Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

kemik reče pred 5 urami:

Mislim zakaj je kulibali izbral city

ker mu kao ne pašejo večji klubi

ker je citi na ravni napolija in genka aš kao 

 

pozabi :D

 

OK, zdaj štekam, kaj si hotel povedat. :D

 

jaz sem bil sicer prepričan, da bo prej ali slej končal v PSGju, ampak očitno lahko City plača (še) več. plus, verjetno cilja na to, da lažje osvoji CL z angleškim klubom.

 

Nodi reče pred 5 urami:

city je rabu še enga štoperja poleg laporta in to so tudi dobili, verjetno bodo pripeljali še nekoga namesto mendya in to bo to

 

misliš, da ne bo pripeljal nobenega novega napadalca? ni bilo rečeno, da Jesus letos zagotovo odhaja? Kun je pa tudi vsako leto večkrat in dlje poškodovan...

 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče Pravkar:

 

...sem spregledal prej...Benfica bo šla z novo sezono v popoln remont, klub verjetno prevzema Marco Silva.

 

Nekje sem zasledil, da naj bi bil tudi Pochettino na njihovem seznamu. Je pa zelo malo verjetno, da bi šel tja. Čeprav trenutno res ni nekih prostih mest v top klubih. Newcastle je bil tudi interesent zanj, ampak zdaj verjetno Arabci ne bodo kupili kluba.  

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 5 minutami:

 

Nekje sem zasledil, da naj bi bil tudi Pochettino na njihovem seznamu. Je pa zelo malo verjetno, da bi šel tja. Čeprav trenutno res ni nekih prostih mest v top klubih. Newcastle je bil tudi interesent zanj, ampak zdaj verjetno Arabci ne bodo kupili kluba.  

 

jap, prevzem Newcastla očitno res ne bo šel skozi. Pochettino je pa rekel, da bi rad prevzel klub iz Anglije, Španije ali Italije. zadnje dni se je nekaj špekuliralo in ga povezovalo z Valencio, ampak danes je pisalo, da Valverde nekaj sestankuje z Limom,- tako da je to verjetno že kar done deal.

 

edit; zdaj vidim, da si že v Primera temi pisal o Valverdeju in Valencii.

 

also, WTF se dogaja s Sociedadom. po prekinitvi zarad korone so katastrofalni?!

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Zgleda bo še zanimivo za 4. mesto, če Geta zadrži zmago.

 

4. Sevilla 54 (imajo 4 zaporedne remije)

5. Getafe 52 (obeta se jim prva zmaga po treh remijih)

6. Villarreal 51 (druga najboljša ekipa po premoru, 13 točk v 5 tekmah)

 

Potem je pa že razlika do Sociedada (47), Valencie (46) in Athletica (45) in glede na formo teh ekip dvomim, da se lahko kdo vključi v boj za top 6.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 23 minutami:

huh, Osimhen na zdravniskem pregledu v Napoliju. tole bi bil nor ulov juznjakov.

 

morda je pa res kaj na tem, da bo sel Cholo po Milika.

Ko že misliš, da bo Napoli šel nazaj v pozabo, potegnejo iz riti eno tako potezo.

Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 7 minutami:

Makes sense, Costa po koncu sezone gre in rabijo backup napadalca.

 

da. s Cavanijem si jim ne da vec ukvarjat, Milik je pa OK izbira, ce se ne bo spet polomil.

 

also, Loic Remy je prisel v Benevento (vraca se v Serie A) na pregled in podpis pogodbe, potem pa ni hotel iz avta, ker ni zelel pustit samega sina. :D

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 3 urami:

dajte tole prosim pogledat, jaz sploh ne morem verjet, kaj gledam. :avadodo:

 

https://mobile.twitter.com/RexChapman/status/1277738669852495874

 

:avadodo:

 

Lahko bi bil gentleman, šel tja in ji pravilno parkiral in tankal. ;) No, saj verjetno bi, če ne bi imel kače zraven. :D 

 

Drugače ima ta Chapman vedno dobre videe. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...