pa dobra fora, vse preneseš na nov klub, kao mi nimamo veze z njimi, aja ne lovorike so pa naše

Povezava do prispevka

Možno, se ne spomnim tako natančno kot dogajanje na Jesenicah, kjer so jih prvič vrgli iz lige 1999 ko so igralci stavkali (takrat so dolgove obdržali in se ni šlo v stečaj), potem so sledila "zlata leta" v 2000-ih, ko se je toliko pokradlo, da je šlo vse v k leta 2012. 

 

Za Olimpijo se spomnim, da se je preimenovala iz HK v HDD tam nekje okoli 2000, podrobnosti pa ne. Kako točno je z temi nazivi mi pa res ni jasno glede na to, da so sedaj spet HK Olimpija in da je nogometni klub tudi spet NK Olimpija. Upam, da se na Jesenice tudi vrne HK Jesenice, saj ima to ime vseeno ogromno tradicijo. 

 

Ja lovorike si pa vsi lastijo ne glede na preimenovanja in stečaje. :D Saj v Podmežakli tudi visi vseh 36 zvezdic pod stropom. 

 

No kakorkoli, hokej je nekaj nivojev nižje kot je bil le 10-15 let nazaj pa še naprej gre strmo navzdol. IMO bo kmalu za reprezentanco realnost C skupina, ne pa elita na katero smo bili navajeni le kako leto nazaj. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...