Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Pizda, to je bila prva tekma Barce, ki sem jo gledal letos in pod Setienom in sem jo moral gledati gledal na "mute" (saj vsi vemo zakaj). Minilo me je po prvem polcasu. Kak dolgcas, ne se jebat.

 

Res žalostno kam je ta ekipa padla. 

 

In če mi še samo en reče, da bo Real prvak zaradi sudij ga gladko na gobec. Če bi bila tale Barcina ekipa španski prvak, pol pa tut ne vem no...to za nikamor ni, apatično, počasi, po šabloni, brez idej, res res švoh.

 

Dobra stran pa vseeno je, mi do nadaljnega ne bo treba fuzbala gledat in bo več časa za uživanje poletnih večerov na terasi. 

 

Greznica, kak bazen postavit na zelenico pred hišo, 11let in 8let, bosta mela 3,6m premera in 1,00m višine dovolj?

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 18 urami:

važno, da je bil Valverde vsega kriv in se je z njegovim odhodom vse spremenilo :rofl: 

 

jezuskristus, kako sta Real in Barcelona padla v igri v zadnjih 2-3 letih. eden bolj negledljiv od drugega (tudi pred korono), to je prava muka gledat.

 

kdor je pri zdravi pameti, bo danes itak gledal Atalanto in Lazio. :D

 

ronaldinho reče pred 17 urami:

Benfica pa izgubila doma proti Santa Clari. Res neverjetno, kako so razpadli, samo 16 točk iz zadnjih 11 tekem. 

 

prvič v zgodovini kluba niso zmagali v petih zaporednih prvenstvenih krogih in prvič v zgodovini kluba so v domači ligi doma pokasirali štiri komade.

 

Shadow reče pred 6 urami:

Ej Q nehi mi hypat Vipavsko dolino, k bo ratala guzva :D

 

:D

 

ravno danes sem malo gledal opcije tam, pa ni nič pametnega v prodaji. edino če bi v Ložah (sem pravilno sklanjal?) ali Slapu kupil kakšno podrtijo in jo obnovil/zgradil na novo.

 

mimogrede, po koliko so se prodajala stanovanja v tistih novejših rdečih blokih nasproti Fame? v Postojni bodo gradili nek novi (kao luksuznejši) blok in so cene okrog 100k za malo pod 60m2. je bilo cenejše od tega?

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 2 urama:

 

 

 

:D

 

ravno danes sem malo gledal opcije tam, pa ni nič pametnega v prodaji. edino če bi v Ložah (sem pravilno sklanjal?) ali Slapu kupil kakšno podrtijo in jo obnovil/zgradil na novo.

 

mimogrede, po koliko so se prodajala stanovanja v tistih novejših rdečih blokih nasproti Fame? v Postojni bodo gradili nek novi (kao luksuznejši) blok in so cene okrog 100k za malo pod 60m2. je bilo cenejše od tega?

 

nasproti fame v rdecih? k je zravn veterina? Ne tm gledat :D mislm, da so vecinoma socialna stanovanja pa uvecini je notr folk k je mamilje szi zlicu 

 

tm naprej ene 400m prot uvozu na AC so bli novi bloki ja. Pa mislm da je blo 100k za 75kvadratu. 

Pa tudi uni novi blok k so ga lani nrdili na zacetku vipave je imel podobne cene. 
 

Bodo pa zdej u wajdusni gradili nove bloke. Nasprot mene neke 2 manjsa objkta cca 10-15 stanovanj, pa se ene 50? (nvem kok se je tocno govorilo) na konc wajdusne (med renojm in letaliscem) 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...