Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Jude reče pred 8 urami:

Udovič me je presenetil danes s komentarji, ne bi si mislil, da bo upal takole čez igralce in (med vrsticami) čez Keka.

Sej tega se manjka, da bi kakšen novinar kdaj poslal vse nekam in rekel, da so dejansko igrali za en drek. Ne pa, da se že od nekdaj dogajajo fore kot proti slovaški, ko je naslednji dan bil naslov Maestralna poteza Iličiča za gol Slovenije. Fakof!

Povezava do prispevka

treba se strinjat da je Bijol res odurn igralec. iz DMa so ga preusmerl v klubu na CB, pol veš da morš res bit slab na žogi. edino Adam Pizda Čerin je še večja rupa. pa ni to noben hejt, zanimivo da nas velik to opazi, Kek pa si od nekdaj krije rit brez da bi enga dal not ko živi v Sloveniji, njemu prnesejo spisek zgolj igralcev iz tujine. brez enga rizika živi kek. pa sami taki igralci ko vidiš da so ga agent pa familija forsiral vn, tak da majo še kje zamero do Slovenije, ne dajo nič od nič

Povezava do prispevka
Jude reče pred 12 urami:

Udovič me je presenetil danes s komentarji, ne bi si mislil, da bo upal takole čez igralce in (med vrsticami) čez Keka.

 

Mene je bolj presenetilo, da se je dejansko naučil govorit tako, da ustnice premika. :D Drugače pa je verjetno zdaj lahko bolj kritičen, ko ni več na nacionalki. Tam se z letala vidi, da Saškotu in Urbanu kar švic teče med ritnicama, če bi kdo karkoli pokritiziral. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...