Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

reder reče pred 5 minutami:

To že ampak da proti Granadi na CN nimajo druge ideje kot predložki v 16erec je pa žalostno. Itak je pa Araujo bolj nevaren kot vsi napadalci, boljše da bi bil on v špici. 

 

No saj jokal ne bom, če izgubijo saj bo verjetno to konec Koemana. Se pa bojim kdo bo naslednji trener...

 

Saj ne igramo na predložke. :D Razen ob prekinitvah. 

Povezava do prispevka

Ja, z temi zadnjimi prodajami in posojami naj bi se sprostilo dovolj denarja. Itak pa nikoli ni bilo nemogoče odpustiti Koemana, če je Laporta javno povedal da je iskal alternativo pa je ni našel in je pustil Koemana, da nadaljuje. Če ne bi bilo denarja in možnosti, da odpusti Koemana potem verjetno sploh ne bi iskal alternative. No ali pa bi, v tem klubu je vse mogoče. :D

 

Mislim, da mu je zaenkrat Araujo (dajte mu kapetanski trak btw!) včeraj rešil stolček, ga bo pa odnesel naslednji kiks, verjetno že v četrtek.

Povezava do prispevka

No samo ce kaj, je pa treba Koemanu dat petkico za izvirnost. Vceraj je igral 4-3-3 in to v napadu z Piquejem, Araujom in Lukom, dva CBja + hlod. 

 

Kaj takega se dejansko lahko zgodi samo v Barceloni LOL. 

 

Tko se mal vprasas, ko gledas to namest trojke Messi-Suarez-Neymar - kako za hudica smo lahko pristali tu kje smo?

 

10. zalostno

Povezava do prispevka

Ja no, eno Granado na Camp Nou bi v dveh poizkusih lahko premagal tudi brez njiju (itak je pa veliko vprašanje kakšna se bosta vrnila, daleč od tega da pri njima zagotovljeno, da bosta igrala dobro in bosta zdrava). Sam bi sicer obdržal Koemana, če ne bi prišel nekdo, ki bi dobil proste roke za oblikovanje ekipe in bi brez pritiska gradil vsaj 2 sezoni. V kolikor se bo šlo po isti tip trenerja kot je EV ali Koeman in se bo zahtevalo trofeje, me ne bi presenetilo, da bi se v naslednjih 2 letih zamenjalo kakih 5 trenerjev. 

 

Kar se mene tiče je sedaj čas, da Xavi poizkusi, saj nima klub več kaj izgubiti tudi če flopa. Bi se pa počasi lahko nehal zajebavati po tistih vukojebinah, če misli postati trener. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 4 urami:

 

Zanimiva imena se omenjajo za trenerja. Pirlo :rofl: no saj samo Romero nabija zaenkrat

 

 

 

 

Do takrat, ko sem tisto napisal se ni tako izrazito igralo na predložke. Ko je še Pique prišel noter je pa bilo to jasno. 

 

Drugače mene ne moti preveč. Real je na podoben način osvojil več zaporednih naslovov v CL, Barca pa nikoli ni imela plana B za prebijanje bunkerjev. Večji problem je, da prvotni plan ne deluje oz. ga sploh ni, ampak s to ekipo tudi to ni presenetljivo. Penzionist Buskec, napol penzionist Coutinho in Roberto pač ne prinesejo nobene kreativnosti na sredini, v napadu pa tudi ni hitrosti ali koga, ki bi lahko prebijal branilce 1 na 1 z izjemo Memphisa, ki pa sam ne more vsega. 

 

Sam bi dal Koemanu čas vsaj do takrat, ko se vrneta Fati in Dembele, da vidimo, kako bomo potem zgledali, sploh ker ni nobene pametne alternative zanj. Downgrade od Koemana do kogarkoli ki ga bi trenutno lahko nadomestil bi lahko bil še večji kot od Valverdeja na Setiena. Prav tako se bo pokazalo, da Laporta res nima nobenega plana, če je na zadnji dan prestopnega roka panično pripeljal De Jonga na željo Koemana, zdaj ga bo pa čez en mesec odpustil.  

 

Meni je edina zanimiva izbira Gallardo, kateremu se decembra izteče pogodba z Riverjem, tako da bi pač do takrat vztrajal s Koemanom in potem probal njega pripeljat. Dvomim pa, da je na najožjem klubskem seznamu potencialnih trenerjev, čeprav se ga je v preteklosti v medijih nekajkrat omenjalo. Sicer ni nikoli treniral v Evropi in bi lahko failal kot Tata Martino, a po drugi strani se mi zdi, da če kdaj je zdaj čas, da se gre izven normalnih okvirjev, v katerih klub navadno izbira trenerje (bivši igralci in/ali trenerji z izkušnjami iz La Lige in/ali nizozemski trenerji). Kolikor sem ga spremljal oz. bral o njem ima veliko lastnosti, ki bi v tem trenutku lahko prišle prav. 

 

https://footballelements.com/2020/07/marcelo-gallardo-the-unpredictable-tactician-all-of-europe-is-after

 

https://www.planetfootball.com/in-depth/the-magic-of-marcelo-gallardo-loved-by-pep-barca-links-so-why-still-river

 

Še vedno se mi zdi bolj verjetno, da (če Koeman gre) bomo imeli dežurnega gasilca do konca sezone, potem pa šli po kakšnega Ten Haga. Zaenkrat se mi pa zdi, da Koemana drži nad vodo predvsem to, da naj bi Jordi Cruyff že nekajkrat zavrnil Laportino ponudbo, da ga nadomesti. Vprašanje, koliko je to res (če je, potem je najbrž dobra novica tako za klub kot za Jordija osebno, ker v tej situaciji lahko samo izgubi), koliko si pa Jordi samo noče naredit slabega PR, ker je ob vrnitvi v klub (ko so že bile špekulacije o tem) rekel, da ne bo nikoli zamenjal Koemana iz spoštovanja do njega. Najbolj smešno je pa to, da je med vsemi realnimi alternativami Jordi verjetno še vseeno najboljša izbira. Tista imena, ki jih Romero meče naokrog (Pirlo, Cocu, Conte, Low, Bob Martinez) so pa še bolj smešna iz različnih razlogov.

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Težko je tudi predvideti kako Laporta razmišlja pri trenerjih, saj je v preteklosti postavil le Rijkaarda in Pepa pa vemo, da je tudi Mourinho bil v igri. Torej so bili v igri WC dokazan trener, mlad perspektivni Pep in Rijkaard za katerega verjetno še sam ne ve kje ga je našel. Je imel pa v tistem času ob sebi veliko bolj sposobne svetovalce kot sedaj. 

 

Gallardo je tudi meni že dalj časa zanimiv pa tudi pogodba mu poteče ob pravem času. Za Xavija sem že povedal, čeprav mislim, da on čaka boljše čase, ker itak ve da nekoč bo dobil svojo šanso tudi če se bo še naprej zajebaval v Katarju. 

 

Imena Romera so smešna in v tem primeru je vseeno, če Koeman vodi ekipo še naprej. Saj je nesposoben, ima pa neko avtoriteto in ugled, ki ga ostali ne bodo imeli. OK mogoče Conte ampak on je daaaaleč od tega kar Barca rabi kljub temu, da je zagotovo kvaliteten.

 

Bielso se omenja že 10 let kar se mi je vedno zdelo smešno, ker kader nikakor ni odgovarjal njegovim zahtevam. Sedaj je situacija drugačna in nimam nič proti, da bi mulce vzgajal tak trener. Kot si napisal, bi bilo pa še posebej zabavno spremljati lenuhe pod njim. :D

Povezava do prispevka

Aja, še eno vprašanje. Ali je res pametno plačati Koemanu 12m ali koliko že (tudi če bi si to lahko "privoščili"), če klub nima pripravljenega trenerja, ki bi ga zanesljivo izboljšal ali bi bilo boljše prišparat ta denar (plus tisto, kar bi se plačalo novemu trenerju, ki tudi ne bo delal zastonj) in ga pozimi ali pa boljše naslednje poletje investirat v igralca, ki bi dejansko lahko naredili razliko? 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 53 minutami:

Aja, še eno vprašanje. Ali je res pametno plačati Koemanu 12m ali koliko že (tudi če bi si to lahko "privoščili"), če klub nima pripravljenega trenerja, ki bi ga zanesljivo izboljšal ali bi bilo boljše prišparat ta denar (plus tisto, kar bi se plačalo novemu trenerju, ki tudi ne bo delal zastonj) in ga pozimi ali pa boljše naslednje poletje investirat v igralca, ki bi dejansko lahko naredili razliko? 

 

Kaj se tej ti sekiras za denar, saj ni tvoj. Ce so Messija sterali res ne vem komu ga Koeman vlece, da je se na klopi. 

 

Drugac pa Setienu tut se dolgujejo odskodnino, vprasanje kaj je bilo z Valverdejem, tko da ni glih, da bi bil Koeman edini, ki brez kesa ostal. 

 

Kdorkol bo steral te lenuhe iz kluba je dobrodosel, Koeman tega pac ni sposoben. Al pa tega namerno ne naredi, ker Laporta. Saj se bo hitro videlo kako  in kaj, tekma ali dve se, ce lepo rejeni Nizozemec ostane na klopi, pol vemo kok je ura. 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 1 uro:

Aja, še eno vprašanje. Ali je res pametno plačati Koemanu 12m ali koliko že (tudi če bi si to lahko "privoščili"), če klub nima pripravljenega trenerja, ki bi ga zanesljivo izboljšal ali bi bilo boljše prišparat ta denar (plus tisto, kar bi se plačalo novemu trenerju, ki tudi ne bo delal zastonj) in ga pozimi ali pa boljše naslednje poletje investirat v igralca, ki bi dejansko lahko naredili razliko? 

 

 

 

 

Da in da. Koeman je veliko slabša verzija Valverdeja, ki je že vsem presedel, ta rdeči majmun je pa dobesedno nesposoben.Pri Valverdeju je imelo vsaj nek rezlutat brezoblično igranje, tle pa še tega ni. Čimprej enega pripeljati, ki bovrnil se na tirnice filozofije. Sezona je zafukana tako ali tako, treba delati na prihodnosti za kar pa IMO z vsakim dnem, ko trenira prvo ekipo tale majmun, podaljšujemo izhod iz institucionalne krize.

 

Pa daleč od tega da sem za to, da se kapetane kar odfuka in naj gre čez sezono z mulci, ker bi bila to čista katastrofa, treba je primerno uporabiti vsakogar. A Komean ne zna uporabiti niti tistega, ki ga je prav sam zahteval kaj šele koga drugega. In s tem vse potenciale, ki jih v prihodnosti morda Barca bo imela duši in duši. Ko Pique javno pove po Bayernu po pravici, da je to to kar se lahko od te Barce pričakuje, s čimer je posledično povedal... delali smo kot je rekel trener in tega se lahko nadejate tudi naprej, je lepo obsedel in prišel v igro igrat štango v napadu z Luukom. Fak kake bedarije ta rdeči majmun dela no.

Povezava do prispevka
reder reče pred 23 urami:

sploh ni Messi redno prepuščal penale Neyu in Sukiju 

 

ne vem, kaj naj ti rečem. napisal si isto kot jaz, le druge besede si uporabil.  :D

 

trpotec65387628363 reče pred 7 urami:

Toshack je fraj.

 

hahaha, kakšen kralj - kako za K si se spomnil nanj?! :ododava: tista njegova (sicer tekoča) španščina s trdimi valežansko-angleškimi Q, C, T, Pji je bila naravnost ubijalska. :ododava:

 

to je zdaj tema, kjer Laporti predlagamo novega trenerja.

 

moja izbira:

 

- Otto Rehhagel

- Gheorge Popescu

- David O'Leary

 

čez kako leto ali dve, ko bo Real (spet) menjaval trenerja, naredimo isto še za njih. :D

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...