Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Je bilo že kdaj manj navdušenja in pričakovanja nekega velikega tekmovanja kot letošnji EURO? Dobesedno je nemogoče slišati kaj o Euru en mesec preden se začne, ponavadi se je tak čas že konkretno debatiralo o tem :D Čisto so ga uničili z širitvijo, pa z to neumno idejo, da se igra po celi Evropi, sedaj še brez gledalcev (no če sem prav zasledil jih par tisoč bo, je to sigurno?). Mislim, da bo to turnir, ki ga bom najmanj spremljal od vseh v zadnjih 20 letih. 

Povezava do prispevka

Enako. Vsako veliko tekmovanje sem bil v velikem pričakovanju pa gledal res skoraj vsako tekmo, mogoče tudi iz razloga, da skozi 4 leta razen kvalifikacij ni blo reprezentančnih tekem, prijateljske med dvema ala velesilama pa redke, zdej mamo pa ligo narodov, kjer vsi taboljši igrajo med sabo tako da je to en odvzet čar teh EUROv, pol pa še ta COVID pa manjko gledalcev in s tem vzdušja, tako da res sploh nisem nič hyped, verjetno bom pa še vedno spremljal, samo ne bo to to, približno tako kot zadnji dve sezoni CLja

Povezava do prispevka

Itak, se spomnim SP98 in evforije na Hrvaškem ko smo bili ravno takrat na morju pa potem EP00 IN SP02 in slovenske evforije. Mesece prej se je bralo revije, gledalo vse kar je bilo povezano z tem na TV, sličice, najbolj cheap fake dres iz stojnice na morju je bilo glavno oblačilo celo poletje... Vseeno pa mislim, da ni le to ampak se je razvodenelo zaradi prevelikega števila ekip in tokrat tudi zaradi manjka gledalcev prek katerega ne morem niti v klubskem nogometu. 

Povezava do prispevka

Jaz sem bil itak ubrisan včasih. Začel fuzbal spremljat s svetovnim 1998 pol pa vsa prvenstva tja do nekje 2012 skoraj nisem spustil tekme. Vem da zaradi eura 2008 me je skoraj bejba pustila, ker sem gledal faking vsako tekmo in nisem jebal žive sile :)

Še prej snemal tekme in če ni uspelo videti v živo, pol gledal posnetke in norel ob ogledih. Še zdaj se spomnim ene CL tekme Arsenala proti Valencii, ko je Carew zabil in so izpadli, kako sem ob enih zjutraj ko sem gledal posnetek razbijal po steni in kričal :D

Uleti fotr v sobo pa me sprašuje po zdravju :) Potem pa z leti kar pade ta filing, čar, zanimanje...mogoče da bi bil dejansko lokalec pa hodil konstantno na tekme, si bolj povezan s klubom, pa drži dlje... Tako pa pač, še vedno fuzbal dosti pomeni, gotovo pa veliko manj kot deset let nazaj. 

 

Za ta Euro tudi jaz ne čutim niti kančka neke evforije, bom pogledal kaj tekem, ne bom pa prilagajal urnikov temu.

Povezava do prispevka
Kakarotto reče pred 1 uro:

Ne, starejši postajate in imate za to manj časa oziroma so se malo prioritete najbrž spremenile :-).  In tako je potem z vsakim letom, ki mine, manj zanimanja za to

Pa kje si ti legenda? Kdaj spet udarimo kak fuzbal? :)

Povezava do prispevka

Jaz tudi zmeraj manj čustveno spremljam nogomet. Eden izmed razlogov je tole sranje s Covidom in igranje pred praznimi tribunami, drugo pa da mi je preprosto malo dol padlo. Recimo včeraj sploh nisem gledal tekme Reala in sem šel raje spat, par let nazaj ni šans, da bi kakšno tekmo izpustil. Je pa zanimivo, da mi je zanimanje začelo upadati po tistem trojčku Reala v ligi prvakov. Prou tisto, OK to se doživel, itak ne bo nič boljšega. Tudi letos ob izpadu proti Chelseaju me je bilo totalno vseeno :D. 

Povezava do prispevka

Tudi jaz nisem zamudil ene tekme Arsenala. Zanimanje mi je začelo padati zadnje Wengerjevo leto, ko je bila res že katastrofa. Potem pa vsako leto manj. S covidom še dodatno, tako da sem letos gledal mogoče 40% tekem. Da bi mi to nekdo rekel 10 let nazaj, da bom tako dojemal nogomet pa Arsenal, bi rekel, da ni šans, da se to zgodi :) 

 

Preprosto mučim se včasih, ko gledam tekmo. To pa potem nekako ni več point...

uredilo bitje K-man
Povezava do prispevka

Za kvalifikacije se strinjam, turnirji pa so vseeno imeli nek čar, ki pa so ga (vsaj zame) izgubili. Res komaj čakam derbije med Makedonijo in Avstrijo, da o Češka - Škotska ne govorim... Naj Perez pri reprezentancah naredi Superligo. :D

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Pomoje bo dost bolj carsko spet gledat fuzbal ko bo folk na tribunah. Se še spomnim ko so ble prve tekme pred praznimi tribunami sem si mislil wtf is this shit, pol se sicer navadiš ampak ni to to. 

 

Drugače pa pomoje zdej bolj po fotrovsko vsi spremljamo fuzbal: manj čustveno, se pa mal več kurčiš zraven kok je blo včasih vse bolje, ampak še vedno je zbal del našega lajfa :D

Povezava do prispevka
kemik reče pred 4 urami:

Pomoje bo dost bolj carsko spet gledat fuzbal ko bo folk na tribunah.

 

tole je tud meni daleč največji manjko. enostavno ne morem past v tekmo, če ni nobenega vzdušja.

 

zna bit, da bom spet z veseljem gledal vse najboljše tekme, ko se šport vrne v stare tirnice.

 

Demogorgon reče pred 8 urami:

Jaz tudi zmeraj manj čustveno spremljam nogomet.

 

kje so časi, ko smo od ponedeljka do vikenda čakali na jebeno tekmo in potem imeli zaradi poraza pokvarjen cel vikend? :D

 

jaz sem še tista generacija, ki je v zgodnjih devetdesetih čakala na četrtkov razpored HTVja, da smo videli, katero tekmo bodo prenašali v nedeljo zvečer.

 

in potem je bila kakšna tekma tipa Salernitana vs. Bari (šele kasneje so se trudili prenašat tekme hrvaških fuzbalerjev), pa sem mislil, da sem prijel Boga za jajca.

 

Nodi reče pred 4 urami:

Zdej vsaj slišiš kako kričijo pri favlih :lol:

 

to je pa najbolj gledat (poslušat) tekme slovenske lige.

 

Domžale vs. Olimpija, Stanković;

 

'ajdeee crniii, ožiii igroooo, zadaj igramo s tremiiiii.'

čez 5 sekund

'mislm, zmotuuu sem seee, ejjj crniiii, zmotooo sem seeee, širi igroooo, širi igroooooooo.'

 

:avadodo:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
coupet reče pred 33 minutami:

Js sem komi čakal “petico” na htv ob pondelkih, omg, cel živčn sem bil cel dan, v torek svet ni obstajal, cel 6.a je naredo strokovno analizo.

Še sošolke so poznale dino bađota jebote

 

+1 

 

ponavadi me je tata steru od tvja ze ob 8 zvecer, razn k je bla petica sm lohk gledu :D 

 

pa 90 minuto na RAI 2 

 

Caffrey reče pred 6 minutami:

To, pa NBA Action:lol:

uf takrt sm se nek spremlju NBA, pole pa prov 0 

 

uredilo bitje Shadow
Povezava do prispevka

Fuzbal je manj zanimiv zaradi denarja, vedno isti klubi na vrhu, vse je že predvidljivo in zato dolgočasno.

 

Mogoče je to všeč navijačem teh klubov, nevtralni gledalec pa bo sčasoma izgubil interes.

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 2 urama:

 

 

jaz sem še tista generacija, ki je v zgodnjih devetdesetih čakala na četrtkov razpored HTVja, da smo videli, katero tekmo bodo prenašali v nedeljo zvečer.

 

in potem je bila kakšna tekma tipa Salernitana vs. Bari (šele kasneje so se trudili prenašat tekme hrvaških fuzbalerjev), pa sem mislil, da sem prijel Boga za jajca.

 

Vcasih je bil clasico sam 2x letno in ni blo sportkluba pa sport.tv in ostalih jajc. Se spomnem da sm ze en teden prej bil cisr nervozen a bo kje po tv al ne. Nasi sm tko vedu da ne bo nc in je blo edino upanje HTV2. Prenasal pa sam kak clasico pa taljanske derbije, takrat je bla Serie A najjaca liga pa pol dolgo nobenga zadi pol pa ostale, spanska, epl itd... 

In to je verjetno to kar me je tko privlaclo. Carski komentatorji na HRT2 (kak studio neki, to je sele pol prsl v modo) ekskluziva tekme pa ena na teden. Zdej pa fuzbal vsak dan po 24 ur od neke kamerunske 4.lige vzhod do seoskega fuzbala in iskreno zgubim fokus in zanimanje pri 95 posto tekem danes, vcasih me je pa fotr na ketno dal da so me lahk vn iz tvja zvlekl

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...