Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

hawa meyta reče Dne, 29. 5. 2021 at 19:07:

prijatelj, nisi več v grčka gradu?

 

also, te ni nič strah prečkanja kakšnega živahnega kosmatinca tam naokrog? :D

Nisem nič več.

 

Glede medvedov do danes nisem vedel, kaj bi ti napisal, nisem veliko razmišljal o tem, ker jih še nisem srečal. Zdaj lahko rečem achievement unlocked. Nekje na gozdni poti med Jelenovim Žlebom in Loškim Potokom je po bregu na moji desni vštric z mano pritekel zelo živahen kosmatinec. Izgledalo je, da se približuje cesti in bi mi morda presekal pot, zato sem se obrnil in odšprintal nazaj, od koder sem prišel, stran od medveda. Nisem ga več videl.

 

2453621.jpg

Povezava do prispevka
hawa meyta reče Dne, 1. 6. 2021 at 14:29:

haha, sploh nisem vedel, da danes igra slovenska reprezentanca z Makedonijo. dobesedno NIKOGAR več ne zanima repka. :worship:

Isto, prav isto sem pomislil, az pridem zvečer noter in prižgem tv. Tekma, 92 minuta, gledam, kaj je to. Vidim zgoraj znak V živo in rečem, a je to u21, pa saj naši so izpadl, pol pokaže Keka in rečem, fak, lej to, člani špilajo. Sploh nism vedu. Pogledam na teletekst in vidim, da je prijateljska. In pol se začnem smejat, ker makedonci vodijo in ga Črnigoj uvali :D

Povezava do prispevka
Kosinus reče pred 11 urami:

Nisem nič več.

 

Glede medvedov

 

dobrodošel nazaj na rodno grudo, prijatelj. :)

 

haha. jaz bi se v tistih krajih obnašal kot črnec konec osemdesetih. naokrog bi hodil z boomboxom na rami, da bi se me slišalo 500m naprej. :D

 

spomnim se, kakšna panika je bila pred leti v Ljubljani, ko je en manjši medvedek korakal okrog Rožnika. cel del od Brda, mimo ZOOja, študentskega do čolnarne je bil v lockdownu. :ododava:

 

medtem pa v Ameriki...

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
Kosinus reče pred 12 urami:

Nisem nič več.

 

Glede medvedov do danes nisem vedel, kaj bi ti napisal, nisem veliko razmišljal o tem, ker jih še nisem srečal. Zdaj lahko rečem achievement unlocked. Nekje na gozdni poti med Jelenovim Žlebom in Loškim Potokom je po bregu na moji desni vštric z mano pritekel zelo živahen kosmatinec. Izgledalo je, da se približuje cesti in bi mi morda presekal pot, zato sem se obrnil in odšprintal nazaj, od koder sem prišel, stran od medveda. Nisem ga več videl.

 

2453621.jpg

 

 

Pictures or didn't happen. :D 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...