Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

ronaldinho reče pred 45 minutami:

Meni je več različnih zmagovalcev bolj zanimivo. Mi je pa tenis itak brezvezen šport, tako da mi je vseeno, kaj je komu všeč. Zadnjo celotno moško tekmo sem verjetno pogledal pred 20. leti, ko je Ivanišević zmagal Wimbledon. 

 

Ženskega tenisa tudi ne spremljam podrobno, mi je pa vsekakor bolj zanimivo, odkar brata Williams nista več v ospredju. 

gre bolj za to, da GS pri moških res zmaguje elita, medtem ko imaš pri ženskah dostikrat krneki zmagovalk GS, ki razen tega niso kaj dosti naredile v karieri

 

potem pa dobijo enako nagrado kot moški, ki mora premagati tisto top trojico, ne me jebat

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 1 uro:

Meni je več različnih zmagovalcev bolj zanimivo. Mi je pa tenis itak brezvezen šport, tako da mi je vseeno, kaj je komu všeč. Zadnjo celotno moško tekmo sem verjetno pogledal pred 20. leti, ko je Ivanišević zmagal Wimbledon. 

 

Ženskega tenisa tudi ne spremljam podrobno, mi je pa vsekakor bolj zanimivo, odkar brata Williams nista več v ospredju. 

Lol ženski tenis. Pride vsaka druga nazaj iz porodniške in osvoji GS. :D Se vidi, da nisi gledal moškega tenisa od Ivaniševića dalje, ni niti primerjave.

Povezava do prispevka
maksi reče pred 19 minutami:

ne vem kje boš dobil ta podatek, ker ni politično korekten

 

nagrade so enake na vseh 4 GS

 

 

Verjetno je gledanost žensk veliko manjša in je nepravično, če so nagrade enako. No saj ta idiotska miselnost se zna razširiti po vsem športu. Nima veze, če jih nihče ne gleda, zaslužijo si enako nagrado/plače. :rofl:

Povezava do prispevka
maksi reče pred 23 urami:

pozabiš omeniti da fuzbaler dejansko živi od športa, tile pa še rabijo službo, ker šport ni dovolj komercialno zanimiv

 

povprečen (!) slovenski fuzbalerček itak zagoni veliko večino svojega denarja tekmo kariere za 'livin' la vida loca''. Dubaiji, Sejšeli, BMWji, Mercedesi, trpat random sponzoruše, ki niso poceni...tako da vprašanje s kakšne točke vstopi tak človek v 'preostanek' življenja. :D

Povezava do prispevka
Amare reče pred 7 urami:

Lol ženski tenis. Pride vsaka druga nazaj iz porodniške in osvoji GS. :D Se vidi, da nisi gledal moškega tenisa od Ivaniševića dalje, ni niti primerjave.

 

Ne govorim o kvaliteti, ampak o tem, da mi je pač bolj zanimivo, če je več različnih zmagovalcev. Kot se je folk pred leti pizdil, da La Liga ni zanimiva, ker vedno Barca ali Real zmagata.

 

Itak pa kot rečeno mi za tenis dol visi, tako da upam, da nisem koga preveč razburil s svojim mnenjem. :) 

 

Karim reče pred 52 minutami:

Cityev Mendy pa v pripor do januarja, zavrnili so mu varscino. Vse to zarad domnevnega posilstva. Al je tok glup da se je pustiu sprovocirat in so njega "nategnili" al pa je se bolj glup in ga je utikovau kamor ga nebi blo treba :D

 

On 26 August 2021, Cheshire Constabulary charged Mendy with four counts of rape and one count of sexual assault and remanded him in custody. The charges relate to alleged offences against two different women and a girl aged over 16 and under 18, between October 2020 and August 2021.[38][39] He was refused his application for bail, as he had broken prior bail conditions imposed that he should not host any house parties.[40] Manchester City suspended him pending a trial. [41] Mendy appeared in court on 10 September and was remanded in custody to next appear on 15 November with a trial date set for 24 January 2022.[42]

 

Ker ne poznam podrobnosti imam tako kot vedno v takih primerih stališče Innocent until proven guilty, glede varščine je pač Idiot. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...