Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 1 uro:

Čestitke Messiju, Di Mariji in nasploh golmanu Martinezu, ker je res underdog.

Dobro so sfurali prvenstvo

 

care :avadodo:Končno so našli spodobnega golmana.

 

Nekaj dni pred finalom se mu je tudi rodila hčerka, ki je še ni mogel videti. 

 

He also wanted to remember Leo Messi, who after four lost finals (three in the Copa América and the 2016 World Cup) won his first title with the senior team: “I said it a few months ago: we wanted to give a title to the best in the world . I told my wife that this was my dream and she banned me. I still haven't been able to meet my daughter, ”he explained.
 

 

E5_kMcDXMAACidf?format=jpg&name=small

 

 

 

E5-7hNMWUAgcmkt?format=jpg&name=medium

 

 

E5-v8s8WYAEfo46?format=png&name=small

 

E5-xmRrXEAApKWO?format=jpg&name=small

Povezava do prispevka
Lord Baltimore reče pred 12 minutami:

Imo dons angleži samo s kakšnim podarjenim penalom ruknejo italijane. Bo pa super tekma sploh na sredini, kjer bosta mogla Rice in Phillips prvič na prvenstvu pokazat kok sta zares dobra.

kdo? govoriš o igralcih na klopi. nikogar od teh dveh ne bo v prvi postavi, nato pa bo 3-0 za anglijo do 55. min

Shadow sj ok ... vedi le, da eno je nacija ki v prihodnosti ne bo imela PCT pogojev in živela v strahu, drugo pa je mussolini, vstal iz groba in zafejkal bergamo, da smo nasedli v desetletja dolg kaos, prenapihnjen za 10 potenc, podobno kot valjanje po travi chielinija ko ga komar piči

  • Trol 3
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka

kam pa jih dajo? priznam da pratim ovaj euro ko čeferin, pod deko, ne vem niti kdo je doma, koga sm pa dal na avtobus ... dokler mi ne povejo, nato se pokesam.

shaw-macg-stones-un črnec

zdej pa če bota še rice in philips not smo v težavah tbh ker ne bo kreacije. savtgejt bo menju, presenetu, ni to igrca peb

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 1 uro:

 

care :avadodo:Končno so našli spodobnega golmana.

 

Nekaj dni pred finalom se mu je tudi rodila hčerka, ki je še ni mogel videti. 

 

He also wanted to remember Leo Messi, who after four lost finals (three in the Copa América and the 2016 World Cup) won his first title with the senior team: “I said it a few months ago: we wanted to give a title to the best in the world . I told my wife that this was my dream and she banned me. I still haven't been able to meet my daughter, ”he explained.
 

 

E5_kMcDXMAACidf?format=jpg&name=small

 

 

 

E5-7hNMWUAgcmkt?format=jpg&name=medium

 

 

E5-v8s8WYAEfo46?format=png&name=small

 

E5-xmRrXEAApKWO?format=jpg&name=small

ne pozabit rodriga de paula, odličen igralec

Povezava do prispevka

Danska veza je pojedla te Angleže dokler so imel noge, pač realnost je da ima anglija res dolgo klop kar se ofenzivnih igralcev tiče. Pravi vezisti so njihova največja luknja in prav tam jih po moje lahko dobijo Italijani, samo da ne bodo šli preveč pickasto v tekmo in pustili vso inicativo Angležom

Povezava do prispevka
Kamahl reče pred 22 minutami:

pickasto v tekmo 

 

...alo, kolega Kamahl, ne mores vzet najvidnejsi italjanski mentalitetni trademark kar tako vnemar.

 

Italjani bodo odigrali tocno toliko, kolikor bo treba. zadeli bodo gol ali dva iz nekih random polpriloznosti, zadaj bodo pa enostavno postavili zid.

 

mi bomo pa jutri lepo druzno odpirali angleske internete in se naslajali nad zganjajoco patetiko...:D

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...