Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

ronaldinho reče pred 7 minutami:

Hakimi has agreed to a move to Inter Milan for 40M. The transfer is almost closed, Real Madrid and Inter are finalizing the final details. [@DiMarzio]
 

 

What?? Ne me jebat, tole je steal :O pa tk sm si zelel, da posede Carvajala oz ga motivira, ker tip nima menjave.

Povezava do prispevka

Ce valencia danes zmaga je real koncau sezono, saj se gledajo medsebojne tekme. Ce pa valencia izgubi in real zmaga nastane pa krog treh ekip z istim stevilom zmag, kako se tocno tu gleda kos razlika pa nevem, sicer za enkrat brez veze to razmisljat ker more najprej valencia izgubit. Kako iim je ratalo izgubit proti andori pa nimam pojma. 

Povezava do prispevka

Sicer sem jaz tudi proti prodaji, ampak Hakimi je v obrambi precej slab (najbolj mu paše sistem 3-5-2, ki ga pomoje fura tudi Inter), plus želi si biti prva izbira na svojem položaju. Bomo videli kaj bo pokazal v Italiji, kjer se igra precej drugačen nogomet kot pri Dortmundu.

 

Pa počakajmo kakšen bo končni znesek ter ali bo Real imel kakšne predodkupne pravice.

Povezava do prispevka
Mutombo reče Dne, 25. 6. 2020 at 19:12:

Greš pol lohk kr v Logatec pa vsaj narava ti je bližje.

 

Loha'tc je za moje potrebe idealna lokacija (bližina Ljubljane, mirno/spalno naselje, bližina narave), sam kaj, ko se nič ne gradi, razen v ta hrib .

 

Vipava je tudi super, edino vožnja v Ljubljano bi znala bit jebica vsak dan.

 

Karim reče pred 1 uro:

Hakimi za 40M je kraja. Ce to Perez naredi je debil ali pa je zmanjkalo denarja. Ce se ga ne potrebuje naj gre se eno leto na posojo, s tem nebi nic izgubili

 

bolanija. zdaj bomo prodajali, pozimi bomo pa pripeljali novega 16. letnega wunderkind beka iz Brazilije za 50mil+. :confused:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...